Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Μια χαρά είναι η μπέμπα,μεγάλωσε πολύ,18μηνων τώρα πια❤️ Να χαίρεσαι και εσύ το παιδάκι σου❤️

      Ο άντρας μου έχει ολιγοσπερμια και ο γιατρός μας είπε πως οι βιταμίνες θα βοηθήσουν,απλα έχω τρομάξει με τις τιμές,είναι πανάκριβες..Δεν το γλιτώνουμε το 200€

      Θυμάμαι ότι τα παιδάκια μας γεννήθηκαν την ίδια μέρα!!!!Σε λιγες μερες 19 μηνών❤️!!!!

      Εμείς είδαμε διαφορά αλλά πρέπει ν τις παίρνει συνεχόμενα, μας είχαν πει ότι δεν πρέπει να τις σταματήσει μέχρι να συλλάβουμε!!Δεν πειράζει είναι για καλό σκοπό, για να αποκτήσει αδερφάκι η μπεμπούλα❤️!!!!

      Παρεμπιπτόντως χαρά στο κουράγιο σου!!Εγώ τώρα λίγο σιγά σιγά έχω αρχίσει και βρίσκω τα πατήματα μου που μεγάλωσε κάπως ο μικρός!!!

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Εγω παιδια παντως αυτα τα βαμβακια ή μαλλον αυτα τα υλικα λιγο τα φοβαμαι..δε ξερω ..ελεγα να δοκιαμσω αλλα ολο το αναβαλω.

Α σας ειπα? εχουμε να κανουμε κακα στην πανα πανω απο βδομαδα!!!!!!!!!

Σιγα σιγα να μας τα λες αυτα! Κοντεψα να πεσω απο την καρεκλα! Εμεις ουτε καν τα λεμε ακομα... Μας βλεπω να κοβουμε την πανα στα τρια...

Μπραβο παντως στον Γρηγορη! Αρχηγος!!!:D


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

85 ευρω εκανε αυτο που το μετρας απο αποσταση στο μετωπο και θεωρητικα ειναι πολυ βολικο για τη νυχτα ουτε καν ακουμπας το παιδι αλλα με εκνευρισε..

αυτο που σας λεω με τα 7 ευρω ειναι της Microlife.

Tαχυτατο και ολοσωστο.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

ιωαννα ειχα ρωτησει απο καιρο και και ναι κανει μια χαρα και ο δικος μου το χρησιμοποιει και φανταζομαι θα βοηθουσε αν ειχε και τιποτα μυξες.

Απλα να παρεις ενα καλο απο καταστημα με προιοντα υπνου διοτι εγω ειχα παρει ενα αγνωστο στην αρχη και ιδρωνε..


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Νατασσα ουτε εμεις τα λεμε ...μονο οταν τα κανει λεει πουφ!!!

αλλα το συζητησα και με την παιδιατρο και με την παιδαγωγο και μου ειπαν οτι ειναι πολυ νωρις ακομη ..αμα θελω ας το παρω να σηνηθιζει την ιδεα του γιογιο αλλα να μην το πιεσω επ ουδενι ...

ο Γρηγορακης απο την στιγμη που τα λεει ,καλα εκανε η Μαργαριτα και το ξεκινησε ..

Εγω παντως δεν αγχωνομαι ...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σιγα σιγα να μας τα λες αυτα! Κοντεψα να πεσω απο την καρεκλα! Εμεις ουτε καν τα λεμε ακομα... Μας βλεπω να κοβουμε την πανα στα τρια...

Μπραβο παντως στον Γρηγορη! Αρχηγος!!!:D

ΜΕΡΣΙ!!!Αν θες να ξεκινησεις τη διαδικασια

για το γιο γιο παντως δε χρειαζεται να τα λεει ..ειχα δωσει κατι λινκς τις προαλλλες που το εξηγουσε αν θες πες να στα ξαναδωσω


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω αν ειναι οντως νωρις..νομιζω ειναι καλυτερα τωρα διοτι το ειδα πολυ δυσκολη και χρονοβορα διαδικασια..ισως τελικα οσο μικροτερα το μαθουν τοσο καλυτερο..

Δεν ειμαι και απολυτη αλλά σιγουρα ειναι μεγαλη ευκολια!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Υπερπαραγωγη πηρα και ηταν μεγα λαθος στην αρχη..

Ειναι ενα αυτοκινητο και το εσερνε σε ολο το σπιτι κανωντας ββββββουμ

Τεσπα τελικα το εμαθε αλλα θεωρω οτι αν ηταν ενα απλο θα ηταν πιο ευσκολο.

Αν τον εβαζα αργοτερα θα τον εβαζα κατευθειαν στην λεκανη διοτι δε θα μπορουσε να την μετακινησει και να φυγει...αυτο ηταν το πιο δυσκολο...


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ριτα για να ξαναβαλε τα λινκ, κατι ειχε παρει το ματι μου αλλα δεν ειχα κατσει να τα διαβασω... Thanks!

Εγω λεω επειδη ο Σωτηρης εχει δικο του μπανιο που δεν το χρησιμοποιει κανενας αλλος, να παρω κατα την ανοιξη το συστημα που μπαινει πανω στη λεκανη, να ξεκινησουμε ετσι! Και το λεω αυτο επειδη η μαμα μου εχει να το λεει οτι εγω εσερνα το γιογιο στο σαλονι και τα εκανα μονο εκει! Ακομα κι αν ειχαμε κοσμο, εφερνα το γιογιο μου στη μεση του σαλονιου και θρονιαζομουν! Ασε μην εχουμε κι εμεις τετοιες ιστοριες!!!:D


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα βρε Νατασσσα ...καθομαι και χαζογελαω μονη μου στο γραφειο ...

Ε, ναι ειμαι για γελια ως ανθρωπος!!! Σουργελα απο μωρα κι εγω και η αδερφη μου! Η αδερφη μου τρισχειροτερη δεν το συζητω! Το τι εχουμε κανει στη μανα μας δε λεγεται! Κι αν δειτε τη μαμα μας ειναι η προσωποποιηση του comme il faut!!!:D


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...