Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Cafe Ιούλιος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Τι ηθελα και μελετησα χθες τον ορο και τι ςμυξουλες? Ξυπνησε ο πιτσιρικος το πρωι μες τη μυξα, εφτασε μεχρι 37,5. Εμενα οταν ειναι αρρωστος ο χοντρος τρωει μονο τραχανα. Βασικα δεν ειναι χοντρος αλλα πολυ γεροδεμενος, σα να χτυπιεται στο γυμναστηριο. Εχει τρελο μπρατσακι, τον ονειρευομαι πολιστα. Κοριτσια βλεπω στην πισινα τα πιτσιρικια που κανουν προπονηση, εχουν ΤΑ κορμια. Σας το συνιστω αφου εχετε αγορια.

Α, ρε ευα τι τραβανε και αυτες οι γιαγιαδες.

Παω να κοιμηθω διπλα στον Α. γιατι αισθανομαι καλυτερα ετσι οταν ειναι αρρωστουλι. Καληνυχτα


το χαμογελο σου η ζωη μου

NTsOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 198
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περαστικα στον Μιχαλακη και στον Αριστοτελη!!!!!

Κατερινα μου κι εγω πιστευω οτι ειναι απο δοντια γιατι ετοιμαζετε να βγαλει κοινοδοντα αλλα πρεπει να εχω κανει και εγω βλακεια του εδινα παντα advance πριν λιγο καιρο του εδινα ολυμπος οταν ανεβηκα Αθηνα μου ειπε ο γιατρος καλυτερα μεχρι 2 ετων να του δινω γαλα εμπλουτισμενο και του ξαναπηρα advance το επινε μια χαρα μαλιστα 2 μερες πριν ηπιε τι βραδυ 330 ml.

Ολες τις αλλαγες τις δεχοταν χωρις κανενα προβλημα ωσπου μια μερα ξυπνησε και δεν το θελει με τιποτα!

Μαλλον εχει συνδιασει το μπιμπερο με το advance γιατι οταν τρωω εγω cornflakes με γαλα μου το τσακιζει οταν ομως το βαλω το ιδιο γαλα στο μπιμπερο το σπρωχνει!

΅Ελπιζω να το ξεπερασουμε!!!!!


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κατερινα, τωρα το ειδα περαστικα και σε σενα ποναει πολυ αυτο και μια φιλη μου επαθε και τελικα ηταν απο ουρολοιμωξη που δεν ειχε θεραπευτει σωστα

Ο πονος δεν περιγραφετε χειροτερο και απο γενα!!!!

2 φορες εχω παει στο κεντρο υγειας 4 ενεσεις μου εχουν κανει το @@@@ σουροτηρι!!!!

Ασε τα χαπια χαμος και δεν μου φτανει αυτο αδιαθετησα χθες και πινω ενα φαρμακειο ολοκληρο!

Εκανα υπερηχο και εχω λιγο αμμο και πετραδακια οχι ανυσιχητικα λεει πολυ νερο και υπομονη!!!!!

Α και χαπια για ουρολοιμωξη !!!!


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τι ηθελα και μελετησα χθες τον ορο και τι ςμυξουλες? Ξυπνησε ο πιτσιρικος το πρωι μες τη μυξα, εφτασε μεχρι 37,5. Εμενα οταν ειναι αρρωστος ο χοντρος τρωει μονο τραχανα. Βασικα δεν ειναι χοντρος αλλα πολυ γεροδεμενος, σα να χτυπιεται στο γυμναστηριο. Εχει τρελο μπρατσακι, τον ονειρευομαι πολιστα. Κοριτσια βλεπω στην πισινα τα πιτσιρικια που κανουν προπονηση, εχουν ΤΑ κορμια. Σας το συνιστω αφου εχετε αγορια.

Α, ρε ευα τι τραβανε και αυτες οι γιαγιαδες.

Παω να κοιμηθω διπλα στον Α. γιατι αισθανομαι καλυτερα ετσι οταν ειναι αρρωστουλι. Καληνυχτα

Αχ ποσο ζηλευω εδω δεν εχει πισινες περιμενω να μεγαλωσει λιγο να παμε τεννις!!!!


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εχω μια ιδεα, δωσε του να πιει γαλα σε ποτηρακι. Απ'οτι εχω καταλαβει οταν ειναι πιο αδυνατα τα μωρακια σου λενε οι παιδιατροι ενισχυμενο γαλα βρεφικο οταν ειναι πιο γεματα λενε φρεσκο. Επισης μιας φιλης μου της ειπε οχι μελι μεχρι τον 18ο μηνα.

Εμεις ευτυχως ειμαστε καλυτερα, μονο λιγο συναχακι μας εμεινε.

Ο Μιχαλακης τι να κανει?


το χαμογελο σου η ζωη μου

NTsOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κατερινακι περαστικα σου!!!!!!ο μιχαλακης ηταν καλυτερα σημερα αλλα απο φαγητο τιποτα μερικα μπισκοτα κ λιγο γαλα.οι μυξουλες του αριστοτελη αν ηταν διαφανες μπορει να ειναι κ απο τα δοντακια του.του μ τα δοντακια του κανανε κ διαρροια.εμεις πινουμε νουλακ γιατι ειναι πιο ενισχυμενο,λογω κιλων,αργοτερα θα προσπαθησω ολυμπο,οι περισσοτεροι δινουν αυτο.ηθελα να παω κολυμβητηριο το παιδι το καλοκαιρι αλλα δε με βολευαν οι ωρες καθολου.Α συν της αλλης βγαλαμε δοντι σημερα γιουπι το εβδομο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμασα και σε ποτηρακι αλλα τιποτα θα τον αφησω λιγο χωρις γαλα και σε λιγες μερες θα ξαναπροσπαθησω........τωρα τρωμε 2 γιαουρτακια και τοστ με τυρακι και cornflakes με γαλα τουλαχιστον καλυπτουμε λιγο με τα γαλακτοκομικα!!!!!

Ο Αριστοτελης γιορταζει 14 Μαιου!!!!!

Αλλα οι περισσοτεροι δεν το ξερουν φαντασου ο πεθερος μου προπερσυ εμαθε οτι γιορταζει που ειχα ρωτησει εγω τον παπα για να ξερω!!!!

Κατερινα εσεις τον βγαλατε Αριστοτελη γιατι σας αρεσε το ονομα ή λενε καποιο στην οικογενεια?


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το δοκιμασα και σε ποτηρακι αλλα τιποτα θα τον αφησω λιγο χωρις γαλα και σε λιγες μερες θα ξαναπροσπαθησω........τωρα τρωμε 2 γιαουρτακια και τοστ με τυρακι και cornflakes με γαλα τουλαχιστον καλυπτουμε λιγο με τα γαλακτοκομικα!!!!!

Ο Αριστοτελης γιορταζει 14 Μαιου!!!!!

Αλλα οι περισσοτεροι δεν το ξερουν φαντασου ο πεθερος μου προπερσυ εμαθε οτι γιορταζει που ειχα ρωτησει εγω τον παπα για να ξερω!!!!

Κατερινα εσεις τον βγαλατε Αριστοτελη γιατι σας αρεσε το ονομα ή λενε καποιο στην οικογενεια?

Λενε τον μπαμπα μου ετσι και μου αρεσει πολυ σαν ονομα, αλλα πολλοι τον λενε αρη ή τελη


το χαμογελο σου η ζωη μου

NTsOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά κορίτσια!!! Να περνάτε υπέροχες γιορτές

:-P

Ήρθα και εγώ στην παρέα σας! Έχω ένα κοριτσάκι, την Έλλη που γεννήθηκε στις 19-07-08 και περιμένω και το αδελφάκι της!


M4B1p3.pngQIghp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά κορίτσια!!! Να περνάτε υπέροχες γιορτές

:-P

Ήρθα και εγώ στην παρέα σας! Έχω ένα κοριτσάκι, την Έλλη που γεννήθηκε στις 19-07-08 και περιμένω και το αδελφάκι της!

Καλωσηρθες στην παρεα μας!!!!! Να χαιρεσε το παιδακι σου και με το καλο το δευτερο!!!!! ποτε περιμενεις να γεννησεις?

Εσυ το αποφασισες γρηγοα για αδερφακι μπραβο σου!!!!!!


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...