Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 ώρες πρίν, LeneL είπε:

      Καλησπέρα! Σου εύχομαι καταρχήν καλή επιτυχία, με όποιο τρόπο κι αν επιλέξεις να συνεχίσεις.. με τα στοιχεία που δίνεις δεν είναι εύκολο να σου πει κάποιος γνώμη, γιατί παίζει ρόλο και η ηλικία σου, πως ανταποκρίθηκε ο οργανισμός σου στη διέγερση, για ποιο λόγο σου είπε ο γιατρός ότι μπορεί α απέτυχαν οι ετ σου.. και σίγουρα παίζει και ρόλο πόσο κουράγιο, ψυχικά και οικονομικά έχεις , ώστε να κάνεις και άλλη προσπάθεια με δικά σου.. η αλήθεια είναι ότι η fsh σε αυτή την τιμή δεν είναι και πολύ καλός δείκτης, αλλά οι ορμονολογικες δείχνουν πως πήγε ο κύκλος εκείνο το μήνα. Μμαλλπορεί δλδ να έχεις και καλύτερους κύκλους..

      Η δωρεά απ' την άλλη είναι μια μέθοδος που σου δίνει πολύ υψηλά ποσοστά επιτυχίας. Σίγουρα πολύ υψηλότερα απ' ο,τι έχει μια γυναίκα με ΠΩΑ με δικά της ωάρια. Είμαι ομοιοπαθης, δεν έφτασα ποτέ σε ετ με δικά μου, έκανα και ελάχιστες προσπάθειες έτσι κι αλλιώς. Αυτή τη στιγμή έχω δίδυμα,με την πρώτη προσπάθεια με δανεικά και δεν τα αλλάζω με τίποτα... Μίλα με τον εξωσωματικό σου να δεις τι σου προτείνει και εδώ είμαστε αν χρειαστείς πληροφορίες!

      Ευχαριστώ πολύ..είμαι 37..πρώτη διέγερση το 21 2 ωοθυλάκια το ένα άδειο το άλλο έφτασε 3ης μέρας αρνητικό..το 22 διέγερση με ένα ωάριο πάλι τον επόμενο μήνα κάναμε με 2 ωοθυλάκια το ένα δεν γονιμοποιηθηκε κ βάλαμε τα δύο μαζί πάλι αρνητικό.μαλλον απέτυχαν λόγω εμβρύων.α έχω ένα ινομυωμα που δεν ενοχλεί.εχω κ κάποια αυτοάνοσα κ προδιάθεση για ζάχαρο..ο σύζυγος εχει κιρσοκήλη κ δεν είναι καλά τα σπερμοδιογραμματα.γιαυτο δεν κάνω συνέχεια εξωσωματική δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα κ σκέφτομαι τη δωρεά..με τον γιατρό είχα μιλήσει τον Νοέμβριο κ μου είχε πει πάλι για διέγερση οπότε σκέφτομαι να πάρω κ άλλη γνώμη.Να σου ζήσουν τα μικρακια σου!!!

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Εύα μου ναι θέλει πολύ προσοχή...αφού όλη μέρα τρέχω από πίσω του να τον κατεβάζω από καρέκλες, τραπεζαρία κι ότι άλλο μπορείς να φανταστείς.

Μόλις τσάκισε την πεσκανδρίτσα του με πατατούλα, καροτάκι και λαδολέμονο...εμείς θα φάμε σνίτσελ σήμερα!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Εύα μου ναι θέλει πολύ προσοχή...αφού όλη μέρα τρέχω από πίσω του να τον κατεβάζω από καρέκλες, τραπεζαρία κι ότι άλλο μπορείς να φανταστείς.

Μόλις τσάκισε την πεσκανδρίτσα του με πατατούλα, καροτάκι και λαδολέμονο...εμείς θα φάμε σνίτσελ σήμερα!

Σαρδελάκι που το έκανες το ψαράκι στον φούρνο??? Και τις πατατούλες ψητές ή βραστές??


PdBSp3.png ck1Cp3.png
Link to comment
Share on other sites

Sardelaki & Eva και εγώ ομοιπαθούσα είμαι , ο μικρός είναι ανεξέλεγκτος δεν μπορώ να τον μαζέψω με τίποτα , αφού απορώ που την βρίσκει όλη αυτήν ενέργεια , κοιτάζω στο γάλα ξανακοιτάζω αλλά δεν βρίσκω να έχει μέσα καμία ταυρίνη που του προκαλεί όλη αυτήν την όρεξη.΄

Τι να πω όμως δεν ξέρω.

Βρε Ρίτα όντως που τον βρίσκεις τον χρόνο και κάνεις αυτές τις απίστευτες συνταγές, εγώ την Κυριακή που έφτιαξα τον creambrownies που είχες προτείνει υποσχέθηκα να μην ξαναφτιάξω τίποτα γιατί όλο το σπίτι άσπρισε με το αλεύρι που βρήκε ο μικρός και βούτηξε από τον πάγκο της κουζίνας. σα να άσπριζε τους κουραμπιέδες ένα πράγμα.

Νατάσα μου εύχομαι να είναι αρνητικά τα αποτελέσματα από τον στρεπτόκοκκο και να αναρρώσει γρήγορα ο μικρούλης.

και εγώ ανυπομονώ να δω τι θα μας πει σήμερα ο γιατρός για τον λαιμό του.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια κι εμας μας ξερετε ολη την ημερα τρεχει ουτε λεπτο δεν καθεται στο κ....ο του κι ολο κατι σκαρφιζεται σημερα εκανε και ζημια μου εσπασε το πορτατιφ!

εμεις γιουβαρλακια θα φαμε!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ηρθα πηγαμε σ/μ λαικη και χασαπη ρε παιδια εδωσα σημερα 70 ευρω και να πω οτι ψωνισα και τιποτα σπουδαιο..ψιλοπραγματα.

Φαγαμε ο μικρος δλδ γεμιστα που εφερε η γιαγια του και εβαλα το μοσχαρακι με μπυρα για εμας στη χυτρα.

Καναμε κακα στο γιογιο!!(καλα μιλαμε αλλο πραγμα να το προσπαθησετε ειναι μεγαλη ευκολια).Εντωμεταξυ σκεφτομαι αν συνεχισει ετσι καλα μεχρι την Ανοιξη θα μπορω να τον αφηνω με σωβρακακι ..για να δουμε..

Τωρα κοιμαται και εγω καθομαι..χαχα

Α εμεις το μπανιο το λεμε ντουζ πολυ καθαρα.

Λοιπον αυτα που φτιαχνω τα φτιαχνω παντα εν τη απουσια του Γρηγορη χαχα

Δηλαδη ή θα κοιμαται οπως εχθες τα δεντρακια ΄(ξυπνησε οταν τα τελειωνα ειδε τα χερια μου πρασινα και φρικαρε του ειπα οτι αυτα παθαινει οποιος πειραξει το δεντρο..καλα το παω νομιζω θα διασωσω το δεντρο το μεγαλο..χαχα)

ή θα λειπει (πηγαινει 1μιση ωρα το απογευμα βολτα στις κουνιες με τους παππουδες)

ή κατα κυριο λογο το σκ που τον αναλαμβανει ο καλος μου

Α για σιδερο που λετε ο Γρηγορης δε τον εχει δει ποτε..ουτε ξερει τι σημαινει σιδερο δεν το ρισκαρω σε καμμια περιπτωση το κανω αργα το βραδυ για αυτο και ξενυχταω τα πουκαμισα δλδ γιατι τα ρουχα του τα κανω στην πρεσσα που ειναι τρελη ευκολια σε 15 λεπτα εχω τελειωσει.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμείς σήμρα τρώμε μπριζολίτσες στο φούρνο με πουρέ!!!!

Η μικρή έχει βραστό και την πήρα λίγα κολοκυθάκια να την κάνω πατατούλες με κολοκυθάκια ψητά στο φούρνο με λίγο μπεσαμέλ.

Πες τε ρε κορίτσια κανένα αλλο φαγητό για τα μκρά μας!!!!!


PdBSp3.png ck1Cp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια μου.

περαστικα στα αρρωστουλικα.

βρε ανα08 μακαρι να μην ειναι τιποτα σοβαρο κ να ξεπεραστει γρηγορα.πολυ ταλαιπωριεται το καημενουλι.

συλληπητηρια στην ιωαανα για τον παπουλη της. να ναι καλα εκει που παει.να τον θυμαστε με αγαπη.

Giovanna σουπερ η μικρη!αστερι θα ελεγα.αχ πως μεγαλωνουν τοσο γρηγορα?

σουλιτσα τι επαθες παλι κοριτσι μου?περαστικα.

αρμα καλα η ευουλα φοβερη ε?πως παει με το περπατημα?

ριτα κ εγω αναρωτιεμαι ποσο αχρηστη ειμαι μαγειρισα αφου δεν προλαβαινω να κανω τοσα πολλα.τωρα μια πιτα θελω να κανω κ το σκεφτομαι.

yasmine θελω πολυ να ερθω στο νησι σου.το ονειρευομαι χρονια.εισαι μονιμη κατοικος?πως ειναι εκει τον χειμωνα?

το κοριτσακι σου ειναι πανεμορφο!!να την χαιρεσαι!

eva rafaela κ η δικια μου ειναι πολυ καλη κ σε ξενα σπιτια πολυ ησυχη αλλα αν την πιασει το πεισμα γινεται χαμως!!!πεφτει κατω κ χτυπιεται.

την εχω μαλωσει αρκετες φορες αλλα μετα το μετανιωνω πολυ.δεν μπορω στεναχωριεμαι.

επισης ανεβαινει πανω στο τραπεζι κ με φωναζει''μαμαααα κοιτα κοιτα κοιτα'':shock:

τρελενομαι εγω.

εμας κοριτσια τον μπαμπα τον φωναζει ''τακη'' ή daddy κ εμενα μαμα ή μαμυ :P

παλια με φωναζε με το ονομα μου.

χθες τις εδωσα σταφιδες να φαει κ σε καποια φαση μου ελεγε ''μυγα μυγα μυγα'' μετα καταλαβα οτι την σταφιδα την περασε για μυγα.χαχαχαχ

θα φαει καμια μερα μυγα κ θα νομιζει οτι ειναι σταφιδα!

:):):)

επισης μου διαβαζει τα παραμυθακια της κ ξερει τι επακολουθει.

ξερει την τατυ(χιονατη),πουτα(σταχτοπουτα)

κ την τατα που ειναι ο παπουτσωμενος γατος.

ενα ομως που μου εχει κανει τρομερη εντυπωση κ δεν σας το χω πει εδω κ καιρο ειναι οτι μια μερα με ειδε να ντυνομαι κ εδειξε το στηθος μου κ ειπε ''γαλα''

οταν εσκυψα κ την ρωτησα τι ειπες? μου ειπε γαλα!!

νομιζα στην αρχη οτι ειπε μπαλα αλλα ναι ειπε γαλα.

κ μετα ηθελε να θηλασει!

μα κοριτσια πως το ξερει αφου εχει αποθηλασει απο 8 μηνων.

απο εκεινη την μερα το λεει συν .με συγκινησε το κοριτσακι μου...

φιλια στις υπολοιπες αν ξεχασα καμια ετσι?παω να ξαπλωσω λιγακι.


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαργαριτα τα δεντρακια ειναι τρελα!!!!

ερωτηση...που βρισκουμε πρασινο χρωμα ??δεν εχω δει στο sm ..

Εχουν τα σ/μ εγω πηρα απο το βασιλοπουλο μια συσκευασια που εχει 3 αμπουλες κοκκινο κιτρινο μπλε το πρασινο κλασσικα το εκανα με μπλε και κιτρινο


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αρνητικο το strep test! Κατι ειναι κι αυτο... Συνεχιζουμε με την ιδια αγωγη (αντιπυρετικα κτλ.) και βλεπουμε. Ο παιδιατρος δε μας δινει αντιβιωση, οσο κι αν τον παρακαλεσα...


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγω ευα απο ολα του δινω το σαββατο ενω του ειχα μακαρονια με κιμα εφγε την καρμποναρα μας και παιδια τρελαθηκε..αφου δεν την ξαναφτιαχνω συντομα διοτι δε θελω να τρωει πολυ συχνα τετοιο πραγμα.

Αλλα χαλαλι του καταευχαριστθηκε

Επεξεργάστηκαν by ριτα79

AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...