Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Αρμα μου , μην ανησυχεις αφου ειναι κεφατο το παιδι ολα ειναι καλα ...Και εσεις κολλημα με την κουβερτα ε ??και εμεις ρε γμτ...και εχουμε μονο μια κουβερτα(αποσυρθηκε μετα το σχεδιο αυτο) και την παιρνουμε μαζι παντου...βασικο αξεσσουαρ ...

Και το σκατοπαιδο το δικο μου την βαζει στο κεφαλι και κανει το φαντασμα και σκουντουφλαει στους τοιχους...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια η κουβέρτα ειναι το απόλυτο must!!!

Η κόρη μου την εχει αγκαλίτσα χειμωνα καλοκαιρι και το καλό είναι οτι το καλοκαιρι σκεπαζεται με αυτην ενω το χειμωνα ειναι ωραιοτατο ντεκορ στο κρεββατι

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα..

αχ τι διαβαζω..αρμα η ευουλα ειναι καλα?εχει καρουμπαλο,μωλωπα ή κατι αλλο?

Ακριβως ετσι στουκαρε ο γρηγορης οταν τον τρεχαμε αλλα σε πολυ ασχημη μορφη..μην ανησυχεις αν το παιδι ειναι καλα παει περασε σταματα να το σκεφτεσαι..

Ενταξει μεσα στο προγραμμα ειναι σε καταλαβαινω ποσο αγχωθηκες αλλα εχουν δικιο οι γιατροι που μας λενε οτι πρεπει να το συνηθσιουμε.

Οσο για τον εμετο το θεμα ειναι αν το παιδι κανει εμετο μεσα στις επομενες ωρες 2 -3 φορες εκεινη τη στγμη δε δειχνει τιποτα φαντασου οτι ο Γρηγορης 5μιση μηνων με την παλλινδρομηση που ειχε εκανε ρουκετες και πολλες φορες εμετους στο ασχετο..

Καταλαβαινεις τωρα ποσο δυσκολο ηταν να βγαλω ακρη με ρωτουσαν αν εκανε εμετο και δεν ηξερα τι να απαντησω αφου εβγαζε συνεχεια..

Οσο για το βραδυ δε χρειαεται να το ξυπνας το παιδι εντελως απλα το σκουντας και βλεπεις πως αντιδρα.

Ελπιζω να ειναι η τελευταια φορα που χτυπανε γιατι πραγματικα μου κοβεται η ανασα οταν τα διαβαζω ομως πρεπει να ηρεμησουμε και πρωτιστως να μην δειχνουμε την ταραχη μας.Στο μεγαλο πεσιμο τωρα τελευταια πραγματικα το παιδι το τρομοκρατησα με την αντιδραση μου..δεν μπορουσε να συνελθει με τιποτα΄ηταν τρομαγμενος.

Πολλα φιλια στην κουκλιτσα!!

Επεξεργάστηκαν by ριτα79

AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!!

Κωνκων περαστικά στον Κωνσταντινούλη ψληθηκε το μωρό μου!!!!

Πικουλινάκι μουμη βάζεις τίποτα κακό με το μυαλουδάκι σου , άλλωστε η παιδίατρος σε καθυσήχασε , αυτό έχει τη μεγαλύτερη σημασία.Ίσως τον πείραξε κάτι που έφαγε ή σφίχτηκε πολύ την ώρα που έκανε κακά.

Stone περαστικά κούκλα μου και όχι πολλά ματσ μουτσ με το μικρούλι σου!!!!

Σουλίτσα μου τι να σε πώ οι κόρες μας μοιάζουν πολύ το έχω ξαναπεί , να φανταστείς και μεις στην τουαλέτα πάμε παρέα οπότε ξέρει ακριβώς τι κάνουμε εκεί.Τλωρα με το γιογιό δεν ξέρω ακόμη τώρα κάθεται με τα ρούχα και λέει κακά αλλά αν της βγάλω την πάνα δεν ξέρω αν θα κάνει τίποτα.

Πάντως και μας την έπιασε ένα αμόκ το βράδυ κοιμήθηκε πιο αργά από άλλες φορές και μάλιστα με τον μπαμπά της γιατί με μένα δεν κοιμόταν.

Αρμα μου κοριτσάκι μου θα πρέπει να τρόμαξες πολύ φαντάζομαι αλλά αφού είναι ευδιάθετη τώρα τέλος καλά όλα καλά!!!! Αυτό με την αναπνοή η Ραφαέλα μας το κάνει τις περισσοτερες φορές που κλαιει πολύ και κάθε φορά την φυσάμε για να πάρει αναπνοή.

Κα Φωτεινή ...μάνα και κόρη χαθήκατε καλέ!!!!!Τι κάνει η Φωτεινούλα????


PdBSp3.png ck1Cp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συνεχιζω..

Πικουλινακι μου προφανως ειναι απο την αλλεργια?Τελικα σε τι εχει αλλεργια?

Ολα θα πανε καλα τα δυσκολα εχουν περασει βρε κοριτσι μου!

Stone περαστικα ευχομαι να μην κολλησει ο μικρουλης μπορει και να τη γλιτωσει οπως ο δικος μου που ειναι δοξα το θεο μια χαρα αν και αρρωστησε ο ανδρας μου.

κων κων μου περαστικα..τι εχει γαστρεντεριτιδα?υπομονη κουκλα μου

ξαναρχομαι

Επεξεργάστηκαν by ριτα79

AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Οσο για την αναπνοη αρμα στο ειπα και στο τηλεφνο ολα τα παιδακια το κανουν αλλα περισσοτερο αλλα λιγοτερο απλα ο πως λεει η ευα τη φυσας εκεινη τη στιγμη.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!

κωνκων μου περαστικα σας αρκετα σας ταλαιπορησε!

αρμα μου μην στεναχωριεσαι γλυκια καταλαβαινω πως η πρωτη φορα ειναι δυσολη και σε τρωνε οι τυψεις ευχομαι να μην σας ξανασυμβει αλλα αυτα οπως βλεπεις σε ολες μας ειναι στο προγραμμα τετοια μικρα και περαστικα να ειναι!

σαρδελινα μου σ'ευχαριστω θα περιμενω να μου πεις!

κι εγω εχει δυο μερες που εχω πονολαιμο τι να πω ολος ο κοσμος αρρωστος ειναι!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Χθες που πηγαμε στην παιδιατρο να τον ακροαστει για να ειμαστε σιγουροι μας ειπε οτι γινεται χαμος με την γριπη ..μονο σε 2 απογευματα εχει διαγνωσει σε 6 παιδακια την νεα γριπη!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


οντως γινεται χαμος και εχθες αυτο δε σας ελεγα που μιλουσα με την ξαδερφη μου?

Η παιδιατρος βλεπει καθε μερα παραα πολλα εμπυρετα παιδακια με τη νεα γριπη.

Επεξεργάστηκαν by ριτα79

AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

σήμερα μιλησα και με τον παιδικο και ευτυχως εμεις δεν εχουμε κανενα κρουσμα μεχρι στιγμης και οχι μονο αυτο αλλα και αυτη την περιοδο δεν εχει και κανενα παιδακι που να ειναι αρρωστο ..πρωτη φορα της συμβαινει της κοπελας αυτο και βεβαια χαιρεται πολυ ..

Παντως μου ειπε οτι 15 χρονια που κανει αυτη την δουλεια η χειροτερη περιοδος για ιωσεις ειναι Γεναρης εως Μαρτης ..εχουμε λεει πολυ ψωμι ακομη απο ιωσεις..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...