Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Οκτώβριος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Μαράκι, τέτοια δουλειά είναι, όπως την περιγράφει η φίλη σου. Όλη την ώρα στην τσίτα!!

Είδα τη φωτό. Με το έπιπλο χωρίς τα συρτάρια δεν λές? χαχα!! Μια χαρά...Κι εμένα το τραπεζάκι του σαλονιού έχει ένα ριχτάρι επάνω για να μην σπάσει το τζάμι.

Ήρθε το φαγητό μου........:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 641
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mom

    mom 273 δημοσιεύσεις

  • Katsarida

    Katsarida 160 δημοσιεύσεις

  • saxpa

    saxpa 66 δημοσιεύσεις

  • Theni

    Theni 57 δημοσιεύσεις

χαχαχαχα!!!! Έχουμε ένα, διπλωμένο επάνω στο τραπέζι....σκέτο....χωρίς τίποτε άλλο επάνω....

Επίσης, κλείνουμε όλες τις πόρτες των δωματίων και κινείται μόνο σε σαλόνι κουζίνα και παιδικό (ελεγχόμενα πάντα)

Δεν μπορούμε να αφήσουμε παπούτσια ή παντόφλες σε εμφανή σημείο....τα πήρε και τα έκανε βόλτα στο τσακ!!

Επίσης, πρέπει να προσέχουμε τι αφήνουμε επάνω στην τραπεζαρία γιατί αν είναι κάτι που του κινεί το ενδιαφέρον, τραβάει το καρέ για να το φέρει κοντά του. Και τι έχει πάνω στο καρέ? Ένα βάζοοοοο, και μια κορνίζααααα και ένα κερίιιι......:tongue:

κ.λ.π. κ.λ.π., κ.λ.π........:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις!η τραπεζαρία δεν έχει πάνω ούτε αναπτήρα!αφού ανεβαίνει κ τσιφτετελιαζετε.εδώ την τηλεόραση έριξε.βάζω ρούχα να στεγνώσουν στα καλοριφέρ κ AΠO ΠIΣΩ έρχετε το τσουναμι κ τα ρίχνει κάτω.ΠAΩ να βάλω ρούχα στην απλωστρα.κούνια μπελα ο κωνσταντίνος στην απλωστPA κρέμεται σαν μάνταλακι.3 σύρματα έμειναν πλέον να κρέμαω ρούχα.

ENA μικρό δείγμα ήταν όλα AYTA.


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!

Μαράκι μας βρήκες ε;;;;; (ε μα πουθενά δεν μπορούμε να κρυφτούμε;;; :tongue::tongue::tongue:)

Απο το κακό πάω στο χειρότερο..... Κοιμάμαι κουρασμένη και ξυπνάω λες και όλο το βράδι έκανα γενική στο σπίτι...... Τι κακό είναι αυτό;;;; Περιμένω και περίοδο και είμαι χάλια!!!!!!!!!!!!!

ΘΕΛΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!!!!!!!!!

Κουμπαρούλα δεν σχολιάζω κάτι για τη δουλειά γιατί τα είπαμε... μια απο τα ίδια είμαι εδώ.... κεφάλι καζάνι κάθε μέρα....

Η εγκυούλα μας τι κάνει;;;; Ρούχα ετοιμάζει άκουσα......

Φανούλααααα κραγιόν;;;;; Ε ποτέ!!!!!!!!! Εγώ και να βάλω σε 5 λεπτά το έχω φάει!!! Αν θες για να σου φύγει να σου στείλω τα δικά μου!!!! :tongue::tongue:

Μαράκι και ο μικρός ανεβαίνει και χορεύει παντού ε;;;; άστα να πάνε!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πλάκα κάνεις!η τραπεζαρία δεν έχει πάνω ούτε αναπτήρα!αφού ανεβαίνει κ τσιφτετελιαζετε.εδώ την τηλεόραση έριξε.βάζω ρούχα να στεγνώσουν στα καλοριφέρ κ AΠO ΠIΣΩ έρχετε το τσουναμι κ τα ρίχνει κάτω.ΠAΩ να βάλω ρούχα στην απλωστρα.κούνια μπελα ο κωνσταντίνος στην απλωστPA κρέμεται σαν μάνταλακι.3 σύρματα έμειναν πλέον να κρέμαω ρούχα.

ENA μικρό δείγμα ήταν όλα AYTA.

Καλημέρα!!!!!

A..κοπελιά....είσαι υπερβολική!!:P Και ποιός σου είπε ότι εμείς μπορούμε να έχουμε απλώστρα μέσα στο σπίτι? Μόνο στο μπαλκόνι....Αν είναι μέσα ή βγάζει τα μανταλάκια και πέφτουν τα ρούχα ή πηγαίνει και κρύβεται κάτω απο την απλώστρα με κίνδυνο να πέσει πάνω του.

Όσο για τα ρούχα στα καλοριφέρ, επιλέγω τα καλοριφέρ που είναι πίσω απο κουρτίνες και δεν φαίνονται.;)

Και στην κουζίνα, έχω μια καρέκλα την οποία χρησιμοποιώ όταν καπνίζω στον απορροφητήρα. Αυτή τη βάζω δίπλα στο πλυντήριο πιάτων. Επάνω όμως στο πλυντήριο πιάτων, είναι η ψωμιέρα και μέσα της ΕΙΧΑ το μαχαίρι και πάνω της είναι και ένα βάζο και ένα "κουτάκι" με διάφορα μικρά αντικείμενα.... Φαντάζεσαι λοιπόν τι γίνεται.... Ανεβαίνει ο Θανούλης, τον κατεβάζω εγώ....και ξανά....και ξανά.....και στο τέλος κλείνω και την πόρτα της κουζίνας.

Εννοείται ότι όλα τα ντουλάπια και συρτάρια έχουν ασφάλειες.

Αλλά ότι και να κάνουμε δεν μπορούμε να εξαφανίσουμε τα DVD, video, playstation, ενισχυτές κλπ. Και κάθε τόσο, η χαρά μου, πηγαίνει και πατάει όοοολα τα κουμπάκια και φρικάρει ο μπαμπάς μας!!!:mrgreen:

Άντε καλέ!! ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ???? Κουμπαρούλα? Φιλενάδα μου, Μαιρούλα μου? Άλλη κουμπαρούλα?? :tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Στις 2 με το ζόρι αν με άφηνε ο Δημήτρης να συνεχίσω δεν θα κοιμόμουν.....

Είπα και εγώ η έρημη στη μανούλα μου να κρατήσει την Κατερίνα το Σαββάτο να κάνω καμιά σοβαρή δουλειά και είπε καλά μέχρι το Σάββατο βλέπουμε... ας είμαστε καλά..... (σε 2 μέρες δεν έχουμε Σαββατο ή κάνω λάθος;;; ) Βλέπουμε... τον ύπνο τον ξεχνάω για τα επόμενα 85 χρόνια και τις δουλειές... τα βασικά!!!!!!!

Βιταμινούλες κουμπάρα πήρα παλιά και διαφορά δεν είχα δει.... (άσε που είναι και ακριβές οι άτιμες) :tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εγώ τα ίδια. Απο δουλειές, μαζί με τα παιδιά μπορώ να κάνω μόνο τα βασικά. ...όσα βλέπει η πεθερά που λένε...Κι εγώ ελπίζω για το ΣΚ μήπως τον κρατήσει η πεθερά μου....ΑΝ δεν έχει τα δίδυμα....θα δούμε.

Καλά λες, για τις βιταμίνες, αλλά τι άλλο να κάνουμε? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααα AΠO θεσσαλονίκηηΗΗΗΗΗ.ήρθαμε για μια ΔOYΛEIA. Τι κάνετε;γειά σ ειρήνη.καλα απο κούραση,νοιώθω κάθε μέρα πτώμααα.

Έφη συνεχίζω να σ ΠAΩ κόντρα!

Έχετε ασφάλειες;;σε μισή ώρα τις ξύλωνει!ότι κ αν δοκίμασα (φτηνές-ακριβές) τις ρίμαζει!

ΨωμιεPA;ΠAααανε AYTA!το ψωμί σ σακούλα κ κρεμασμένο στα ψηλά ντουλάπια.

Κουρτίνες;ε αφού έχετε κ κουρτίνες..είστε τέλεια!του σαλονιού κρέμετε η μισή.στην κουζίνα δεν εχω,την ξύλωσε.καλέ ποια άλλη είναι έγκυος;


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ποιά ΆΛΛΗ?? γιατί για ποιά ξέρεις εσύ καλέ?

Η saxpatsoulitsa είναι έγκυος....στο τρίτο........αγόρι!!!!:D:D:D

Έλα να πιούμε καφέ!

Επεξεργάστηκαν by mom
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...