Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα!

Zamia και Ntiakana σας ευχαριστω πολυ, βγηκε πολυ καλη η Papp-a!! Παει κι αυτο.

Panatheo hahaha αντε με το καλο ο γιοκας σου. Να ετοιμάζουν προίκες οσες εχουν κοριτσακι δλδ?

Ολοι στην αυχενικη βλεπουν το φυλλο ρε γΜτ, μονο εμενα βρηκε το μπεμπέ να ειναι ανάποδα, κατι μεσα μου λεει οτι ειναι αγορακι...


[sIGPIC][/sIGPIC]N3Znp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Zamia και Ntiakana σας ευχαριστω πολυ, βγηκε πολυ καλη η Papp-a!! Παει κι αυτο.

Panatheo hahaha αντε με το καλο ο γιοκας σου. Να ετοιμάζουν προίκες οσες εχουν κοριτσακι δλδ?

Ολοι στην αυχενικη βλεπουν το φυλλο ρε γΜτ, μονο εμενα βρηκε το μπεμπέ να ειναι ανάποδα, κατι μεσα μου λεει οτι ειναι αγορακι...

Δεν μπορουσε να το κανει να γυρισει καπως ? Αν ετρωγες κατι γλυκο ?

Καλα και γω κοριτσακι περιμενα αλλα τελικα μας ηρθε η εκπλκξη :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

N1nUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!! Ζεσταινομαι πολυ! Απο μυρωδιες ηρεμησα ουφ!! Καλυτερευω και κανω αυτα που εκανα και πριν, οχι υπερβολες αλλα χαιρομαι που μπορω. Λαχανιαζω ομως με το παραμικρο.

Sweetberry καλα αποτελεσματα

Ntiakana!!!!λοιπον τελος οι αναγουλες!!!εε??

Κοριτσι και εγω εχω ταχυκαρδια και λαχανιαζω πολυ ευκολα..ειναι φυσιολογικα ολα αυτα!:wink:

Κοριτσαρεεες μουυυ!!! Ολα καλα με την αυχενικη! Ο γιος μου εχει ενα τσουτσουνι δυο μετρα!!! :) ΠΗΤ 16/12

Χαχαχαχα εισαι θεααααα!!!!με το καλο!!!!

Καλησπερα!

Zamia και Ntiakana σας ευχαριστω πολυ, βγηκε πολυ καλη η Papp-a!! Παει κι αυτο.

Panatheo hahaha αντε με το καλο ο γιοκας σου. Να ετοιμάζουν προίκες οσες εχουν κοριτσακι δλδ?

Ολοι στην αυχενικη βλεπουν το φυλλο ρε γΜτ, μονο εμενα βρηκε το μπεμπέ να ειναι ανάποδα, κατι μεσα μου λεει οτι ειναι αγορακι...

Sweetberry και εγω ειχα φαει σοκολάτα πριν παω για να μην μας κανει κολπα και κοιμαται η δεν ειναι σε καλη θεση:wink:

Στο επομενο ραντεβου φαε μια μηπως μπορεσει ο ντοκτορ να το δει!!!:-)

Link to comment
Share on other sites

Ntiakana!!!!λοιπον τελος οι αναγουλες!!!εε??

Κοριτσι και εγω εχω ταχυκαρδια και λαχανιαζω πολυ ευκολα..ειναι φυσιολογικα ολα αυτα!:wink:

Μήπως εχεις υποταση? ειναι σύνηθες στην εγκυμοσυνη, εγω γενικα εχω υποταση και ταχυκαρδία προσπαθεί παραπανω η καρδια.να μετρήσεις την πιεση σου.

Panatheo κουνιόταν αλλα ηταν ανάποδα δεν γυρνούσε κούναγε χερια ποδια και μας ειχε πλατη ειναι ντροπαλό θελει να μας κανει εκπληξη , τοξοτης παιδι μου απρόβλεπτος ! Τα ξερω απο τον αντρα μου.


[sIGPIC][/sIGPIC]N3Znp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ntiakana!!!!λοιπον τελος οι αναγουλες!!!εε??

Κοριτσι και εγω εχω ταχυκαρδια και λαχανιαζω πολυ ευκολα..ειναι φυσιολογικα ολα αυτα!:wink:

Μήπως εχεις υποταση? ειναι σύνηθες στην εγκυμοσυνη, εγω γενικα εχω υποταση και ταχυκαρδία προσπαθεί παραπανω η καρδια.να μετρήσεις την πιεση σου.

Panatheo κουνιόταν αλλα ηταν ανάποδα δεν γυρνούσε κούναγε χερια ποδια και μας ειχε πλατη ειναι ντροπαλό θελει να μας κανει εκπληξη , τοξοτης παιδι μου απρόβλεπτος ! Τα ξερω απο τον αντρα μου.

Εχω μετρηθει...δεν εχω...

Και ο ντοκτορ μου ειπε οτι τα εχει αυτα η εγκυμοσυνη.

Αχου το μικρουλακι σας!!!!:-) :-)

Για πες χαρακτηριστικά του τοξοτη!!!????

Δεν εχει τυχει να εχουμε τετοιο ζώδιο στην οικογενεια.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες!!! Βλέπω να εξελίσετε θετικά το γκρουπ μας! Δόξασε ο θεός, ακούμε καλά νέα.

Panatheo ατε βρε θα κάνεις τον γιο!!! Να σου στείλω θα ρούχα του γιού μου που κράτησα (όλα από το depenhams και το mothercare). Νοουμένου ότι θα κάνω κόρη και δεν θα τα χρειαστώ!!!

Sweetberry μπράβο για τα καλά αποτελέσματα!

Zamia γλυκιά τοξοτάκι το καλύτερο ζώδιο!!! Στο λέει τοξοτίνα!!!! Ανεξαρτησία, ελευθερία, περιπέτεια, ταξίδια, διασκέδαση, ερευνητικός και βαριέεεεεεεται εύκολα!!!

http://www.astrologos.gr/zodia/haraktiristika-zodion/toxotis

Με ψιλοαγχώσατε προχθές με τις μετρήσεις γλυκόζης και άρχισα σήμερα να μετράω ενταντικά, νηστική 82. Θα δω κατά τις 9, 1 ώρα μετά το πρόγευμα. Έφαγα ένα τοστ με μαύρο ψωμί, μια φέτα τυρί λάιτ και ντομάτα. Πίνω και ένα ποτήρι γάλα, ελαφρύ.

Κατα τ'άλλα είμαστα καλά! Ετοιμαζόμαστε για το αυριανό μας ταξίδι! Έχετε τπτ να προτείνετε για θεσσαλονικη ή χαλκιδική (3ο πόδι - Ουρανούπολη).


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες!!! Γιωτακι δεν εχω παει καθόλου προς τα εκει αλλα σιγουρα θα περασεις πανεμορφα!!!

Σάκχαρο δεν μετραω ουτε εγω, μονο μια φορα το μηνα που κανω τις εξετασεις τις γενικες. Συνηθως ειμαι καπου στο 80 νηστικη.

Λαχανιασματα εχω αρχισει κ εχω σχεδον καθε μερα με το παραμικρο κ λεω καλα δεν ειναι νωρις για αυτα; κουραζομαι πολυ ευκολα πάντως. Κατα τα αλλα δεν αισθανομαι κατι αλλο. Εσεις πως ειστε σημερα; ετοιμαζομαι για δουλειά κ δεν μπορω να παρω τα ποδια μου.


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οκ, μετά προγεύματος 114. Καλά δεν είναι? :) και εγώ βαριέμαι αφάνταστα αυτές τις μέρες στην δουλειά! Από κομάρες δεν έχω πολλές, μετά που έκλεισα τον 3 μήνα σαννα πήρα τα πάνω μου. Ούτε λαχανιάζω όπως λέτε, απλά μερικές φορές, οταν κάθομαι στον καναπέ ασπούμε, νιώθω πολύ έντονα τους κτύπους της καρδίας μου :) μάλλον γιατί είναι δύο καρδούλες που χτυπούν μέσα μου???? :)


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!!!!

ZILIHER.....................29/11ΚΟΡΙΤΣΙ

VICKYBELLI.................03/12

MANIKAR ..................06/12

HOPE2016..................06/12

ROZAKI......................06/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

MISSPRINCESSK ..........08/12 ΑΓΟΡΙ

ZAMIA....................... 09/12 ΑΓΟΡΙ

NTIAKANA ..................09/12 ΑΓΟΡΙ

ANASTELLA.................11/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

DEMI.CH ....................12/12 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

PIPI_K .......................12/12 ΑΓΟΡΙ

ANTHOUSA YIOTA........15/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

PANATHEO..................16/12 ΑΓΟΡΙ

SWEETBERRY 28.........20/12

ELSAKI26....................21/12 ΑΓΟΡΙ

SAMANTHA..................22/12

XARA11 ......................24/12 ΑΓΟΡΙ

ALEXIA92....................25/12

MARINA83...................31/12

CHRISAFENIA87...........????

MARIADI.....................01/01/17


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααααααα σε ολες τις ομορφες κοιλιτσες!!!!!!

τι κανετε?????βλεπω καρδουλες να χτυπανε τρελα!!!!!ολες ερτι σχεδον ειμαστε..Και εγω πολλες κομαρες κοριτσια......και νυστα...χθες κοντεψα να κοιμηθω στη δουλεια...χαχαχαχα:tongue::tongue::tongue::tongue:

Γιωτακι να περασετε τελεια!!!!!!!θα παρετε και τον μικρο μαζι σας?

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααααααα σε ολες τις ομορφες κοιλιτσες!!!!!!

τι κανετε?????βλεπω καρδουλες να χτυπανε τρελα!!!!!ολες ερτι σχεδον ειμαστε..Και εγω πολλες κομαρες κοριτσια......και νυστα...χθες κοντεψα να κοιμηθω στη δουλεια...χαχαχαχα:tongue::tongue::tongue::tongue:

Γιωτακι να περασετε τελεια!!!!!!!θα παρετε και τον μικρο μαζι σας?

Ναι θα πάμε όλοι μαζί!!! Το τρελό τρίο!!!!!!


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...