Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Cafe Ιούλιος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

λοιπον ειμαι 1.55 κ 48κ καστανα μαλλια ισια μεχρι τους ωμους.μου εχει μεινει κοιλια.συνηθως ντυνομαι σπορ,λογω κυριως δουλειας δε με βολευει κατι αλλο.προ κοιλιας φοραγα κατι ξε.... μπλουζακια .παλια βαφομουνα τωωωωρα:Pχυμα στο κυμα.ασε που εχω παρει χαμπαρι κανα δυο φορες οτι φοραω ασχετα ρουχα που πας ρε καραμητρο:P:pοι αλλε μαμαδες πως τα καταφερνουν:confused:νιωθω απογοητευση οταν τις βλεπω.οταν ομως παω για καφεδακι λεμε τωρα η βγω κανα βραδυ ριχνω κανα σπατουλαρισμα.ασε δε αυτα φρυδια:-(:-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 198
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σας ευχαριστώ κορίτσια, θα σας πω τα νέα μας το βράδυ μετά τον γιατρό!

Όσον αφορά τώρα την περιποίηση τύπου βάψιμο.....την έχω ξεχάσει και εγώ μπορώ να πω! Μου άρεζε να βάφομαι.....ένα διάστημα το θεωροούσα μέρος του ντυσίματος.......τώρα αφήστε μια μάσκαρα και λίγο κραγιόν που και που στα κλεφτά και πολύ μου είναι.

Το μαλλί το έκανα μια ανταύγια μέχρι τώρα (με την εγκυμοσύνη δεν ξέρω αν θα το ξανακάνω) αλλά από κούρεμα ένα απλό χωρίς πολλά φιλαρίσματα να μην θέλει και πολύ πιστολάκι......αφού λέω τον κομμωτή θέλω να τα γυρνάω ανάποδα, να τα στεγνώνω λιγάκι και να είναι έτοιμα!!!

Μου άρεζε επίσης να έχω βαμμένα νύχια αλλά όλη μέρα με τα νερά δεν κρατάνε ούτε μέρα!! (εννοείται όταν καταφέρω να τα βάψω διότι έρχεται από πάνω μου και σαν κορίτσι θέλει και αυτή να βάψει τα δικά της :-P)

Από εμφάνιση τώρα είμαι μέτριο ύψος, από σώμα πονεμένη ιστορία γιατί μέχρι τον Σεπτέμβριο είμουν 5κιλά απόσταση απο τα προ εγκυμοσύνης της Έλλης και μετά ξαναπήρα την ανηφόρα......και με την τωρινή εγκυμοσύνη η δίαιτα μου πήγε περίπατο. Κατά διαστήματα πήγαινα γυμναστήριο και τον Μάιο - Ιούνιο είχα κάνει aqua aerobic που ήταν πάρα πολύ ωραία!!! Μετά σταμάτησαν για το καλοκαίρι :-( Το μαλλί είναι ίσιο μακρύ φυσικό καστανόξανθο (το ενισχύω με λίγες ξανθές ανταύγες) και έχω γαλανά μάτια.

Αλήθεια με την εγκυμοσύνη πως πήγατε από κιλά?? Πόσα πήρατε?? Τι κάνατε και σε πόσο χρόνο τα χάσατε??


M4B1p3.pngQIghp3.png
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:Το είδα το είδα το μωρούλι μου!!! Είναι 18,9 χιλιοστά, πολύ κινητικό και άκουσα και την καρδούλα του να χτυπάει! Σήμερα είμαι στην 9+2 εδβομάδα με ΠΗΤ 18/08!

eva9531 πολύ καλά είσαι! μπράβο σου! Τι καλά να είμουν και εγώ πάλι σε αυτά τα κιλά που έχω να τα φτάσω χρόνια... Κάνεις δίαιτα ή το "τρέξιμο" σου αρκεί?!

Τώρα για τις απόκριες δεν ξέρω ακόμα τι θα την ντύσω??? Πέρυσι την έντυσα ινδιάνα και ήταν πολύ τρέλα!! Ήτανε φορεματάκι, με ζωνούλα, ασορτί μποτάκι και κορδέλα με πούπουλο στο κεφάλι :-P Για λίγο την έντυσα και μελισσούλα καθώς της κουμπάρας μου η μικρή δεν ήθελε να την φορέσει και την βάλαμε και αυτή για να βγούμε φωτογραφίες! Είδα ότι την Δευτέρα το ALDI θα έχει προσφορά στολές, αν μπορέσω θα πάω να δω τι θα έχει και ίσως της πάρω κάτι. Πέρυσι την είχα πάρει από τα ΚΟΥΚΟΥ. Εσείς από που ψωνίζεται τις στολές σας?


M4B1p3.pngQIghp3.png
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:Το είδα το είδα το μωρούλι μου!!! Είναι 18,9 χιλιοστά, πολύ κινητικό και άκουσα και την καρδούλα του να χτυπάει! Σήμερα είμαι στην 9+2 εδβομάδα με ΠΗΤ 18/08!

eva9531 πολύ καλά είσαι! μπράβο σου! Τι καλά να είμουν και εγώ πάλι σε αυτά τα κιλά που έχω να τα φτάσω χρόνια... Κάνεις δίαιτα ή το "τρέξιμο" σου αρκεί?!

Τώρα για τις απόκριες δεν ξέρω ακόμα τι θα την ντύσω??? Πέρυσι την έντυσα ινδιάνα και ήταν πολύ τρέλα!! Ήτανε φορεματάκι, με ζωνούλα, ασορτί μποτάκι και κορδέλα με πούπουλο στο κεφάλι :-P Για λίγο την έντυσα και μελισσούλα καθώς της κουμπάρας μου η μικρή δεν ήθελε να την φορέσει και την βάλαμε και αυτή για να βγούμε φωτογραφίες! Είδα ότι την Δευτέρα το ALDI θα έχει προσφορά στολές, αν μπορέσω θα πάω να δω τι θα έχει και ίσως της πάρω κάτι. Πέρυσι την είχα πάρει από τα ΚΟΥΚΟΥ. Εσείς από που ψωνίζεται τις στολές σας?

καλοκαιρινο μωρακι κι αυτο:):)οταν ειχα ακουσει τη καρδια του μιχαλη μου ειχα βαλει τα κλαμματα,τι υπεροχο,μαγικο,ολη αυτη η διαδικασια της εγκυμοσυνης ειναι ενα θαυμα.

χιχι το τρεξιμο μου αρκει:):):)ποτε δεν εχω κανει διαιτα,απλως ειναι ο σωματοτυπος μου ετσι.αλλα εχω ακομη κοιλιτσα,να φανταστεις οτι μου λεγανε οτι ειμαι παλι εγκυος.

δε σκεφτηκα καθολου τι να τον ντυσω θα παω στα τζαμπο κ θα παρω καμια ιδεα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπραβο μπουμπου!!αυγουστιατικο μπεμπε!κοριτσια εγω περιμενω να γεννησω το μαρτιο και να πεσω με τα μουτρα στη διαιτα για να χασω ολα αυτα πο βαλα!αλλα αυτη τηφορα λεω να παω σε καποια διαιτολογο για πιο σιγουρο..θα μου πειτε με το παιδι που χρονος για να μαγειρευω και για μενα ξεχωριστα..αλλα θελω να χασω κανα 10κιλο ως το καλοκαιρι..και με τις δικες μου προσπαθειες δε νομιζω πως θα μπορεσω!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια χαθηκαμε!!!!!

Με το καλο τα παιδακια σας στις εγκυουλες του καφε μας!!!!!!

Πολυ αλλαξε ο καιρος ειχαμε καλομαθει στην καλοκαιρια και εχει κρυο και δε μ αρεσει καθολου.....

Λοιπον ας περιγραψω και εγω τον εαυτο μου!

Ειμαι 1,67 υψος και 62 κιλα.

Μαλλια σπαστα με ανταβιες ξανθες μακρυα κατω απο την μεση!

Μελαχροινη με καστανα ματιααααα!!!!!!!

Αθλητικος τυπος με κολαν, τζιν μποτες ενοειται ισιες σε νησι ειμαι θα σκοτωθω με το τακουνι!!!!

Συνηθως τα μαλλια πιασμενα και ειδικα τωρα με τον αερα παντα πιασμενα....αυτα!!!!!!

Ο Αριστοτελης μου εχει λιγες μιξουλες και πολυ λιγο βηχα (σπανια) αλλα δεν τον βγαζω γιατι εχει πολυ υγρασια.

Ελπιζω να περασει γιατι την αλλη Δευτερα εχουμε εμβολιο!!!!

Καλα εχουμε πολυ πλακα οποτε μπαινω μεσα μιλαω μονη μου!!!!

Μπαινω μονο το μεσημερι που ειμαι στην δουλεια και εσεις το απογευμα!!!

Κοριτσια σε λιγο καιρο θα ανεβω Αθηνα αν θελετε μπορουμε να κανονισουμε να συναντηθουμε και να γνωριστουνε και τα παιδακια μας!!!!

Πολλα φιλια!!!


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλε εγω δε μπαινω απογευμα μεσανυχτα σα το βρυκολακα.σημερα καναμε εμβολιο,της ανεμοβλογιας.ο μ εχει μυξουλες κ λιγο βηχα αλλα δεν εχει κρυολογημα γι αυτο καναμε κανονικα το εμβολιο.θα εχει πλακα να συναντηθουμε:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

Κι εμεις εχουμε μυξουλες αλλα δεν μου φαινετε κρυωμενος μαλλον απο τα δοντια θα ειναι θα τον παω παρασκευη στη γιατρο αν ειναι οκ θα κανουμε εμβολιο!


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

κι εμενα απο οτι μαθαινω εχει μυξουλες!!καλησπερα κοριτσια..και μαλιστα χτες εβγαλε 2 δοντακια..και η γιατρος λεει μαλλον απο αυτα ειναι οι μυξουλες..επισης δε τρωει καλα..αλλα μαλλον κι αυτο απο τα δοντακια..αμαν αυτα τα δοντια μας ταλαιπωρουν απο τοσο δα μωρα....κουραγιο με το εμβολιο...ουφ!τα καημενα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι κάνετε κορίτσια? Πως πάνε τα ζουζούνια σας? Ελπίζω να μην είναι αρρωστούλικα. Εμείς έχουμε εμβόλιο τον άλλο μήνα.

Να σας ρωτήσω πόσα δοντάκια έχετε μέχρι τώρα και πότε ξεκινήσατε να τα βγάζετε?


M4B1p3.pngQIghp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια? Πως πάνε τα ζουζούνια σας? Ελπίζω να μην είναι αρρωστούλικα. Εμείς έχουμε εμβόλιο τον άλλο μήνα.

Να σας ρωτήσω πόσα δοντάκια έχετε μέχρι τώρα και πότε ξεκινήσατε να τα βγάζετε?

Aχ τα δόντια, αχ, κάθε δόντι κ ξενύχτι!! Εχουμε βγάλει οκτώ και τώρα βγαίνουν στο πλάι...πονάει και όλο το βράδι ειμαστε ξύπνιοι...Πολύ δύσκολα τα πράγματα! Αργουν κ να βγούν όλα..

Νομίζω από τον 8 μήνα άρχισαν να βγαίνουν..Σε σένα??

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα!!!!

Πως παει το κρυο?????

Μυξες ,δοντια χαμος ομως το καλοκαιρι θα εχουμε χαμογελο που θα σκοτωνει!!!!!!

Κατερινακι σημερα ηρθαν οι μποτουλες οι ugg ειναι τελειες πηραμε το medium καμαρωνει σα γυφτικο σκερπανι ο μικρος!!!!

Η θεια μας εστειλε ενα αντιανεμικο μπουφαν polo με το μεγαλο σημα τελειο και δυο μπλουζακια μακριμανικα ακομα!!!!

Η γιαγια μας μεσα στο δεμα μας εβαλε μια στολη τσολια για να κανει λεει παρελαση 25η Μαρτιου παει το εχουμε χασει ολοι μαζι μου φαινετε!!!!!

Σημερα μας ηρθε και η αποκριατικη στολη και ημασταν ολο το πρωι με την μπερτα του superman πολυ γελειο εχει!!!

Εσεις τελικα τι θα τα ντησετε?

Την στολη την πηραμε απο το www.myseason.gr ριξτε μια ματια αν και οσες βρησκεστε κοντα σε jumbo εχετε πολλες επιλογες εμεις εδω ολα τα παραγγελνουμε απο e-shop και γιατι εδω εχει ολο βλακειες αλλα και γιατι τα περισσοτερα παιδακια φορανε τα ιδια ρουχα γιατι ειναι περιορισμενες οι επιλογες δυστηχος τα κακα του νησιου!!!!

Πολλα φιλια σε ολες!!!!


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια! Πωπω πολυ κρυο. Οντως Κατερινα μου οι Ugg ειναι τελειες, εδω στη δουλεια που δεν εχουμε μοκετα, με σωσανε. Σημερα πηγαμε για εμβολιο, το Infanrix αν το λεω καλα. Ο Α. ειναι 84 εκατοστα και 12,3κιλα. Ουτε που εκλαψε με το εμβολιο και ουρλιαζε που του μετραγε η γιατρος το κεφαλακι.Τι να πεις, τρελοπαιδα! Μου ειπε οτι το καλυτερο γαλα ειναι το Φαρμα Κουκακη, θα το ψαξω, το φερνουν λεει σε φουρνους.

Εμεις πηραμε στολη Μickey Mouse ειναι ο αγαπημενος του αλλα τον λεει Mimi.

Κατερινα, οταν ειναι να ερθετε να κανονισουμε να συναντηθουμε οσες μπορουμει, θα εχουμε πολυ πλακα. Α, απο δοντια εχει 16. Τους τα πλενετε? Εγω εδω και πολυ καιρο.

Ρε γμτ, οταν τον κανω μπανιο και τον λουζω, δεν αντεχει το νερο στα ματια του που του ριχνω με το ντους. Εχετε καμιαιδεα? Ενω στην πισινα ξερει και κανει βουτιες.

Αυτα για τωρα, σας φιλω ολες και ειδικα τις εγκυουλες μας


το χαμογελο σου η ζωη μου

NTsOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...