Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Μέχρι πόσα κιλά είναι υγιές να πάρουμε? Μιλώ για ένα μωρό όχι για δίδυμα.

      Εγώ σε αυτή την εμβρυομεταφορα τα πήρα τα utrogestan από το στόμα και μου έφεραν τρελή θολούρα και ζάλη...δυσκολεύομουν πολύ στη δουλειά...σε παλιότερες φορές δε με είχαν επηρεάσει τόσο. Παρολαυτα τα προτιμω απο το στομα ...κολπικα βάζω vasclor και cyclacur και με αγχώνει...και γιατι πεφτουν καποιες φορες αρα δε ξέρω αν απορροφάται όλο και μαζεύει η περιοχή vasclor μετά από πολλές μέρες, δεν απορροφάται όλη και είναι μια μόνιμη υγρασία στην περιοχή που ευνοεί την ανάπτυξη μυκητων...καπου το διαβασα. ..δε ξερω αν ισχυει 100%. Άρα παρολη τη θολούρα αν μπορούσα θσ τα έπαιρνα όλα από στόμα.. 

      Όλα να σου πάνε καλά!!! Να πάρεις μια τεράστια χοριακη!!!! 🙏

      Και εγω το ζόρι στη δουλειά σκεφτόμουν και είπα να το αποφύγω! Αφού το διαχειρίζεσαι μπράβο! Δεν έχεις κ άδικο για την απορρόφηση, αλλα τη δουλίτσα του ελπίζω να την κάνει έστω και έτσι!! 

      Αχ σε ευχαριστώ πολύ!! Ανταποδίδω την υπέροχη ευχή!! Να είναι η τυχερή σου!! 😍

      πρίν από 30 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα.Παιζουν ρόλο αυτές λες?

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

      Εγω απο τη μοναδικη ωοληψια που εκανα και εύχομαι να είναι και η τελευταία (με καλη ΑΜΗ για την ηλικια μου) καταλαβα αυτο που ακουγα και ακουω τοσο καιρο! Δεν θελουμε πολλα, αλλα λιγα και ποιοτικά! Να χαιρεσαι το παιδακι σου και να εχεις θετικη σκεψη! Μπορει και αυτο το εμβρυακι να ειναι το τυχερο και στο ευχομαι!!!

      • Ευχή 1

Cafe Οκτώβριος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα!!!

Σήμερα έχει γενέθλια ο άντρας της φιλενάδας μου!!!:D

Να τον χαίρεσαι φιλενάδα μου!! Να'ναι πάντα καλά, δίπλα σε σένα και στην Λενού μας!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Παναγιώτη!!! Να τα εκατοστήσεις!!!!!!:D

Αλήθεια φιλενάδα, πρόλαβες να του κάνεις τίποτα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 641
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mom

    mom 273 δημοσιεύσεις

  • Katsarida

    Katsarida 160 δημοσιεύσεις

  • saxpa

    saxpa 66 δημοσιεύσεις

  • Theni

    Theni 57 δημοσιεύσεις

Ουουου μουλάρες γαϊδούρεεεσ!OYουου six six six!ένας θεός ξέρει ποσο καιρό γράφετε εδώ κ τωωωρα μ το είπατε καθαρματαααα.

Φανή χρόνια πολλά στον παναγιώτη σου!να τον χαίρεστεεεε!


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Ουουου μουλάρες γαϊδούρεεεσ!OYουου six six six!ένας θεός ξέρει ποσο καιρό γράφετε εδώ κ τωωωρα μ το είπατε καθαρματαααα.

Φανή χρόνια πολλά στον παναγιώτη σου!να τον χαίρεστεεεε!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλώς το Μαράκι!!! :D

Έλα, έλα.....μπας και φέρεις ζωή στο καφέ μας γιατί εμείς το 'χουμε ρίξει στο faceboo, οι ανεπρόκοπεςk!!! :-P:razz::-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε χριστιανή δεν MΠOPΩ να μπω σε φαρμα κτλ απ το κινητό...

Έγινε εντελώς τυχαία μ πεθερά.την 25η μαρτίου θα βγαίναμε για φαγητό μ τον ντίνο κ το νινι κ κατά της 3 θα ερχόταν σέρρες τα πεθερίκα να βγουν μ ντίνο κ νινι.κατά της 1 τον παίρνουν τηλ κ του λένε ότι είναι σέρρες κ στα γνωστα τους μαγαζιά δεν βρίσκουν τραπέζι κ να τους προτείνει μαγαζί.κ τους λέει ελάτε εδώ αλλά...είναι κ η μαρία...κ ήρθαν...

ENTAΞEI όλοι ήμασταν κάπως...η χρυσάνθη(πεθερά) πέταξε κάποια καρφακια αλλά οκ. Μετά απο 2 μέρες ζήτησε κ το τηλ μου απ τον ντίνο κ μ παίρνει σχεδόν κάθε μέρα. . .φυσικά δεν το σηκώνω κάθε μέρα!χο χο χο.

Μας φέρνουν πάρα πολλά πράγματα για το παιδί!μιλάμε για υπερβολικά πολλά!

Χτες ήμασταν θεσσ για φαγητό σ αυτούσ.

Βαφτίσηηη.

Δεν εχω έτοιμο TIΠOTA.ξεκίνησα μπομπ όμως.ε δεν είδατε τα αρκούδ στο facebook;έγραψα ότι τα ετοιμάζω για την βαφτ.γαλάζια κ λαχανί.

Προσκλήσεις...ακόμα δεν έκανα γιατί παίζει ακόμα η ημερομηνία 22 ή 23 μαϊου.το απόγευμα θα περιμένω απάντησ απ την κουμπάρα κ έτσι θα τις ξεκινήσω κ αυτές.δεν ξέρω τι θα κάνω...μάλλον σοκολάτα κ στο περιτύλιγμα θα γράφει τα της βάπτισης.

Τα βαπτιστικα λαμπάδες κτλ είναι κλεισμένα.σε γαλάζιες κ λαχανί αποχρώσεις.


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια!! Μόλις με πήραν τηλέφωνο για τη δουλειά!

Έχω αύριο ραντεβού, εγώ και άλλοι 3!

Η κοπέλα που με ενημέρωσε μου είπε ότι πρόκειται για μεγάλη επιτυχία μου!! Πάνω απο 900 ήταν τελικά τα άτομα που ανταποκρίθηκαν στην αγγελία!

Για να δούμε, θα πάρω τη δουλειά ή τον π....ο? :tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι, ΤΕΛΕΙΑ τα νέα με την πεθερά!! Έχω πάθει πλάκα!!! Μπράβο!! Πολύ χαίρομαι!!! Έχει πλάκα να γίνετε και κολλητές στο τέλος..χαχαχα!!!!

Καλά λες. Τα είδα τα αρκουδάκια. Πολύ όμορφα είναι! Και τα προσκλητήρια είναι πολύ ωραία με τη σοκολάτα. Εντάξει δεν έχουν πολύ δουλειά...

Και τα βαπτιστικά κλεισμένα....Τι λες δεν έχεις τίποτα έτοιμο? Μια χαρά είσαι. Προλαβαίνεις...Άντε με το καλόοοοο......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Α δεν το ήξερα αυτό μ την ΔOYΛEIA!καλήηη επιτυχία!

Κοίτα ο ντίνος μ δασκάλεψε τι να κάνω για να την εχω απο κοντά.θέλει κοπλιμεNTA τύπου τι νέα κ τι όμορφη π φαίνεσαι για την ηλικία ΣΟΥ κτλ.ααα εγώ τ το είπα.θα κάνω κόμμα μαζί της κ θα σ βγάλουμε το λaδi!


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol: Καλά του είπες...χαχαχα!!!

Έεεετσι, καλά το πας!!! Συνέχισε να την εκθειάζεις και θα σε έχει στα ώπα ώπα!!

Ναι, ναι!! Διάβασε πιο πάνω για την δουλειά να δεις τι έχω περάσει!! Και αύριο θα είναι η 3η συνέντευξη με τον ιδιοκτήτη και τον σύμβουλο επιχειρήσεων και θα διαρκέσει 1,5 ώρα!!!:shock:

Link to comment
Share on other sites

Ωχ φαντάζομαι άγχος...τώρα διάβασα μερικές σελίδες πισω για τεστ ικανοτήτων κτλ αλλά τι ΔOYΛEIA είναι;

EBAΛA καινούργιο αβαταρ το μπουμπουνιεροΑρκουδάκι.ΠAΩ να αλλάξω κ τικEP.

Σήμερα εχω πρωινή βάρδια στο περίπτερο.το απόγευμα θα πάμε σ πάρτυ σ παιδοτοπο


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Άστα να πάνε.....Έχω αγχωθεί και έχω μπουχτίσει συγχρόνως. Έτοιμη είμαι να τους τα ρίξω και να φύγω, αν μου πουν τίποτα περίεργο....:tongue:

Είναι για μια θέση σε γραφείο (εταιρεία πληροφορικής) όπου αρχικά ζητούσαν υπάλληλο για γραμματειακή υποστήριξη αλλά απ'ότι έχω καταλάβει θέλουν ένα άτομο που να κάνει τη δουλειά 2 ανθρώπων!!!:confused:

Παρτάκι ακούω....μια χαρά..... Εμείς σπίτι και χαλάρωση απόψε. Το πολύ πολύ να πιούμε κανένα καφεδάκι με την κουμπαρούλα!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...