Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Οκτώβριος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλησπερα σας!! σημερα γυρισα... ευτυχως δεν ειχε πολυ δουλεια και τα καταφερα!!

σας ευχαριστω για τις ευχες σας πολυ!!!

του πηρα δωρο ... μονο αυτο προλαβα... τιποτα αλλο!!! την κολωνια του μεγαλη και αποσμητικο της ιδιας...

το βραδυ λεμε να παμε για φαγητο οι δυο μας... για να δουμε... εχουμε πολυ καιρο να παμε καπου οι δυο μας...

Μαρακι καλως ηρθες!!! καλε τι νεα ειναι αυτα?? απιστευτο!! βρε την συμπεθερα!!! με το καλο κι η βαπτιση!!! τι καλα!!! κι εγω πιστευω οτι θα προλαβεις!!!

φιλεναδα!!! αντε με το καλο!!! να γραψεις τι εγινε να το δω!!!


an1cCAfVM2J0010Mzc3bGR8NDc2MTYwM2RhfEggRWxlbmEgVGhla2xhIGVpbmFp.gif

6Lbvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 641
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mom

    mom 273 δημοσιεύσεις

  • Katsarida

    Katsarida 160 δημοσιεύσεις

  • saxpa

    saxpa 66 δημοσιεύσεις

  • Theni

    Theni 57 δημοσιεύσεις

Έφη μάλλον θα έχει κ καλα λεφτά ε;

Γειά σου φανήηηη.να βγείτε κ να περάσετε τέλεια!

Ποιός ξέρει? Ακόμη δεν μου έχουν πει. Μόνο με ρώτησαν τι θέλω εγώ και τι πιστεύω ότι αξίζω σύμφωνα με τα προσόντα μου και την ποιότητα υπηρεσιών που θα τους παρέχω....:confused::confused::confused: Α παπααααα, πάλι τα θυμάμαι και συγχίζομαι...

Φιλενάδα μου, τέλεια!!! Μόνοι μας με τον Νίκο....χμ....ναι...........πρέπει να ήταν πριν απο κάτι μέρες? όχι! βδομάδες? όοοοχι.....Μήνες? .....πολλούς!!!

Καλά να περάσετε!!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Περάσατε ωραία ε? Μπράβο....Ας περνάει και κάποια ωραία, γιατί εγώ, η Ειρήνη, η Μαίρη και η Φανή έχουμε τα χάλια μας!!! Όλες ή είμαστε άρρωστες ή έχουμε άρρωστα παιδιά ή γκρίνια απο τα παιδιά ή απλά είμαστε κομμάτια!!!:confused:

Θα σου στείλω πμ για το άλλο!;)

Είμαι λοιπόν, πολύ χάλια και μάλλον θα αρρωστήσω, πονάει ο λαιμός μου και το κεφάλι μου και ο αυχένας μου και θέλω να κοιμηθώ...:(

Επεξεργάστηκαν by mom
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το "Δύσκολα παιδιά" λες? Το είχα δει σε κάποια φάση, αλλά κατάλαβα ότι κολλήσατε κατά βάση στο θέμα του ύπνου και του προγράμματος ή κάνω λάθος?

Θα το διαβάσω πιο προσεκτικά όταν μπορέσω..... Πάντως είναι ταλιμπανάκι ο κούκλος σου ε? :tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα σας!! ειμαι κι εγω εδω... ειμαι απογευματινη... σημερα... τι καλα... μπορει να τελιωνω βραδυ αλλα ειναι ωραια να μην ξυπνας απο τις 5...

σκεφτομαι να βγω για λιγο... θελω να παρω 2 κραγιον.. (δεν φοραω ποτε αλλα μου την καρφωσε:tongue:)

μαρακι γιατι ετσι η νυχτα σας??


an1cCAfVM2J0010Mzc3bGR8NDc2MTYwM2RhfEggRWxlbmEgVGhla2xhIGVpbmFp.gif

6Lbvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Επέστρεψα λοιπόν!!!

Επί 1 1/2 ώρα είχα 3 άντρες να με ανακρίνουν, να με "καρφώνουν" και να κρέμονται απο τα λεγόμενα μου. :confused:

Τα πράγματα είναι όπως ακριβώς τα περίμενα.

Δηλαδή: Τα πήγα τέλεια και ενθουσιάστηκαν μαζί μου, με τα προσόντα μου όσον αφορά την γραμματειακή υποστήριξη, την διαχείριση δύσκολων καταστάσεων με τους πελάτες/προμηθευτές, την ικανότητα οργάνωσης και συντονισμού πολλαπλών εργασιών κλπ........αλλά έχω κενό στο συγκεκριμένο κομμάτι της επιχείρησης που έχει να κάνει με την εμπορική διαχείριση, τα προϊόντα και τα προγράμματα της.

Αυτά μόνο μια κοπέλα που έχει ξαναεργαστεί σε εταιρεία πληροφορικής μπορεί να τα γνωρίζει.

Ενθουσιάστηκαν λοιπόν με την προσωπικότητα μου κλπ αλλά μου είπαν ότι αν μια κοπέλα απο τις επόμενες (γιατί ήμουν η πρώτη συνεντευξιαζόμενη) θα έχει παραπάνω εμπειρία στο κομμάτι αυτό, θα προτιμήσουν εκείνη. Γιατί είναι χρονοβόρο να εκπαιδεύεις κάποιον απο την αρχή.

Είναι αυτό που έλεγα: Όλα καλά, αλλά μέσα σε 900 τόσα άτομα, δεν θα υπάρχει κάποιο που να έχει ΚΑΙ προυπηρεσία σε αντίστοιχη εταιρεία? Αυτό θα προτιμήσουν...

Δεν μου είπαν οριστικό όχι, αλλά το συμπεραίνω απο τα συμφραζόμενα και απο το παραπάνω δεδομένο. (ότι σίγουρα θα υπάρχει κάποια με προυπηρεσία στο ιδιαίτερο αντικείμενο της επιχείρησης).

Αυτάαααα.......πάμε για άλλα.....:tongue:

Υ.Γ. Μεταξύ μας ξαλάφρωσα λίγο, γιατί απο την παρουσίαση και τις αναπαραστάσεις κατάλαβα ότι πρόκειται για πολύυυυυ απαιτητική θέση. Κοινώς θέλουν έναν άνθρωπο για όοοοοολες τις δουλειές απο τις πιο απλές ώς τις πιο σοβαρές. Απορώ ο διευθυντής ΤΙ κάνει?

Επεξεργάστηκαν by mom
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό λεω.το θέμα ύπνου το στρώσαμΕ.τα άλλα όμως...;!την φωτό την είδες μ το έπιπλο;[/QUOTE]

όχι!! ποιά φωτό? πάω να το ψάξω....

Καλημέρααααααααα.ο καιρός μ την έχει δώσει στα νεύρα.συννεφιά αέρας κρύο!

Περάσαμε κ μια νύχτα τρέλα μ κλάματα..

Τι έγινε Μαράκι? γιατί τα τρελλά κλάματα?

καλημερα σας!! ειμαι κι εγω εδω... ειμαι απογευματινη... σημερα... τι καλα... μπορει να τελιωνω βραδυ αλλα ειναι ωραια να μην ξυπνας απο τις 5...

σκεφτομαι να βγω για λιγο... θελω να παρω 2 κραγιον.. (δεν φοραω ποτε αλλα μου την καρφωσε:tongue:)

μαρακι γιατι ετσι η νυχτα σας??

Βρε φιλενάδα, αφού δεν φοράς κραγιόν γιατί θέλεις να πάρεις....και 2 κιόλας??? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε έφηηη εγώ νομίζω θα σ πάρουν.αλλά δεν κατάλαβα..τελικά χάρηκεσ ή στεναχωρηθηκες π ίσως δεν σε πάρουν; :-P :-P :-P πάντως είναι μια φιλη μου σ τέτοια περίπου θέση(ελεύθερη) κ μου λέει ότι ακόμα κ σπίτι π γυρίζει πάλι την ΔOYΛEIA σκέφτεται.

Φανή ελπίζω να MHN πήρες κραγιόν...έκανα πολλές φορές αυτό το λάθος..να πάρω κάτι π δεν φοράω κ μετά έκλαιγα τα λεφτά.βέβαια πήρα κ πολλά π υποτίθεται φορούσα κ πάλι δεν τα EBAΛA.κ πάλι έκλαιγα τα λεφτά.ειδικά κραγιόν τώρα;;ME TIΠOTA.δεν MΠOPΩ να αντισταθώ να φίλαω συνεχώς τον κωνσταντίνο...

Δεν ξέρω τι έπαθε χτες.όλη νύχτα έκλαιγε κ σήμερα έχει TPEΛH γκρίνια..αχ να ανοίξουν οι βρεφικοι δεν ANTEXΩ άλλο.

Έφη είδες την φωτό;


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...