Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Οκτώβριος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

:lol::lol::lol:..μπα πιο πολυ ωρα ειμαι εδω μεσα...δεν μπορω με την κοιλουμπα να γραφω με ενοχλει..:?

εφυγα ..φιλουρες στα μουτρα σας τα κουρασμενα...χεχε...και οι δυο στις δουλειες πλακωθηκατε χθες και σημερα...φοβηθηκατε τον ελεγχο ε???

ετσι ετσι να συμμαζευουμε και λιγο...

βρωμιαρες!

αντε φιλιαααααααααα :mrgreen::mrgreen:

Φτου σου!!!!! Καλή κουβέντα απο το στόμα σου δεν ακούμε!!!!

Ε ναι είσαι μέσα 3 ώρες και τα τελευταία 2 λεπτά σε ενόχλησε η κοιλίτσα σου.... (δεν την λέω κοιλίτσα επειδή είναι μικρή αλλά επειδή έχει το μπεμπέ μέσα....):mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 641
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mom

    mom 273 δημοσιεύσεις

  • Katsarida

    Katsarida 160 δημοσιεύσεις

  • saxpa

    saxpa 66 δημοσιεύσεις

  • Theni

    Theni 57 δημοσιεύσεις

:lol::lol::lol:..μπα πιο πολυ ωρα ειμαι εδω μεσα...δεν μπορω με την κοιλουμπα να γραφω με ενοχλει..:?

εφυγα ..φιλουρες στα μουτρα σας τα κουρασμενα...χεχε...και οι δυο στις δουλειες πλακωθηκατε χθες και σημερα...φοβηθηκατε τον ελεγχο ε???

ετσι ετσι να συμμαζευουμε και λιγο...

βρωμιαρες!

αντε φιλιαααααααααα :mrgreen::mrgreen:

Ποιόν έλεγχο? Ξέρεις κάτι? Θα έρθει η πεθερά μου? :P:p:p

Καληνύχτα γκαστρωμένο μου!!:tongue::tongue::tongue: Καλή ξεκούραση!!! Θα τα πούμε αύριο στον καφέ...

Να το αφήσεις το παιδί... μια χαρά είναι... δεν λες καλά που δεν πήρε απο εσένα και βγήκε καλό το παιδί....:tongue::tongue::tongue:

χα

χα

χα

χα

γελάσαμε καλέ....

:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Φτου σου!!!!! Καλή κουβέντα απο το στόμα σου δεν ακούμε!!!!

Ε ναι είσαι μέσα 3 ώρες και τα τελευταία 2 λεπτά σε ενόχλησε η κοιλίτσα σου.... (δεν την λέω κοιλίτσα επειδή είναι μικρή αλλά επειδή έχει το μπεμπέ μέσα....):mrgreen::mrgreen::mrgreen:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άσχετο.... σήμερα με το internet έχω πρόβλημα...

Και κάτι ακόμα.... Πέρασε το καλοκαίρι και δεν το κατάλαβα;;; Γιατί κάτι απο Νοέμβριο-Δεκέμβριο μου θυμίζει ο καιρός!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχα!! Μας τα έχει κάνει "θάλασσα" ο καιρός....Εκεί που ξεμυτίσαμε, πάλι τα κεφάλια μέσα....

καλέ δες εδώ....απίστευτο?

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=59390

Απίστευτο δε λες τίποτα....

Τι να πεις!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Διάβασες?

Το παιδάκι, που είναι 4 ετών:

α)Τρώει αλεσμένο φαγητό

β)Φοράει πάνα

γ)Πίνει γάλα με το μπιμπερό

δ)Δεν έχει πάει ακόμα παιδικό σταθμό

Και η γιατρός του όμως;;;; Καλή ε;;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν ξέρω......Υποψιάστηκε αλλεργία στο αγελαδινό γάλα και τους είπε να σταματήσουν το φαγητό και να συνεχίσουν μόνο γάλα? (έτσι λέει? γιατί το διάβασα πολύ γρήγορα) και μετά συνέχισαν έτσι για 4 χρόνια????? και δεν ξαναάλλαξαν τη διατροφή του παιδιού?

4 χρονών και να τρώει αλεσμένο φαγητό? είναι δυνατόν?

Link to comment
Share on other sites

βρε βρε τα κοριτσακι ολα μαζεμενα???? μονο εγω δεν ημουνα ε???? ωραια μπραβο σας!!! κι εγω καθομουν μονη μου στο face!!! ωραιααααααα

μαιρουλα μου εφυγες??? κι εγω δεν μπορουσα με την κοιλαρα και το pc το θυμαμαι... τι περιμενουμε αυριο???

ειρηνουλα κι εσυ ξυπνια??? μονο εμεις θα δουλευουμε αυριο ε??

φιλεναδα ρεπουδακι?? πως κι ετσι???

λοιπον κοιτω το ποστ μου και το ξαναδιαβαζω ειναι γεματο ερωτιματικα... ηρθε το ανακριτικο... τα κανω bold:mrgreen:


an1cCAfVM2J0010Mzc3bGR8NDc2MTYwM2RhfEggRWxlbmEgVGhla2xhIGVpbmFp.gif

6Lbvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...