Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Μια χαρά είναι η μπέμπα,μεγάλωσε πολύ,18μηνων τώρα πια❤️ Να χαίρεσαι και εσύ το παιδάκι σου❤️

      Ο άντρας μου έχει ολιγοσπερμια και ο γιατρός μας είπε πως οι βιταμίνες θα βοηθήσουν,απλα έχω τρομάξει με τις τιμές,είναι πανάκριβες..Δεν το γλιτώνουμε το 200€

      Θυμάμαι ότι τα παιδάκια μας γεννήθηκαν την ίδια μέρα!!!!Σε λιγες μερες 19 μηνών❤️!!!!

      Εμείς είδαμε διαφορά αλλά πρέπει ν τις παίρνει συνεχόμενα, μας είχαν πει ότι δεν πρέπει να τις σταματήσει μέχρι να συλλάβουμε!!Δεν πειράζει είναι για καλό σκοπό, για να αποκτήσει αδερφάκι η μπεμπούλα❤️!!!!

      Παρεμπιπτόντως χαρά στο κουράγιο σου!!Εγώ τώρα λίγο σιγά σιγά έχω αρχίσει και βρίσκω τα πατήματα μου που μεγάλωσε κάπως ο μικρός!!!

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Εμ εσυ που μου ελεγες ''μπααα''...

Ααα δεν το χα σκεφτει αυτο με το γαλα...Βρε λες??????χαχα

Ας του το μαθει ο μπαμπας του εξαλλου εκεινος το φτιαχνει...χιχιχι.Ο καθενας ας κανει ευκολη τη ζωη του με τον τροπο του.Σωστη????


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ριτα καλά είμαστε, ο Αν. πάλι με μυξουλες το πρωί και για σημερα τον εστειλα λίγο στην πεθερα μου..ετσι σιδερωσα, τακτοποιησα κτ ντουλάπια που ηθελα και συμμαζεψα την κουζινα μου

Δυστυχως καθε βραδυ ειναι ξεσκεπαστος..οσες φορες και να σηκωθει ο Χ. τον βρισκει όλο πάνω απο την κουβερτα και ετσι την "αρπάζει"..

Ο μικρος ευτυχως δεν εχει μυξες αλλα του βαζω προληπτικα physiomer

Αυτη την παρασταση με την ποντικοπαρεα την εχω λατρεψει!!Μακαρι να ερθει και Θεσ/νικη...Κι ο Αν. καθε φορα που βλέπει τη διαφημιση μενει αποσβολωμενος να την παρακολουθει και μολις τελειωσει χτυπιεται να την ξαναδει..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πετρουλα δοκιμασε αυτο που κανω εγω με την καζακουλα.Αν εχεις καζακα αμανικη φορεσε του την πανω απο τη πιζαμουλα.Αν σε βολεψει πηγαινε τζαμπο και παρε φτηνες καζακες να εχεις.Εγω αυτο κανω απ οτον πρωτο χρονο και δεν δινω ιδιατερη σημασια αν ειναι ή οχι σκεπασμενος.

Περαστικα!!Αν και δεν εχει κατι ιδιατερο.

Γιοβαννα και αυτο το θεματακι για σενα

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=72297&page=3

για να μην αγχωνεσαι αδικα και να δεις και αλλες εμπειριες .Το ιδιο ειναι για ολα τα παιδακια πανω κατω.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

φτου εγραψα ενα κατεβατο και το εχασα..

γυρισα σπιτι ...ενοιωσα ενα εντονο πονο σε πλατη μεση και δεν μπορουσα να κατσω καθολου και εφυγα για σπιτι ..

Μαρινα μεγαλωσαν τα καμαρια σου!!!!ο γιωργος παζλ 45 κομματιων ??φοβερος..

Πετρουλσ συνερχονται τα πιτσιρικια σιγα σιγα ...αντε παει και αυτο..

Οσο για τον παιδικο ...εγω πιστευω οτι μετα τα 2 τους προσφερει πολλα οφελη...ομαδικοτητα , κοινωνικοποιηση ,προγραμμα ..Εγω προσωπικα προτιμω παιδικο απο γιαγια ..Σε μαμαδες φυσικα που δουλευουν ..αν δεν δουλευεις μπορεις να προσφερεις πολλα στο παιδι μονη σου και να παει 3-4 παιδικο...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ιωαννιτσα περαστικα σου αν και ειναι της εγκυμοσυνης..Αρχιζει να επιβαρυνεται και η μεση πλέον και η καθιστη θεση δεν βολευει και τόσο

Θυμηθηκα τα δικα μου με την πλάτη που είχα και σε καταλαβαίνω απόλυτα

Να ξεκουραζεσαι.. ακομη και οταν εισαι σπίτι να προτιμας να εισαι ξαπλωμενη.

Ριτα το εχω σκεφτει κι εγω αλλα πάντα το θυμαμαι αφου εχει κοιμηθει..Πρεπει να το καθιερωσω όμως

Βαλτε κι εμας στο club με τα πάζλ...Τοσο μεγαλο ομως δεν εχουμε κανει ακομη, στην επόμενη παιχνιδοεξόρμηση θα παρουμε κι ενα μεγαλύτερο να το επιχειρησουμε


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου. Εμείς είμαστε καλά, Δόξα τω Θεώ. Η Αλεξάνδρα μου είναι απύρετη. Ένα 37,5 έκανε χτες το βράδυ, της δώσαμε λίγο ντεπόν και από εκείνη την ώρα είναι ο.κ. την πήγα σήμερα στον παιδίατρο και την βρήκε πολύ καλά σε όλα της :-P:-P:-P και μάλλον κάποια ιωσούλα πέρασε ή περνάει αλλά ελαφρά. Στα όρη στα άγρια βουνά που έλεγε και η γιαγιά μου. Βέβαια η βόλτα στο γιατρό είχε επιπτώσεις στο πόδι μου αλλά.....το παιδί να είναι καλά και όλα τα άλλα γίνονται. Αααα για πρώτη φορά στα χρονικά στο γιατρό ήταν ΚΥΡΙΑ. Ούτε κιχ δεν έκανε.

Σούλα μου περαστικά και σε εσένα. Ρώτα το γιατρό σου αν μπορείς να πάρεις κάποιο χάπι πριν την αντιβίωση για να μην σε πειράζει στο στομάχι.

Νατάσα μου μπράβο που τα αποτελέσματα ολωνών είναι καλά. Νομίζω ότι σιδηρος 41 είναι πολύ καλός. Μήπως όμως εννοούν τη φεριτίνη; Δεν έχω ακούσει πολλούς ενήλικες με σίδηρο 60 :confused::confused::confused:

Μαράκι οι ορμόνες σου έχουν στήσει πανηγύρι αλλά νομίζω ότι δεν σε βοηθάει και η κλεισούρα σε αυτό. Μην σκέφτεσαι βρε κάποιες άσχημες στιγμές που έζησες με την Εύα. Σκέψου τα καλά μόνο. Άντε ανέβα λίγο. :D:D:D

Joa εύχομαι αύριο να πάτε με χαμόγελα στο σχολείο. Βρε μήπως οι παππουδογιαγιάδες του κάνουν όλα τα χατήρια, τον κακομαθαίνουν και ο Χρηστάκης σας κάνει πείσματα; Το σκεφτήκατε αυτό; Περαστικά σου για τη μέση. Ξεκουράσου λίγο τώρα που έχεις την πεθερούλα σου εκεί.

Μαρίνα μου μπράβο στο Γιώργο για τα παζλ. Μπράβο και στην σκανδαλιάρα σου για τις ζουζουνιές της. Δεν είναι τέλειο όταν ανακαλύπτουν τον κόσμο;


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και πάλι! Είμαι σαφώς καλύτερα! Μάλλον έχετε δίκιο..οι ορμόνες μου κάνουν πάρτυ απλά όπως έχω ξαναπεί στην Εύα δεν είχα καθόλου τέτοια πράγματα οπότε τώρα μου φαίνεται κάπως..τι να πεις κάθε εγκυμοσύνη και μια νέα εμπειρία..χαχαχα!

Χριστίνα και εσύ το ίδιο ε? Άντε τουλάχιτον είσια πιο κοντά στη γέννα! Υπομονή!

joa πως είναι η πλάτη σου? Να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς...

Μαρίνα μπράβο στον Γιώργο!!!48 κομμάτια το θηρίο??? Απίστευτος! Καλό τρέξιμο και με τις ''ανακαλύψεις'' της ζουζουνίτσας σου!

disney on ice ήταν να πάμε αλλά τελικά κλείσαμε μόνο για τους μαζου γιατί θέλαμε να πάμε και στα δύο σε καλές θέσεις και ήταν ''πολλά'' για να το ρισκάρουμε μιας και η Εύα μετά το θέατρο που τρόμαξε δεν ξέρουμε πως θα αντιδράσει παρόλο που κι αυτή χαζεύει με την διαφήμιση..Αν πάτε ντυθείτε καλά, μια φίλη της Ντίνας που έχει πάει είπε ότι κάνει πολύ κρύο μέσα.

Πετρούλα ελπίζω να μείνει μόνο στις μυξούλες ο Αναστάσης και να μην είναι τίποτα.

giovanna μου μπράβο που είστε καλύτερα! όσο για την κλεισούρα, επειδή τώρα τα σκ ψιλοβγαίνουμε, δεν έχω πρόβλημα. Αφού δεν είμαι στο κρεβάτι δεν με νοιαζει τίποτα! Μόλις σηκώνεσαι από το κρεβάτι και μέχρι το σαλόνι να πηγαίνεις βόλτα σου φαίνεται! :lol:

Αύριο θα πάμε να δούμε το μπεμπε!!!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Κωνκωνάκι... συμβαίνει κάτι? Όλα καλά? Τρίτη μέρα χωρίς γάλα...

Τι κάνετε? Από υγεία πώς πάμε?

Γειτονάκι, Γιοβάννα, Σούλα? Είστε καλύτερα σήμερα?

Γιοβάννα, δεν θυμάμαι αν σε ρώτησς και χθες, ή απλά ήθελα να σε ρωτήσω και το ξέχασα... Είχατε προβλήματα με την κακοκαιρία στο νησί?

Αρμάκι εσύ? Πώς είναι τα κέφια?

Νατάσα!!! Πού είσαι? Όλο αντίθετες ώρες μπαίνουμε και σ'έχω χάσει... Α! (αν και σου έχουν ήδη απαντήσει) κι εγώ σολωμό της έδινα από πολύ μικρή της Σοφίας... Στην ουσία, μετά τον μπακαλιάρο (που ήταν το πρώτο της ψάρι) το επόμενο είδος που έφαγε ήταν σολωμός...

Stone, Βατραχάκι, Deleni, Maeleni, Βίκυ, κα Φωτεινη, Μαρίνα, Μαργαρίτα, Κίκο, Χριστίνα και όποια άλλη ξεχνάω... Καλημέρα!!!

Το Φιλάκι πού χάθηκε???

Και τα νέα μας εν συντομία... Είμαστε μια χαρά! Το σουτζουκάκι μου ξύπνησε 6.50 και σήμερα.... (Νατάσα, δεν είμαστε σαν κι εσάς, αλλά πρέπει κι εγώ να το πάρω απόφαση ότι το παιδί μου είναι πρωινός τύπος....)

Πολλά φιλιά σε όλες!!!


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!

Μαρία μια χαρά είναι το 7,50... σκέψου ότι ο μικρός μερικές φορές ξυπνάει απο τις 6!!!!

Ξέχασα να σας πω για την Αναστασία και το σχολείο.... κορίτσια έφαγε σπανακόρυζο :shock::shock::shock::shock::shock: της το έβαλα για "δοκιμή" και το έφαγε!!!!!Αφήστε που το παιδάκι μου έκανε κοιλίτσα!!!!! Είμαι πολύ συγκινημένη η μάνα... συγχωρήστε με...:tongue::tongue::tongue:

είδες βρε Ιωάννα;;; άδικα ανησυχούσες...:D:D:D:D

Μαρία και εμένα οι ορμόνες στη δεύτερη εγκυμοσύνη έκαναν πάρτυ.....υπομονή!!;)

Πετρούλα πολύ κουλτούρα ο Αν. σκέψου ότι η δικιά μου μόνο με κλαρίνα ευχαριστιέται...:cool::cool::cool:

Μαρίνα μπράβο σας!!!!!!! Εμείς μπροστά σας είμαστε...ερασιτέχνες!!!:P:p

Ιωάννα καλά έκανες κούκλα μου...κάτσε και ξεκουράσου...:D

Εδώ έχει ωραία μέρα...!!! Θέλω βόλτα αλλά πρέπει να δουλέψω...φτου..:rolleyes::tongue::tongue::tongue:


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα στα γρηρορα!!

Καλε Πανμαρ ειπες ομως τι ωρα κοιμηθηκε η κορη σου χθες?

Οχι πες τους...πες τους...

Ασε θα πω εγω ..κοιμηθηκε το Σοφακι για βραδυ 19:50....οποτε μη μιλας καθολου...χαχα

Εφυγα

Φιλια σε ολες


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

Ιωαννα ευτυχως ειστε καλύτερα και η Αλ. συντομα θα γυρισει στα καθημερινα της καθήκοντα..Κι εσυ προσεχε ομως!

Ρε Μαρια μη ξαναμιλησεις για τα εγερτηρια της κορης σου..εσυ απο τις 8 μμ εισαι ελευθερη να κανεις τα πάντα!!!Ακομη και ταξιδακι πας..χαχα!!

Ελένη δεν ακουγε ο Αν. Θοδωρακη, ο μπεμπης ακουγε και ηρεμησε...:tongue:Οσο για τη Στασα..με γεια την κοιλίτσα!!χαχα

Μαρακι ηθελα να σου πω κι εγω για την πεσμενη ψυχολογια σου και τις ασχημες σκεψεις που κανεις οτι ολα ειναι φυσιολογικά..Προσπάθησε να εισαι ηρεμη και επουδενί μη συνδέεις τη μια εγκυμοσυνη με την αλλη..Κι αν θες να το δεις με αλλο μα τι οσα περασατε στην Ευούλα σκεψου οτι ολα οσα περασε συνθετουν το παζλ της μεχρι τωρα ζωουλας της και αυτο ισως σας εκανε να δεθειτε ολοι περισσότερο και να την εχετε περισσότερη εγνοια..

Ριτα καλημερα!

ερχομαι..ηρθαν οι αντρες απο τον γιατρο


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Πανμαρ εεεεε, μην έχεις παράπονο! Αφού σου κοιμάται τόσο νωρίς τι ώρα θες να ξυπνάει οεο???:lol:

Deleni μπραβο στην Αναστασία! Δεν έτρωγε σπανακόρυζο απ'ότι κατάλαβα ε? Πάντως ο σταθμός απ'ότι λένε άλλες μανούλες ή που θα τους ανοίξει την όρεξη ή που δεν θα τρώνε τίποτα. Άντε να συνεχίσετε έτσι!

Πετρούλα μου σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια...

ολα οσα περασε συνθετουν το παζλ της μεχρι τωρα ζωουλας της και αυτο ισως σας εκανε να δεθειτε ολοι περισσότερο και να την εχετε περισσότερη εγνοια..

Αυτό είναι όντως μια μεγάλη αλήθεια..Το καταλάβαμε πολύ αργότερα αλλά εκείνες οι εφιαλτικές 10 μέρες μας έκανε να καταλαβουμε και να εκτιμήσουμε κάποια πράγματα που αλλιώς δεν θα τα βλέπαμε..

Τι έγινε με τον Αναστάση?


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε κορίτσια, αλλά δεν κοιμάται κάθε μέρα από τις 8... Συνήθως κοιμάται γύρω στις 9-9.30... Το χθεσινό ήταν εξαίρεση... Αλλά και στις 12 να κοιμηθεί, πάλι γύρω στις 7 ξυπνάει το πρωί...

Καλημέρα Ρίτα και Πετρούλα...

Πετρούλα γιατί είχαν πάει οι άντρες σου στον γιατρό?


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να σας πω για την Αναστασία και το σχολείο.... κορίτσια έφαγε σπανακόρυζο :shock::shock::shock::shock::shock: της το έβαλα για "δοκιμή" και το έφαγε!!!!!Αφήστε που το παιδάκι μου έκανε κοιλίτσα!!!!! Είμαι πολύ συγκινημένη η μάνα... συγχωρήστε με...:tongue::tongue::tongue:

Μπράβο στην Αναστασία!!! Καλημέρα Ελένη!


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...