Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Stone τί έπιπλα πουλάει ο άντρας σου;;; Τα πάντα;;;
Ναι Sardelaki μου...αααα, εμεις μπορεί να μην έχουμε το δικο σας πλούσιο λεξιλόγιο αλλά το "παπαω" (σ'αγαπάω) το λέμε εδω και καιρό..και λυώνω η μανααααα.....

.......................................

Επεξεργάστηκαν by Stone

BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Νατασσα , παντως το πιο αξιοπιστο ειναι το κλασικο θερμομετρο ...μια φορα που ειχαμε παει με 40 πυρετο στο νοσοκομειο το απλο μας εβαλαν και η παιδιατρος σε αυτο επιμενει ...παρολο που αποσυρθηκε..

Το ξερω Ιωαννα μου, απλα τρεμω στην ιδεα οτι μπορει να σπασει στη μασχαλη του παιδιου. Γιατι ο Σωτηρης οποτε του βαζουμε θερμομετρο λυσσαει να το βγαλει. Χτυπιεται ολοκληρος λεμε... Εγω εχω παρει ενα της motheracare και ενα της chicco... Αλλα λεει το ενα, αλλα το αλλο... Το mothercare ειναι πιο αξιοπιστο καθως σε εμενα δειχνει παντα 36,6. Της chicco δειχνει λιγοτερο παντα απο της mothercare, αλλα οταν το βαζω εγω δειχνει παντα κατω απο 36... Τι να πω???


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και συνεχιζω μιας και εχω λιγο χρονο ακομα πριν ξαναπηξω...

Πηγε χθες η μαμα μου στο λιντλ να ψωνισει και ειχε τις πανες (δικη του μαρκα, αγνωστη) 7 ευρω τα 50 τμχ. Αποφασισε να τις παρει να τις δοκιμασουμε. Εγω ημουνα παντα αρνητικα προκατειλημενη και δεν τις αγοραζα. Λοιπον τις δοκιμασαμε κοριτσια και ειναι μια χαρα! Τις εχει παρει καμια αλλη?


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν τις εχουμε παρει Νατασσα εμεις για οικονoμικες για το πρωι παιρνουμε τις pampers simply dry , το βραδυ οπως παντα Pampers active fit ...

Αμα το παιδι δεν εχει ευαισθησια και δεν συγκαιγεται ευκολα γιατι να μην τις δοκιμασεις??εξαλλου πια ειναι μεγαλα παιδια!!

ο ανδρας μου ειναι καθετος ομως και δεν θελει να παιρνουμε απο λιντλ ή dia ,φοβαται μηπως ειναι πιο κακης ποιοτητας το χαρτι ...εγω θελω να παρω αλλα αμα συγκαει ο Χρηστος ποιος τον ακουει μετα...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και συνεχιζω μιας και εχω λιγο χρονο ακομα πριν ξαναπηξω...

Πηγε χθες η μαμα μου στο λιντλ να ψωνισει και ειχε τις πανες (δικη του μαρκα, αγνωστη) 7 ευρω τα 50 τμχ. Αποφασισε να τις παρει να τις δοκιμασουμε. Εγω ημουνα παντα αρνητικα προκατειλημενη και δεν τις αγοραζα. Λοιπον τις δοκιμασαμε κοριτσια και ειναι μια χαρα! Τις εχει παρει καμια αλλη?

εγώ από 3 μηνών αυτές έπαιρνα για τον Αστέρη...μετά άλλαξα γιατι με βολευαν καλυτερα τα αλντι...εκει εχει τις 70 15 ? πιο ακριβες!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

αλλά να συμπληρώσω Νατάσα μου ότι έπαιρνα τα 40 και κάτι κομμάτια 9,60 νομίζω... κι έτσι άλλαξα στα αλντι κι επειδη με βολευε περισσοτερο...τώρα εσύ μου λες μια εντελώς διαφορετική τιμή και θα πάω να δω το απογευμα φευγοντας για το χωριο.

Της toujours σου πήρε;;;


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τελειωσε η καθαριοτητα και ηρθε και το θηριο μου που δολοφονησε 2 θαλασσιες χελωνιτσες της φιλης του της Βανεσσας..τις πατησε κατω...ουφφφ

Εκλαιγε το κοριτσακι και το απογευμα θα ερθει σπιτι μας μαζι με 2 αλλα παιδακια να παρλαβει τις νεες χελωνες που θα πρεπει να βγω ,να βρω και να αγορασω...γκρρρρρρ

Ολα αυτα θα γινουν το απογευμα στο καθαρο μου σπιτι....χαχαχα


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Θερμομετρα επειδη ο Γρηγορης δεν καθοταν περισυ με τιποτα αγορασα πολλα..(ενα φεγγαρι ειχα και θερμομετρο πιπιλα)

Ενα εκ των οποιων (ηλεκτρονικο μασχαλης) εκανε και 60 ευρω και ενα αλλο 85 απο αυτα που ειναι απο αποσταση και ενω ηταν πολυ καλη λυση τελικα με εκνευρισε διοτι δεν εδειχνε καλα και ευτυχως μου το αλλαξε ο φαρμακοποιος.

Τεσπα μετα απο μεγαλη αναζητηση βρηκα ενα ηλεκτρονικο θερμομετρο μασχαλης αν θελετε να σας πω μαρκα που δειχνει σε ελαχιστα δευτερολεπτα και ολοσωστο καρατσεκαρισμενο.

Το σημαντικοτερο εκανε 7 ευρω μονο και ετσι σωθηκα.Αν θελετε μου λετε να σας πω μαρκα απο το φαρμακειο το πηρα.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν τις εχουμε παρει Νατασσα εμεις για οικονoμικες για το πρωι παιρνουμε τις pampers simply dry , το βραδυ οπως παντα Pampers active fit ...

Αμα το παιδι δεν εχει ευαισθησια και δεν συγκαιγεται ευκολα γιατι να μην τις δοκιμασεις??εξαλλου πια ειναι μεγαλα παιδια!!

ο ανδρας μου ειναι καθετος ομως και δεν θελει να παιρνουμε απο λιντλ ή dia ,φοβαται μηπως ειναι πιο κακης ποιοτητας το χαρτι ...εγω θελω να παρω αλλα αμα συγκαει ο Χρηστος ποιος τον ακουει μετα...

Πωπω, σα να ακουω τον αντρα μου! Το τι γκρινια εχει κανει δε λεγεται! Αδιαφορω ομως... Αν τυχον συγκαει (και το δει και το συνδυασει - πολλα τα αν οπως βλεπετε) θα με παρει και θα με σηκωσει!!!:D


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

αλλά να συμπληρώσω Νατάσα μου ότι έπαιρνα τα 40 και κάτι κομμάτια 9,60 νομίζω... κι έτσι άλλαξα στα αλντι κι επειδη με βολευε περισσοτερο...τώρα εσύ μου λες μια εντελώς διαφορετική τιμή και θα πάω να δω το απογευμα φευγοντας για το χωριο.

Της toujours σου πήρε;;;

Ναι τις toujours! Αλλα τωρα που το λες, εχεις δικιο! Κατι μου ειπε οτι αυτες τις μερες τις εχει σε προφορα... Sorry κοριτσια, λαθος πληροφορια (μιση για την ακριβεια!):D


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια παντως αυτα τα βαμβακια ή μαλλον αυτα τα υλικα λιγο τα φοβαμαι..δε ξερω ..ελεγα να δοκιαμσω αλλα ολο το αναβαλω.

Α σας ειπα? εχουμε να κανουμε κακα στην πανα πανω απο βδομαδα!!!!!!!!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...