Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

Ναι έχει χώρο για την κοιλιά,φτανει σχεδόν κάτω από το στήθος. Μας είπαν 80% κοριτσακι.

Αααα τετοιο κολαν θελω!!να ειμαι εντελως ανετη:wink:

Με το καλο η κορη λοιπον!!!:-) :-) :-) :-) :-)

Κοριτσια εχει καμια δυσκοιλιοτητα???μου ειπε ο ντοκτορ να παρω γαλα Μαγνησίας....πηρα αλλα τζίφος η δουλεια...βεβαια πινω μονο μια κουταλια το βραδυ..θα τον ρωτησω για αυξηση μηπως δω προκοπη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!!!!

ZILIHER.....................29/11ΚΟΡΙΤΣΙ

VICKYBELLI.................03/12

HOPE2016..................06/12

ZAMIA....................... 09/12

NTIAKANA ..................09/12

ANASTELLA.................11/12

MISSPRINCESSK.........11/12

DEMI.CH ....................12/12 ΚΟΡΙΤΣΙ +

ROZAKI........................6-12/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

PIPI_K .......................13/12

ANTHOUSA YIOTA........15/12

PANATHEO..................18/12

ELSAKI26....................21/12

SAMANTHA..................22/12

ALEXIA92....................25/12

MARINA83...................31/12

CHRISAFENIA87...........????

MARIADI.....................?????

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια τώρα που σας διάβασα να πω και τα δικά μου...

κιλά έχασα (1,5)γιατί είμαι σε διατροφή για σάκχαρο λόγω προδιάθεσης προ εγκυμοσύνης...

η κοιλίτσα φούσκωσε γιατί ήμουν το πετσί και το κόκκαλο οπότε η διαφορά είναι αισθητή στα μάτια τα δικά μου και του συζύγου,τουλάχιστον...οι υπόλοιποι?ε,δεν νομίζω...

συμπτώματα?κανένα πλην κούρασης τρελής και υπνηλίας...

πήρα κολλάν από το h&m σε ωραιότατο καλοκαιρινό χρώμα που με βολεύει αφάνταστα αφού φτάνει σχεδόν κάτω από το στήθος,και τούμπες να κάνεις δεν σε πιέζει τίποτε!!!

α,πήρα και εσώρουχα εγκυμοσύνης ,βολικότατα παν' κατ'...χιχιχχι...ούτε promotion να έκανα...αλλά όπου και να έψαξα η διαφορά στην τιμή είναι τραγική...

τη Δευτέρα πάω για κ/α κολπικού...τη θέλει ο γιατρός μου...έκανε καμιά άλλη κοπέλα?


U6lJp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αααα τετοιο κολαν θελω!!να ειμαι εντελως ανετη:wink:

Με το καλο η κορη λοιπον!!!:-) :-) :-) :-) :-)

Κοριτσια εχει καμια δυσκοιλιοτητα???μου ειπε ο ντοκτορ να παρω γαλα Μαγνησίας....πηρα αλλα τζίφος η δουλεια...βεβαια πινω μονο μια κουταλια το βραδυ..θα τον ρωτησω για αυξηση μηπως δω προκοπη.

κορίτσι τρελό πρόβλημα με το έντερο από την εμβρυομεταφορά και μετά λόγω φαρμάκων αλλά και ψυχολογικού(δεν πρέπει να σφιχτείς μου έλεγαν και μου ξαναέλεγαν όλοι,μα πως?)

έβαλα πράσινη σαλάτα μεσημέρι,βράδυ ή βραστά χόρτα και είδα το φως!!!!

με το φάρμακο εγώ φως δεν είδα...και παίρνω και σίδηρο που το δυσκολεύει ακόμη περισσότερο...ααα,και αρκετό νερό βέβαια,βοηθάει...!!!


U6lJp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στις μικρες κοιλίτσες!!!!

Ροζακι να σε καλωσορίσω κ εγω με τη σειρά μου!!!

Κοριτσια εμενα η κοιλιτσα εχει λιγο κανει ενα φουσκωματακι σαν να εχω φαει πολυ!! :)

Ρουχαλάκια θελω κ εγω καποια στιγμη να παω να πάρω για να είμαι πιο άνετα..

Ζαμιακο μου, εγω εχω το αντιθετο της δυσκοιλιότητας καιε πρωι σχεδον. Τι να πω, οτι να ναι...!!

Σημερα μπαινω κ στην 12η εβδομαδα φτανουμε να κλεισουμε το πρωτο τριμηνο ή οχι ακομα;

Τι θα κανετε σημερα; εγω δουλεια και σημερα... Ρεπο αυριο. Σας φιλω ολες. :*


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αααα τετοιο κολαν θελω!!να ειμαι εντελως ανετη:wink:

Με το καλο η κορη λοιπον!!!:-) :-) :-) :-) :-)

Κοριτσια εχει καμια δυσκοιλιοτητα???μου ειπε ο ντοκτορ να παρω γαλα Μαγνησίας....πηρα αλλα τζίφος η δουλεια...βεβαια πινω μονο μια κουταλια το βραδυ..θα τον ρωτησω για αυξηση μηπως δω προκοπη.

Καλημέρα! Καλή Κυριακή!

Κι εγώ ψάχνω τέτοιο κολάν! Μπορείς να μας πεις, Rozaki, από πού το πήρες (ή δεν επιτρέπεται για να μην κάνουμε διαφήμιση;

Zamia Δυσκοιλιότητα πήγα να κάνω στις αρχές αλλά αμέσως ξεκίνησα να τρώω μια μαρμελάδα φαρμακείου (Tamarine, λέγεται). Στην αρχή έτρωγα 1 κουτ. γλ. σε φρυγανιά και μετά από τις πρώτες 2-3 εβδομάδες τρώω 2 κουτ. γλ. σε δύο φρυγανιές. Έχω παρατηρήσει ότι ενεργεί σε 7-8 ώρες. Από γεύση δεν είναι ό,τι καλύτερο, αλλά είναι αποτελεσματική και κάνω υπομονή. Η μαία, που συνεργάζεται με το γιατρό μου, μου έδωσε εναλλακτικές το γάλα μαγνησίας (από γεύση τι λέει αυτό;) και ένα ήπιο παιδικό καθαρτικό (effecol 3350 junior). Σημαντικό για τη δυσκοιλιότητα είναι να πίνουμε πολύ νερό και να τρώμε αρκετές φυτικές ίνες.

ΕΛΣΑΚΙ26 Το κολάν που πήρες είναι από τη σειρά με τα ρούχα εγκυμοσύνης του H&M. Εμείς δυστυχώς εδώ δεν έχουμε ακόμα H&M, λένε ότι θα ανοίξει μέσα στο καλοκαίρι και σκέφτομαι να περιμένω λίγο για τα ψώνια, αν και μου φαίνεται ότι υπολογίζω χωρίς τον ξενοδόχο και θα πεταχτεί καμιά κοιλίτσα χωρίς να το καταλάβω! :D:D:D


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και κοιλιτσες. Το κολαν το πήρα από h&m. Από δυσκοιλιότητα ακόμα δεν εχω,δεν παίρνω βέβαια σίδηρο. Καλλιέργεια κολπικου θα κανω και εγώ σε λίγες μέρες μαζί με τις εξετάσεις που γίνονται καθε μήνα.


74a14ff62c.png

0t7ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια τώρα που σας διάβασα να πω και τα δικά μου...

κιλά έχασα (1,5)γιατί είμαι σε διατροφή για σάκχαρο λόγω προδιάθεσης προ εγκυμοσύνης...

η κοιλίτσα φούσκωσε γιατί ήμουν το πετσί και το κόκκαλο οπότε η διαφορά είναι αισθητή στα μάτια τα δικά μου και του συζύγου,τουλάχιστον...οι υπόλοιποι?ε,δεν νομίζω...

συμπτώματα?κανένα πλην κούρασης τρελής και υπνηλίας...

πήρα κολλάν από το h&m σε ωραιότατο καλοκαιρινό χρώμα που με βολεύει αφάνταστα αφού φτάνει σχεδόν κάτω από το στήθος,και τούμπες να κάνεις δεν σε πιέζει τίποτε!!!

α,πήρα και εσώρουχα εγκυμοσύνης ,βολικότατα παν' κατ'...χιχιχχι...ούτε promotion να έκανα...αλλά όπου και να έψαξα η διαφορά στην τιμή είναι τραγική...

τη Δευτέρα πάω για κ/α κολπικού...τη θέλει ο γιατρός μου...έκανε καμιά άλλη κοπέλα?

Ελσακι καλο μεσημερι!ανέβηκα στη ζυγαρια και ειμαι παλι σταθερή(57)...εχω χασει 2 κιλα με την εγκυμοσυνη....διατροφη δε κανω απλα δε μπορω να φαω γλυκα..

Καλλιέργεια κολπικου εκανα απο την αρχη της εγκυμοσυνης.

Εγω πηρα ενα τζιν απο τα hm!ωραιοτατο και οικονομικο.απλα νομιζω οτι μονο κανα 3μηνο θα το βαλω.

κορίτσι τρελό πρόβλημα με το έντερο από την εμβρυομεταφορά και μετά λόγω φαρμάκων αλλά και ψυχολογικού(δεν πρέπει να σφιχτείς μου έλεγαν και μου ξαναέλεγαν όλοι,μα πως?)

έβαλα πράσινη σαλάτα μεσημέρι,βράδυ ή βραστά χόρτα και είδα το φως!!!!

με το φάρμακο εγώ φως δεν είδα...και παίρνω και σίδηρο που το δυσκολεύει ακόμη περισσότερο...ααα,και αρκετό νερό βέβαια,βοηθάει...!!!

Τρωω σαλατες..φρουτα..νερο...τιποτα αυτο..εκει τα δικα του..δε σου κρυβω οτι παιζει και σφίξιμο...τι να κανω??δε γινεται...:-( το γαλα μαγνησιας δεν εχει ιδιαιτερη γευση...μου περναει απαρατήρητο..απλα νιωθω πως με ενοχλει στο στομαχι..

Σιδηρο δε εχω παρει ακομη..οταν παρω??θα εχω τρελο προβλημα...:-(

Καλημερα στις μικρες κοιλίτσες!!!!

Ροζακι να σε καλωσορίσω κ εγω με τη σειρά μου!!!

Κοριτσια εμενα η κοιλιτσα εχει λιγο κανει ενα φουσκωματακι σαν να εχω φαει πολυ!! :)

Ρουχαλάκια θελω κ εγω καποια στιγμη να παω να πάρω για να είμαι πιο άνετα..

Ζαμιακο μου, εγω εχω το αντιθετο της δυσκοιλιότητας καιε πρωι σχεδον. Τι να πω, οτι να ναι...!!

Σημερα μπαινω κ στην 12η εβδομαδα φτανουμε να κλεισουμε το πρωτο τριμηνο ή οχι ακομα;

Τι θα κανετε σημερα; εγω δουλεια και σημερα... Ρεπο αυριο. Σας φιλω ολες. :*

Θεωρητικά κλεινουμε στην 12!:-)

Εγω σημερα εχω λιγες δουλιτσες στο σπιτι:wink:

Ξεκουρασου αυριο που εχεις ρεπο!:-)

Καλημέρα! Καλή Κυριακή!

Κι εγώ ψάχνω τέτοιο κολάν! Μπορείς να μας πεις, Rozaki, από πού το πήρες (ή δεν επιτρέπεται για να μην κάνουμε διαφήμιση;

Zamia Δυσκοιλιότητα πήγα να κάνω στις αρχές αλλά αμέσως ξεκίνησα να τρώω μια μαρμελάδα φαρμακείου (Tamarine, λέγεται). Στην αρχή έτρωγα 1 κουτ. γλ. σε φρυγανιά και μετά από τις πρώτες 2-3 εβδομάδες τρώω 2 κουτ. γλ. σε δύο φρυγανιές. Έχω παρατηρήσει ότι ενεργεί σε 7-8 ώρες. Από γεύση δεν είναι ό,τι καλύτερο, αλλά είναι αποτελεσματική και κάνω υπομονή. Η μαία, που συνεργάζεται με το γιατρό μου, μου έδωσε εναλλακτικές το γάλα μαγνησίας (από γεύση τι λέει αυτό;) και ένα ήπιο παιδικό καθαρτικό (effecol 3350 junior). Σημαντικό για τη δυσκοιλιότητα είναι να πίνουμε πολύ νερό και να τρώμε αρκετές φυτικές ίνες.

ΕΛΣΑΚΙ26 Το κολάν που πήρες είναι από τη σειρά με τα ρούχα εγκυμοσύνης του H&M. Εμείς δυστυχώς εδώ δεν έχουμε ακόμα H&M, λένε ότι θα ανοίξει μέσα στο καλοκαίρι και σκέφτομαι να περιμένω λίγο για τα ψώνια, αν και μου φαίνεται ότι υπολογίζω χωρίς τον ξενοδόχο και θα πεταχτεί καμιά κοιλίτσα χωρίς να το καταλάβω! :D:D:D

Θα ρωτησω το γιατρο και για την μαρμελαδα...μου ειπε επισης να παρω το bioten φυτικες ινες αλλα δε το εχω παρει ακομη....πιστευα οτι θα δω προκοπη με το γαλα..:-(

Μεγαλο προβλημα η δυσκοιλιοτητα:-(

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια! να σας ζησουν τα μωρακια σας και με το καλο οσες περιμενετε!!

εγω ειμαι η τζινα γεννησα 30/12 τα διδυμακια μου προωρα 30+2 εβδομαδες. εμειναν στη μενν 36 και 52 μερες αντιστοιχα.ευτυχως οολα καλα!! τα εχω τωρα και τα καμαρωνω!!


Dyvnp3.png?hpEKGhcfk3Rzp3.png

SmrGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες καλημέρες!!!!!!!!!!! Να καλωσορίσω και εγώ με την σειρά μου τις καινούργιες και με ενα πόνο κορίτσια!!!!

Ζάμια του λέει συνέχεια του Γιάννου για το μωράκι αλλά δεν δείχνει να συγκινείται χεχε πάντως άρχισε λίγο να προσέχει τις κινήσεις του όταν παίζει πάνω μου! Εκεί που ρωτάς αν στα αλήθεια ένιωσες το μωράκι, εγώ ήδη το νιώθω. Δεν φαίνοντε οι κινήσεις απ'την κοιλιά, αλλά επιδή ξέρω απ'τον Γιάννο μου πως ήταν, είμαι σίγουρη πως είναι το νινάκι. Είναι σαν νυχάκια να κτέρνουν τα σωθηκά σου. Σίγουρα δεν είναι νυχάκια, μάλλον ποδαράκια και χεράκια που κάνουν ακροβατικά!!! Πιο μετά αυτες οι κινήσεις γίνονται πιο δυνατές και φαίνονται και στο μάτι!! Εμένα ο γιατρός μου είπε να πάρω Duphalac 25μλ πριν να κοιμηθώ το βράδυ. Το πρωί πας αμέσως. Εγώ είχα τρελλό πρόβλημα, μέχρι που πήρα μια φορά απ' αυτό. Μετά σαννα ρυθμίστηκε. Εντάξει το έντερο έγινε πολύ πιο αργό. Προ εγκυμοσύνης πήγαινα 2-3 φορές την μέρα. Τώρα πάω μια και δυσκολεύομαι! Αύξησα το λάδι στην σαλάτα μου, τρώω δημητριακά allbran το πρωι. Νομίζω με βοηθά πολύ. Και τα παστά δαμάσκηνα είναι θαυματουργά. Πιάσε μερικά και βράσε τα. Το νερό που θα μείνει βαλτον στο ψυγείο και πίνε ένα ποτήρι το πρωί με άδειο στομάχι και τα δαμασκηνα νιώσε τα στο μιξερ και τρώε κανένα κουτάλι μέσα στην μέρα. Μπορείς να το βαζεις στο ψωμί σαν μαρμελάδα!!

Εμείς δεν έχουμε H&M ακόμα. Είναι στις διαδικασίες να ανοίξει όμως.

Ούτε εγώ ξεκινώ με ιδανικά κιλά. Είμαι 1,75 και 87κλ. Έχασα όλα τα κιλά τις πρώτης μου εγκυμοσύνης. Τώρα είμαι 90κλ. Ουυυυυφφφφ!!!! Αν είναι κάθε τρίμηνο να βάζω 3 κιλά τότε στο σύνολο δεν θα νε άσχημα έ? Δεν ξέρω με αγχώνει γιατι στον Γιάννο έβαλα πάρα πολλά (25κ) είδα και απ'είδα μέχρι να τα χάσω :(

Elsaki τι διαίτα κάνεις? Σου την έδωσε γιατρός? Εγώ στη πρώτη εγκυμοσύνη είχα τον διαβήτη κύησης αλλά δεν μου έδωσε κάποιος δίαιτα. Πρόσεχα από μόνη μου και επίσης έβασα ινσουλίνη κάθε βράδυ. Μπορείς να μου στείλεις την δίαιτα σου? Να σου δώσω το email μου ???


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!!!!

ZILIHER.....................29/11ΚΟΡΙΤΣΙ

VICKYBELLI.................03/12

HOPE2016..................06/12

ROZAKI......................06/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

MISSPRINCESSK ..........08/12

ZAMIA....................... 09/12

NTIAKANA ..................09/12

ANASTELLA.................11/12

MISSPRINCESSK.........11/12

DEMI.CH ....................12/12 ΚΟΡΙΤΣΙ +

PIPI_K .......................13/12

ANTHOUSA YIOTA........15/12

PANATHEO..................18/12

ELSAKI26....................21/12

SAMANTHA..................22/12

XARA11 ......................24/12

ALEXIA92....................25/12

MARINA83...................31/12

CHRISAFENIA87...........????

MARIADI.....................?????

Αντε σιγά σιγά να μαθαίνουμε τα φύλα!!!! Αυτή την βδομάδα θα έχουμε πολλά καλά νεάκια


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια! να σας ζησουν τα μωρακια σας και με το καλο οσες περιμενετε!!

εγω ειμαι η τζινα γεννησα 30/12 τα διδυμακια μου προωρα 30+2 εβδομαδες. εμειναν στη μενν 36 και 52 μερες αντιστοιχα.ευτυχως οολα καλα!! τα εχω τωρα και τα καμαρωνω!!

Καλημερα Τζινα!!Να σου ζησουν τα παιδακια σου!!!!!σε διαβαζα κατα καιρους και ξερω τι εχεις περασει...ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ειστε παντα καλα γεροι και δυνατοι !!!Υπομονη και κουραγιο!!!

Καλημέρες καλημέρες!!!!!!!!!!! Να καλωσορίσω και εγώ με την σειρά μου τις καινούργιες και με ενα πόνο κορίτσια!!!!

Ζάμια του λέει συνέχεια του Γιάννου για το μωράκι αλλά δεν δείχνει να συγκινείται χεχε πάντως άρχισε λίγο να προσέχει τις κινήσεις του όταν παίζει πάνω μου! Εκεί που ρωτάς αν στα αλήθεια ένιωσες το μωράκι, εγώ ήδη το νιώθω. Δεν φαίνοντε οι κινήσεις απ'την κοιλιά, αλλά επιδή ξέρω απ'τον Γιάννο μου πως ήταν, είμαι σίγουρη πως είναι το νινάκι. Είναι σαν νυχάκια να κτέρνουν τα σωθηκά σου. Σίγουρα δεν είναι νυχάκια, μάλλον ποδαράκια και χεράκια που κάνουν ακροβατικά!!! Πιο μετά αυτες οι κινήσεις γίνονται πιο δυνατές και φαίνονται και στο μάτι!! Εμένα ο γιατρός μου είπε να πάρω Duphalac 25μλ πριν να κοιμηθώ το βράδυ. Το πρωί πας αμέσως. Εγώ είχα τρελλό πρόβλημα, μέχρι που πήρα μια φορά απ' αυτό. Μετά σαννα ρυθμίστηκε. Εντάξει το έντερο έγινε πολύ πιο αργό. Προ εγκυμοσύνης πήγαινα 2-3 φορές την μέρα. Τώρα πάω μια και δυσκολεύομαι! Αύξησα το λάδι στην σαλάτα μου, τρώω δημητριακά allbran το πρωι. Νομίζω με βοηθά πολύ. Και τα παστά δαμάσκηνα είναι θαυματουργά. Πιάσε μερικά και βράσε τα. Το νερό που θα μείνει βαλτον στο ψυγείο και πίνε ένα ποτήρι το πρωί με άδειο στομάχι και τα δαμασκηνα νιώσε τα στο μιξερ και τρώε κανένα κουτάλι μέσα στην μέρα. Μπορείς να το βαζεις στο ψωμί σαν μαρμελάδα!!

Εμείς δεν έχουμε H&M ακόμα. Είναι στις διαδικασίες να ανοίξει όμως.

Ούτε εγώ ξεκινώ με ιδανικά κιλά. Είμαι 1,75 και 87κλ. Έχασα όλα τα κιλά τις πρώτης μου εγκυμοσύνης. Τώρα είμαι 90κλ. Ουυυυυφφφφ!!!! Αν είναι κάθε τρίμηνο να βάζω 3 κιλά τότε στο σύνολο δεν θα νε άσχημα έ? Δεν ξέρω με αγχώνει γιατι στον Γιάννο έβαλα πάρα πολλά (25κ) είδα και απ'είδα μέχρι να τα χάσω :(

Elsaki τι διαίτα κάνεις? Σου την έδωσε γιατρός? Εγώ στη πρώτη εγκυμοσύνη είχα τον διαβήτη κύησης αλλά δεν μου έδωσε κάποιος δίαιτα. Πρόσεχα από μόνη μου και επίσης έβασα ινσουλίνη κάθε βράδυ. Μπορείς να μου στείλεις την δίαιτα σου? Να σου δώσω το email μου ???

Καλη σου μερα ομορφη!!:D:D

Σημερα εχουμε αυχενικη!!!πολυ υπερενταση εχω...ειμαι με λιγο υπνο...πολυ αγχος..(ελεγχομενο ομως:tongue:)

Και η μαμα μου μου ελεγε πως επερνε το Duphalac..μονο μια φορα πηρες και εισαι κομπλε?η περνεις οποτε δεις σκουρα τα πραγματα?το κοβω να πω στο γιατρο να παρω αυτο.....δε παλευεται....πολυ πρηξιμο και πλεον απο τη δυσκοιλιοτητα.....σκασμενη ειμαι...

σε ευχαριστω για τα υπολοιπα που μου ειπες!!αυτο με τα δαμασκηνα ευκολο θα το κανω:)!!φρεσκα δαμασηνα εε?

Οσο για τα δημητριακα...ετρωγα πολλα στα αρχες αλλα πλεον τα αηδιαζω..:(να πω την αληθεια με βοηθουσαν πολυ...αλλα αδυνατο τωρα..

Σαλατες τρωω αρκετες..οπως και φρουτα....

Βρε κοπελια ενιωθα σαν ενα πεταγματακι απο μεσα...βεβαια αυτο το εχω νιωσει 2 φορες μονο.....ξερεις τι σκεφτομαι??μην ειναι καμια συσπαση της μητρας και δεν ειναι το νινι...και αυτο το σκεφτηκα γιατι μου λενε πως ειναι νωρις για να το νιωσω....:rolleyes:

ωχου πολλα κιλα στο Γιαννο.....απο την αρχη τα εβαζες??ποτε πηρες τα περισσοτερα???εισαι ψηλη παντος!!!εγω ειμαι κοντουλα.....(-10ποντους δικους σου χαχαχα:tongue::tongue::mrgreen::mrgreen::mrgreen:)

Link to comment
Share on other sites

Αντε σιγά σιγά να μαθαίνουμε τα φύλα!!!! Αυτή την βδομάδα θα έχουμε πολλά καλά νεάκια

Τι ωραιο το πινακακιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D

Πω,πω κοριτσια!!!:tongue::tongue:για να δουμε ποια θα εχει τον γαμπρο!!:tongue::tongue::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσε για την αυχενική. Όλα καλά θα πάνε. Θα δεις και το μωράκι σου πολλή ώρα. Ποιος την χάρη σου!!! Θυμάμαι στον Γιάννο ήταν γυρισμένος πλάτη και με έστειλα να φαω κάτι γλυκό και μετα να ξαναπάω. Τον σκουντούσε αλλά τπτ. Μόνο με ένα 7days μας έκανε την χάρη να ξυπνήσει.

Παστα δαμάσκηνα (όχι φρέσκα). Δεν ξέρω αν έχουν το ίδιο αποτέλεσμα τα φρέσκα. Αλλά ναι το σιρόπι μια φορά το πήρα μόνο και μετά σαννα ρυθμίστηκε. Ντάξει εκτές δεν πήγα αλλά έφαγα πολλή σαλάτα το μεσημέρι με ελαιόλαδο και σήμερα το πρωί πήγα αβίαστα!! χαχαχα

Πολλά κιλά στον Γιάννο έβαλα τον 4-5 μήνα. Πηρα 7 μόνο σε ένα μήνα!!! Έτρωγα και πολλά γλυκά όμως και ψωμιά. Τώρα τρώω φαγητό αλλά προσπαθώ να τρώω παραπάνω φρούτα και πρωτεινες. Πάλι βάζω τα κιλάκια μου αλλά τουλάχιστον τα είδη που τρώω δεν επηρεάζουν τον διαβήτη.. Ψηλή αλλά γερή χαχαχα Πάνω βάζω 14 και κάτω 16. Τώρα στην εγκυμοσύνη πάνω κάτω το ίδιο.


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...