Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, artemis88 είπε:

      Καλημερα! Εγω ειμαι με τον κ.Μαντουδη στο Γεννημα. Καναμε την πρωτη προσπαθεια χωρις επιτυχια αλλα θεωρω απλα δεν ετυχε, δεν ηταν πολυ καλος ο κυκλος. Τωρα περιμενουμε τα αποτελεσματα απο τον δευτερο κυκλο. Παντως συμφωνω με την @Bluee19 δεν εχει τοσο σημασια η πρωτη φορα. Θεωρω σημασια εχει να σου ταιριαξει ο γιατρος και να νιωσεις εμπιστοσυνη. Ειμαι πολυ ευχαριστημενη με τον κ.Μαντουδη, ειναι πανω απ'ολα ανθρωπος και για μενα εχει πολλη σημασια αυτο. 

      τι θεμα αντιμετωπιζετε και πηγατε σε εξωσωματικη ; 

Cafe Οκτώβριος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αν σου ξυπνήσει όμως απο τις 6.30, μη μου τον στείλεις πακέτο....:P

Τι έγινε με την κουζίνα? Δεν τελειώσατε ακόμη?

Tελειώσαμε εχθές κατά τις 22.30 !! Αλλά εξω στο μπαλκόνι είναι το παλιά ηλεκτρικά και το σπίτι μέσα είναι γεμάτο την σκόνη ΠΑΝΤΟΥ!! Οπως καταλαβαίνεις το ΣΚ μου θα είναι μες στην ξεκούραση ως συνήθως!! :cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 641
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mom

    mom 273 δημοσιεύσεις

  • Katsarida

    Katsarida 160 δημοσιεύσεις

  • saxpa

    saxpa 66 δημοσιεύσεις

  • Theni

    Theni 57 δημοσιεύσεις

Tελειώσαμε εχθές κατά τις 22.30 !! Αλλά εξω στο μπαλκόνι είναι το παλιά ηλεκτρικά και το σπίτι μέσα είναι γεμάτο την σκόνη ΠΑΝΤΟΥ!! Οπως καταλαβαίνεις το ΣΚ μου θα είναι μες στην ξεκούραση ως συνήθως!! :cry::cry::cry:

Ωχ!!! τουλάχιστον "παίζει" να πας τη μικρή κάπου για να κάνεις με την ησυχία σου τις δουλειές σου ή θα την έχεις παρεούλα?

Link to comment
Share on other sites

Ωχ!!! τουλάχιστον "παίζει" να πας τη μικρή κάπου για να κάνεις με την ησυχία σου τις δουλειές σου ή θα την έχεις παρεούλα?

Παρεούλα με το κορίτσι μου θα κάνω τις δουλειές!!!!!!!!!!!!!!!Μπορείς να το φανταστείς Ετσι δεν είναι?

Link to comment
Share on other sites

ουφφφφφφφφφφ καλημερα...μολις διαβασα τα 563 ποστ που γραψατε...

γεια σου κουμπαρα της κουπαρας των κουμπαρων...

χαρηκα εγω ειμαι η Μαιρη το αστερι της παρεας..:lol::lol::lol:

πλακα κανω ε??? απλα ειμαι η πιο ομορφη γι αυτο τι να κανω...εγω φταιω γι αυτο????η οι αλλες που ειναι κακασχημες...

(ωραια παρουσιαση ε??)

παω να συμμαζεψω το αχουρι....οχι δεν μενω σε παραγκα καλε...αλλα αν ερθεις συτην την στιγμη ειναι σαν παραγκα ναι...!!!:mrgreen::mrgreen:

παω λοιπον...

τα λεμε μετα απο 589 ποστ τωρα...:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιατί φεύγεις κοπελιά? Έρχεσαι μας "στολίζεις" και φεύγεις?

Θα την αντέξουμε την ομορφιά σου, έχουμε συνηθίσει τόσο καιρό.

Στην αρχή είχαμε λίγο κόμπλεξ απέναντι σου, αλλά τώρα αποδεχθήκαμε την πραγματικότητα...:tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί φεύγεις κοπελιά? Έρχεσαι μας "στολίζεις" και φεύγεις?

Θα την αντέξουμε την ομορφιά σου, έχουμε συνηθίσει τόσο καιρό.

Στην αρχή είχαμε λίγο κόμπλεξ απέναντι σου, αλλά τώρα αποδεχθήκαμε την πραγματικότητα...:tongue::tongue::tongue::tongue:

επιτελους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

το παραδεχθηκες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ετσι να λεγονται οι αληθειες....

φευγω κοπελια αλλα δεν θα μαι και πολυ μακρια ...θα σου στελνα φωτο το σπιτι αλλα κριμα ειναι να κακοχαρακτηριστω ετσι...σκηνικο...η μανα καθεται πινει το καφεδακι της μπροστα στο πισι..τα παιδια με τις πιτζαμες κυκλοφορουν..καποιος μυριζει σαν τον ασβο μαλιστα...τα ρουχα πεταμενα...τα παιχνιδια...αχχχχ τα παιχνιδια...αν ειχανε αραγε 1 θα παιζανε και θα το εκτιμουσανε απο οτι τωρα???..και επισης πρεπει καποιος να βαλει πλυντηριο...αυτος μαλλον ειμαι εγω....οποτε τι ελεγα????α ναι ΦΕΥΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Επεξεργάστηκαν by saxpa
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μα να μην πλένονται, τρώνε και να ντύνονται μόνα τους? Να μην τακτοποιείται μονο του το σπίτι? τι πρόβλημα κι αυτό!! :tongue::tongue::tongue:

Έχω αφήσει τον μικρό για να πιω πρώτα καφέ ν'ανοίξει το μάτι, μέχρι και 1 ώρα με τον υπνόσακο...

Αφού ο άντρας μου με ρώτησε: "θα τον ξαναβάλεις για ύπνο? γι'αυτό τον έχεις να κυκλοφορεί με το "πάπλωμα"? :oops:

Link to comment
Share on other sites

χθες πηγα στο φαρμακειο..τοσο καιρο επαιρνα τα χαπια του σιδηρου ....επρεπε ομως να παιρνω τα χαπια σιδηρου με φυλλικο οξυ...

χθες λοιπον με λεει αυτος ποια τα gynotardyferon ή τα tardyferon

με φυλλικο η χωρις δηλαδη...τον κοιταζω σαν χανος...λεω ελα το χω καπου μεχρι τα 4 ευρω εχουνε ...τον λεω αυτα που εχουνε περιπου 4 ευρω...μου λεει τα πρωτα εχουνε 3,91 και τα αλλα 3,40...:?..ξυνομαι αμηχανα...λεω τα πρωτα χωρις να ειμαι σιγουρη...ερχομαι σπιτι...βλεπω τα αλλα χωρις κουτι που εχω αλλα απο πισω γραφουνε βλεπω τα δευτερα....πιανω οτι τοσο καιρο παιρνω τα δευτερα..τωρα ομως ποια ειναι τα σωστα????????

παιρνω πριν απο λιγο τον γιατρο ..τον λεω οτι τελειωσαν τα αλλα και πεταξα το κουτι..(κοινως οτι εγινε σεισμος και σβηστηκαν ολα απο την μνημη μου εδω και 5 μηνες..)και ποια να παω να παρω απο το φαρμακειο..

μου ειπε τα gyno...αυτα πηρα χθες..αλλα μονο χθες....:cry:

στον δευτερο γιο μου ξεχνουσα να παρω τα χαπια..τωρα τα παιρνω τελειως λαθος και οτι να ναι...

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑ!! βλαμμένη!! το φυλλικό οξύ είναι απαραίτητο για την εγκεφαλική λειτουργία του μωρού!!! Βρες το σωστό και παίρνε το έστω και τώρα....

http://www.mynewbaby.gr/articles/eisagoge/egkumosune_kai_pulliko_oxu (κατέβα κάτω είναι το άρθρο)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έλα καλά, δεν θα έχει γίνει τίποτα. Παλιά δεν έπαιρναν. Απλά πάρε απο εδώ και πέρα...;)

ναι μωρε αφου σκεφτομαι να γεννησω στα χωραφια..οπως τα παλια καλα χρονια..:D:D

σημερα Παρασκευη ναι...αλλες 3 ωρες δουλεια την Δευτερα και μετα φτου ελευθερια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και εχω δουλειεςςςςςςςςς στο σπιτι ουυυυυυυυυυυυ

ο μικρος κοιμαται σημερα εχουμε μαθημα αλλα το μεσημερι..οποτε τον εβαλα νωρις για να μην γκρινιαζει μετα...και εγω απλα συμμαζευω..ακομα...ναι ΑΚΟΜΑ...

μιλησε κανεις??????????

το απογευμα το προγραμμα εχει κουμπαρους..οποτε τα λεμε αυριο!!!!

φιλια στα μουτρα σας!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...