Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα..

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

      Θα περάσει ο καιρός θα τα βάλεις όλα σε μια σειρά και θα δεις μερικές φορές θα σε πάει εκεί που πρέπει μόνο του βήμα βήμα … αλλά σίγουρα με το καιρό θα ηρεμήσεις κ θα σκέφτεσαι ψύχραιμα … αλλά από τη φάση σπυ έχω περάσει και ξέρω πολύ καλα πως νιώθεις … άφησε το χρόνο να σε οδηγήσει και σίγουρα τους ειδικούς … 

Cafe Οκτώβριος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καφέ ακούω και δε μου αρέσει!!!!!!!!!!!!!!

Δεν πίνουμε καφέδες τώρα.... Δουλεύουμε ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:

Το απόγευμα κορίτσια!!!! Τετάρτη σήμερα έχω δωρεάν είσοδο για τα πιτσιρίκια στον παιδότοπο!!!! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 641
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mom

    mom 273 δημοσιεύσεις

  • Katsarida

    Katsarida 160 δημοσιεύσεις

  • saxpa

    saxpa 66 δημοσιεύσεις

  • Theni

    Theni 57 δημοσιεύσεις

Καφέ ακούω και δε μου αρέσει!!!!!!!!!!!!!!

Δεν πίνουμε καφέδες τώρα.... Δουλεύουμε ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:

Το απόγευμα κορίτσια!!!! Τετάρτη σήμερα έχω δωρεάν είσοδο για τα πιτσιρίκια στον παιδότοπο!!!! :D:D:D

χμ...Μ'αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!!!:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Όσο για το "δουλεύουμε"....χμ...ναι....γκουχου γκουχου.....ναι....

Λοιπόν, πριν λίγο άκουγα στο ραδιόφωνο: Σπιρουλίνα λέει για βελτίωση επιδόσεων και ενέργεια!!! Τι λες? ;)

Λέω ότι απλά χρειαζόμαστε ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λέω ότι απλά χρειαζόμαστε ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!

Ναι αλλά...ποιός θα μας την προσφέρει??? ΚΑΝΕΙΣ!!! άρα και εφόσον δεν μπορούμε να μεγαλώσουμε την ημέρα για να κοιμηθούμε και να ξεκουραστούμε, πρέπει να δοκιμάσουμε εναλλακτικές. Εγώ θα πάρω να δοκιμάσω...;)

(και είναι μια αηδία.....βρωμάειιιι.....ξέρεις ότι είναι φύκι ε? μπλιάχ!!)

Link to comment
Share on other sites

και εμένα αλλά τελικά Πέμπτη είναι σήμερα... βέβαια και για την Πέμπτη ισχύει η δωρεάν είσοδος.....

Καλά τώρα Τετάρτη ή Πέμπτη έχει δωρεάν είσοδο? Και τις δύο? με μπέρδεψες...:confused:

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά...ποιός θα μας την προσφέρει??? ΚΑΝΕΙΣ!!! άρα και εφόσον δεν μπορούμε να μεγαλώσουμε την ημέρα για να κοιμηθούμε και να ξεκουραστούμε, πρέπει να δοκιμάσουμε εναλλακτικές. Εγώ θα πάρω να δοκιμάσω...;)

(και είναι μια αηδία.....βρωμάειιιι.....ξέρεις ότι είναι φύκι ε? μπλιάχ!!)

Να πάρεις κοπελιά... να πάρεις!!!! :tongue::tongue::tongue:

Καλά τώρα Τετάρτη ή Πέμπτη έχει δωρεάν είσοδο? Και τις δύο? με μπέρδεψες...:confused:

Απο Δευτέρα εώς και Πέμπτη!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι αλλά έχεις εύκολη πρόσβαση να πας κάπου να πάρεις κάτι να φας... και η μαμά σου πάνω είναι.... Εμένα το πιο κοντινό μέρος για να πάρω να φάω είναι κάτι χιλιόμετρα.....

Μου έχουν στείλει δώρο τροφή για σκύλο... αλλά σκύλο δεν έχω..... :rolleyes::rolleyes:

Το πρόσεξες ότι για ακόμα μια φορά μιλάμε μόνες μας;;;;;

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα!!!! ε πάρε κι εσύ ένα σκύλο!! μόνο 300.000 έχει.

Όπως η πεθερά μου, που έλεγε: Εγώ θα σας πάρω την κεραία για το αυτοκίνητο, τα υπόλοιπα θα τα αγοράσετε μόνοι σας!!! :P

Όσο για το μαμ, δεν μπορώ να κλείσω το γραφείο και να φύγω και η αδερφή μου είναι μόνη της και κρατάει τα παιδιά....άρα μαμ.....ντεν έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...