Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Cafe Οκτώβριος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 641
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mom

    mom 273 δημοσιεύσεις

  • Katsarida

    Katsarida 160 δημοσιεύσεις

  • saxpa

    saxpa 66 δημοσιεύσεις

  • Theni

    Theni 57 δημοσιεύσεις

Κουμπάρα, την βάψαμε!!!

Το MAISON λέει, λήγει αύριο!!! Μέχρι αύριο 30/3 μπορούν να μας στέλνουν υλικά οι φίλοι.....Δεν τα καταφέρνουμε με την καμία....:(

για τον Σταύλο δεν ξέρω....:confused:

Πλάκα κάνεις!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και τι θα κάνουμε;;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχω βγει στη ζητιανιά.......

Πως να κάνω κι άλλους γείτονες που παίζουν φάρμα να μου στείλουν?? έχεις εσύ?

Μια απο τα ίδια αλλά δεν το βλέπω να προλαβαίνουμε....

Μη σου πω και το άλλο....

Μόλις έχασα 2 δώρα.

Μπήκα τα είδα, τα έκανα accept και μετά κόλλησε το facebook και δεν εμφανίζονται ούτε στο gift box μου, ούτε στα αιτήματα....:(

Υπέροχα... Εγώ που ζητάω υλικά και μου στέλνουν αυγά;;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλέ το ξεχάσαμε το καφέ μας....

Φιλενάδα, (με τις άλλες μίλησα και το ξέρουνε..) πέρασα στον ΤΕΛΙΚΟ!!:tongue::tongue::lol::lol::lol::lol:

Στην συνέντευξη που είχα δώσει (με το τεστ ευφυίας κλπ), με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι προκρίθηκα!!:tongue::tongue::tongue::lol::lol: :lol: :lol:

Απο βδομάδα έχω ραντεβού με τον εργοδότη. Εγώ και άλλα 3 άτομα απο τα 770 που είχαν καταθέσει βιογραφικό! :mrgreen:

Επεξεργάστηκαν by mom
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλέ το ξεχάσαμε το καφέ μας....

Φιλενάδα, (με τις άλλες μίλησα και το ξέρουνε..) πέρασα στον ΤΕΛΙΚΟ!!:tongue::tongue::lol::lol::lol::lol:

Στην συνέντευξη που είχα δώσει (με το τεστ ευφυίας κλπ), με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι προκρίθηκα!!:tongue::tongue::tongue::lol::lol: :lol: :lol:

Απο βδομάδα έχω ραντεβού με τον εργοδότη. Εγώ και άλλα 3 άτομα απο τα 770 που είχαν καταθέσει βιογραφικό! :mrgreen:

α ρε φιλεναδιτσα ημουν σιγουρη για σενα!!!! μπραβο κοριτσακι μου!!! καλη επιτυχια!!!!

αντε τωρα ποιος σε πιανει...!!!;);););) πολυ χαρηκα!!! τι καλα που εκανες και το εγραψες!!!!

καλησπερα σας ειπα ? δεν ειπα!!! καλησπερα σας λοιπον!!!

εγω γυρισα πριν απο λιγο... κουραστηκα λιγακι κι αυριο 6 πρπεπει να ειμαι εκει γιατι θελω να φυγω για κανα δυορο να παω να κανω περμαναντ!!

θα ριξω μια ματια στο face και θα παω να ξαπλωσω... αληθεια με τα maison τι κανατε??

καλησπερα σας δεν ειπα??


an1cCAfVM2J0010Mzc3bGR8NDc2MTYwM2RhfEggRWxlbmEgVGhla2xhIGVpbmFp.gif

6Lbvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλεναδίτσες μου!!!

Δυστυχώς ξύπνησα νωρίς ενώ τα παιδάκια μου κοιμούνται και θα μπορούσα να κοιμηθώ κι εγώ κι άλλο.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!!

Εύχομαι σε σας και σε όλους τους αγαπημένους σας, να έχετε πάντα Υγεία και Αγάπη στις ζωές σας!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας!!!

ΑΛΗΘΩΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ!!!

στο μπαλκονι σουβλιζουμε τ αρνι φετος... πρωτη χρονια...

κι εγω νωρις ξυπνησα... δεν μπορω να κοιμηθω παρα πολυ πλεον... καλυτερα βεβαια να μην κακομαθαινω...

την τριτη εχει ο Παναγιωτης μου γενεθλια!! τι να του κανω???

ειναι καμια εδω ή εχετε φυγει ολες??


an1cCAfVM2J0010Mzc3bGR8NDc2MTYwM2RhfEggRWxlbmEgVGhla2xhIGVpbmFp.gif

6Lbvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...