Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ιούλιος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

γεια σας κοριτσακια.δε κοιματε ο μ κ δεν μου ειναι ευκολο να γραψω πολλα.εμεις λεμε πολλες καινουριες λεξεις τις τελευταιες μερες.ο μ με εχει χτυπησει αλλα νομιζει οτι ειναι παιχνιδι.τον εβαλα τιμωρια μονο του στο καναπε χωρις πιπιλα κ μετα του εξηγησα οτι η μαμα ποναει κ δεν ειναι σωστο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 198
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

λαθος διατυπωση δε με χτυπησε επαιζε πιο αγρια μαζι μου

αυτό είναι το θέμα, ότι πάνω στο παιχνίδι ξεθαρεύουν και νομίζουν ότι και αυτό είναι μέρος του παιχνιδιού......


M4B1p3.pngQIghp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω απο που ν αρχισω.....μπαινετε ολες μαζι η καμμια!!!!!

Λοιπον Κατερινα εχει το Κονταρατος στους Αγιους Αναργυρους απεναντι απο την παραλια, το Mannis inn στην Ναουσα και το Πορτο Παρος!!!

Αν θελεις η πεθερα μου εχει δωματια στην Ναουσα τρεια λεπτα απο την πλατεια με τα ποδια δεν εχει φαγητο ή πρωινο αλλα ο Αριστοτελης σου θα τρωει τα παντα και παντου και υπαρχουν πολυ καλες επιλογες!!!!

Αν σ ενδιαφερει πες μου ποτε θελεις να ρωτησω!!!

Οσο για τις μποτες του πηρε medium σημερα επιστρεφει η κουνιαδα μου απο Αγγλια οταν τις παρουμε θα σου πω!

Μου αρεσουν πολυ εχω και εγω και τις εχω καταβολευτει στα κοριτσια μου αρεσουν τωρα για τα αγορια θα δουμε.....τις φορουσε και η Βανδη στο γιο της το ειδα σ ενα περιοδικο!!!!

Εγω τον βαζω τιμωρια μεσα στην κουνια για λιγα λεπτα οταν κανει κατι!!!

Οταν ημουν εγκυος ξερνοβολουσα ολη μερα το πρωτο τριμηνο μετα ειχα τελεια εγκυμοσυνη!!!!

Ελπιζω να πανε ολα καλα μπου μπου!!!!


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

χαχα τιμωρια στην κουνια!!καλο ακουγεται μηπως το κανω κι εγω αυτο??εμενα κοριτσια η κοιλια μου απο την εγκυμοσυνη εχει γινει τεραστια πλεον μιας και ειμαι στην 28η εβδομαδα και με εμποδιζει πια σε ολα!!ο μικρος μου ειναι πολυ χαρουμενος!ερχεται λεει νινι και δειχνει την κοιλια μου κανει και μα το νινι και φευγει!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι λετε να παμε ολες παρο φετος για διακοπες:Pθα εχει πολυ πλακα:Pμπουμπου κ πουλακι με το καλο τα μωρακια σας.:Pκατερινες αντε ξεκινηστε κ εσεις μπας κ ξεθαρεψω κι εγω:(πουλακι σε ειδα κ αλλου,εισαι μικρουλη σπουδαζεις κ θα κανεις κι αλλο μωρο:Pμε κανεις να ντρεπομαι που διαμαρτυρομαι που λεω οτι κουραζομαι.εχω μονο δουλεια σπιτι παιδι κι ολο πτωμα ειμαι κ κοιμαμε περισσοτερο κ δεν εχω καμια κοιλια να με βαρενει:P

Link to comment
Share on other sites

γιατι λιγο ειναι δουλεια σπιτι παιδι???καθολου λιγο καλη μου!η καθεμια μας τραβαει τα ζορια της!ευτυχως που τα λεμε απο δω η μια στην αλλη και ξαλαφρωνουμε λιγο!εγω τουλαχιστον ετσι νοιωθω!αυτη η ηλικια των παιδιων μας παντως ειναι τελεια!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, παλια που πηγαινα για καφε βαφομουνα και χτενιζομουνα τελεια η δικια σου (εχω και λοξα με το μακιγιαζ). Μετα τη γεννηση του αρχηγου, αν δειτε πως παω το πρωι στη δουλεια θα γελατε ενα τεταρτο. Σημερα δεν κοιταζομουνα στον καθρεφτη και εβαλα τοσο ρουζ σαν απατσι ημουνα, μεχρο και ο μικρος με λοξοκοιταγε. Ευτυχως που ειναι δικια ΜΑς η δουλεια και δεν εχω αφεντικο δηλαδη.

Καλα, ποσων χρονων εισαι ρε πουλακι μου? Θα μας τρελανεις με 2 παιδια? Εγω στην ηλικια σου αν γεννηθηκες το 89 ειχα το μυαλο μου...... ασε, και που δεν το ειχα. Τελικα, ειναι στον ανθρωπο. Ποτε δε μετανοιωσα που αργησα να γινω mama (μου αρεσει στα ιταλικα). Το αντιθετο θα ελεγα. Αν δεν ειχα περασει ολα αυτα, γιατι εχω ζησει εντονα θα ελεγε κανεις, θα ειχα απωθημενο. Ενω τωρα δε μου κανει μεγαλη εντυπωση κατι.

Ναι, παμε ολοι μαζι

σε μια παραλια (αντε και στην Παρο)


το χαμογελο σου η ζωη μου

NTsOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια!!χρονος για βαψιμο πριν απο δουλεια η εξοδο???τι ειναι αυτο???αχ σουρουπιτσα να δεις πως πηγαινω εγω εξω!!παντα ημουνα στην τριχα..τωρα..αχ και με απασχολει ωρες ωρες οταν μπορω και πηγαινω για ενα καφε με τον αντρα μου και βλεπω ολες τις αλλες στην τριχα το σκεφτομαι πολυ..και ακομη δεν εχω κλεισει τα 21..πραγματικα με απασχολει αλλα τι να κανω..με το μικρο να ουρλιαζει καθε φορα που θα κλεισω την πορτα του μπανιου για να βαφτω..δε λεει..το λυπαμαι το καημενο..αλλα δεν ανοιγω γιατι μια φορα που το κανα μπηκε σιφουνας και ανοιγε ντουλαπια και με τοσα απορρυπαντικα φοβαμαι..και μια αλλη φορα που κανα το λαθος να αφησω το ρουζ μου στο κομοδινο μου..τα ακουσα καλα για το βαμμενο κοκκινο χαλι!!οποτε το χω ξεχασει πλεον..εγω ναι στα 21 θα χω 2 παιδακια..παντα ηθελα να κανω παιδια ισως οχι τοσο γρηγορα αλλα τωρα χωρις το μικρο δε μπορω..και φανταζομαι καπως ετσι θα ναι και με αυτο που ρχετε..

Link to comment
Share on other sites

Αχ, ακριβως οπως τα περιγραφεις ειναι. Εγω απορω με κατι μαμαδες με καροτσια που βλεπω που φορανε κατι τακουνια τεραστια, βαμενες και ντυμενες αψογα με μαλλι κομμωτηριακο. Ποτε προλαβαινουν ρε παιδια? Αφου μερικες φορες σκεφτομαι οτι ειμαι αχρηστη με το μαλλι συνεχεια πανω (αν το αφησω κατω θα μεινω κουρουπα, ο γιος μου λατρευει να το χαιδευει και οταν τον τσαντιζω το τραβαει τοσο δυνατα, 20 τριχες στα μικρα του χερακια, γκρρρρρ). Ασε που απο ξανθια εγινα καστανοανοιχτη. Και μονιμως αθλητικα, φορμα αντε και μια UGG for a change.

Αληθεια, ας κανουμε και καμια περιγραφη του εαυτου μας. Ειναι ωραια να εχεις μια εικονα στο μυαλο σου γι'αυτον που επικοινωνεις.


το χαμογελο σου η ζωη μου

NTsOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον Κατερινα εχει το Κονταρατος στους Αγιους Αναργυρους απεναντι απο την παραλια, το Mannis inn στην Ναουσα και το Πορτο Παρος!!!

Αν θελεις η πεθερα μου εχει δωματια στην Ναουσα τρεια λεπτα απο την πλατεια με τα ποδια δεν εχει φαγητο ή πρωινο αλλα ο Αριστοτελης σου θα τρωει τα παντα και παντου και υπαρχουν πολυ καλες επιλογες!!!!

Αν σ ενδιαφερει πες μου ποτε θελεις να ρωτησω!!!

Κατερινα μου ευχαριστω, θα μπω στα site να τα δω, εχω περασει τελεια στην Παρο, τρελο ξεσαλωμα στο νησι σας. Αντε να το δουμε και οικογενειακα. Και εχετε και τελειες παραλιες. Σιγουρα για Αυγουστο αλλα δεν ξερουμε ακομα ποτε. Τα δωματια ειναι καλα?

Για Πασχα που θελουμε Πορο, κλεισαμε απο τωρα, και μας λεγανε οτι αργησαμε κιολας. Καλα, εχουμε γινει πολυ Ευρωπαιοι.... μονο σε αυτα βεβαια.


το χαμογελο σου η ζωη μου

NTsOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να μπορουσατε να ερχοσασταν στην Παρο ειναι πολυ ωραια!!!!!!!(το καλοκαιρι και το Πασχα)

Λοιπον κοριτσια το θεμα που ανοιξατε ειναι μεγααααλοοο εγω παντα ημουν αθλητικος τυπος γυμναστηριο, τεννις ειμαι και διαιτητης βολλευ ολο κολαν, φορμες και τρεχιμο!!!!!

Εκανα παντα πολλα πραγματα τωρα παλι κολαν και μποτες ααα και γαλοτσες γιατι οταν βρεχει εδω δεν παλευεται η κατασταση!!!!

Αλλα με το βαψιμο δεν τα πηγαινα ποτε καλα μονο στις εξοδους και πολυ πολυ σπανια καποιες καθημερινες οταν μου ερχοταν!!!!

Σημερα αποφασισα να ξεκινησω διατροφη να χασω 3 κιλακια και ποδηλατο!!!!!

Δυστηχως δεν υπαρχει καποιος να μπορω να αφησω τον μικρο για να παω γυμναστηριο και ετσι οταν τον αφηνω στην θεια του Β για να κατεβαινω για δουλεια θα ανεβοκατεβαινω με το ποδηλατακι!!!!

Οσο για την τιμωρια, ναι στην κουνια και η πλακα ειναι οτι το καταλαβαινει και στην αρχη γκρινιαζει και μετα καθεται και παιζει και περιμενει να παω να τον παρω και του εξηγω οτι οταν τα παιδακια δεν ακουνε την μαμα μπαινουν τιμωρια !!!!!!!

Κοριτσια τι θα ντυσετε τις αποκρειες τα παιδακια σας!!!

Εμεις superman!!!!!! Θα εχει πολυ γελειο με την μπερτα!!!!!


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

α εγω ποτε δεν ημουνα αθλητικος τυπος!!μονο τα λεφτα μου εχανα στα γυμναστηρια καθως πηγαινα 2 με 3 φορες το μηνα!!οποτε εδωσα τα λεφτακια μου για 2 μηνες και μετα τελος!ευτυχως το καταλαβα νωρις!!εγω το δικο μου δε θα το ντυσω κατι αφου δε θα μαι εκει!η γιαγια δε ξερω τι θα του κανει!αλλα σουπερμαν με μπερτα θα ναι τελειο το ζουζουνι!ας κανουμε περιγραφη εγω ειμαι μεσα!εγω ειμαι μελαχρινη ,μεσαιου υψους ,οχι και το πιο αθλητικο κορμι της ελλαδας(καλα δε το συζηταω τωρα με την κοιλιτσα μου μονο αθλητικο δε το λες το κορμι μου!!!!) φοραω μαυρα γυαλια!!αυτα μου δινουν ενα σοφιστικε στυλ!!αχ θεε μου τι γραφω!αντε περιμενω και απο σας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...