Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιανουαρίου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

εμεις κλεισαμε ραντεβου για 27/7, θα ειμαι 12+κατι μερες... χθες ξαναπηγα στο γιατρο....τελικα πητ 31/1, μαλλον ειχα καθυστερημενη εμφυτευση

καλημέρα!! η πητ δεν οριζεται από την τελευταια περιοδο? λαθος τα εχω στο μυαλο μου?

Link to comment
Share on other sites

οχι μονο, αλλα και απο τον υπερηχο.... οι διαστασεις δλδ του εμβρυου δεν συμφωνουν με την τελευταια περιοδο...συμφωνα δλδ με την τπ θα ειχα πητ 22/1...στον υπερηχο ομως ειδαμε οτι ειναι μικροτερο οποτε μαλλον εκανα αργοτερα ωορηξια. εξου και το αρνητικο τεστ τις πρωτες μερες καθυστερησης.


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!!

Μπαίνω να σας ευχηθω καλές και ήρεμες εγκυμοσύνες και γερά μωρακια!!!

Είμαι από τις μανουλες Ιανουαρίου 2016 αλλά γεννησα Φεβρουάριο χαχα μετά από πολύ προσπάθεια και εξωσωματικές έχουμε και εμείς πλέον το μωρακι μας στο σπίτι !!!

Με τα κορίτσια έχουμε γίνει τέλεια παρέα και μιλάμε πλέον στο Facebook!!!!

Καλό καλοκαιράκι και να προσέχετε τις κοιλιτσες !!!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!!

Μπαίνω να σας ευχηθω καλές και ήρεμες εγκυμοσύνες και γερά μωρακια!!!

Είμαι από τις μανουλες Ιανουαρίου 2016 αλλά γεννησα Φεβρουάριο χαχα μετά από πολύ προσπάθεια και εξωσωματικές έχουμε και εμείς πλέον το μωρακι μας στο σπίτι !!!

Με τα κορίτσια έχουμε γίνει τέλεια παρέα και μιλάμε πλέον στο Facebook!!!!

Καλό καλοκαιράκι και να προσέχετε τις κοιλιτσες !!!!

fountouki 89 σ΄ευχαριστουμε πολυ.. να σας ζησει το μωρακι σας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια!! Τι κανουν οι κοιλιτσε σας??? Εμεις σημερα πηγαμε στο γιατρο κ ακουσαμε καρδουλα. Ολα καλα μας ειπε, 160παλμους και 1,5εκ.. οσο ενα φασολι.. μικρο!! Η αληθεια ειναι οτι ειχα πολυ αγχος, αφου σηκωθηκα απο τα ξημερωματα.. αλλα ολα καλα πηγαν! Αυχενικη θα κανουμε στις 18/7 και ΠΗΤ μας εδωσε τελικα μια μερα αργοτερα στις 26/1/17.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!! Ολα καλα με εμενα. Η αιμοραγια ηταν απο την κουραση μαλλον :cry: Εγω εχω την α'επιπεδου αυριο 21/6. Κ εμενα αλλαξε η ΠΗΤ λογω μεγαλυτερου εμβρυου. Πηγα 1/1. Λετε να με ακουσετε στην τηλεοραση;; Το πρωτο παιδι του χρονου; :P Επισης με τον καινουργιο μου γιατρο θα προσπαθησουμε για vbac.


4zf9p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα! πως τα περασατε το 3μερο?

Καλησπερα κοριτσια!! Ολα καλα με εμενα. Η αιμοραγια ηταν απο την κουραση μαλλον :cry: Εγω εχω την α'επιπεδου αυριο 21/6. Κ εμενα αλλαξε η ΠΗΤ λογω μεγαλυτερου εμβρυου. Πηγα 1/1. Λετε να με ακουσετε στην τηλεοραση;; Το πρωτο παιδι του χρονου; :P Επισης με τον καινουργιο μου γιατρο θα προσπαθησουμε για vbac.

καλη επιτυχια στην αυχενικη! περιμενουμε νεα σου! νωρις δεν ειναι ομως? ποσο βδομαδων εισαι?

Γεια σας κορίτσια!!! Περιμένω και εγω το δεύτερο παιδάκι μου. Εχω ενα αγοράκι 2,5 χρόνων. πητ εχω 28/1/17. Ειμαι ακριβώς 8 εβδομαδων.

συγχαρητηρια! με το καλο το δευτερο μωρακι σου!

Καλησπερα κοριτσια!! Τι κανουν οι κοιλιτσε σας??? Εμεις σημερα πηγαμε στο γιατρο κ ακουσαμε καρδουλα. Ολα καλα μας ειπε, 160παλμους και 1,5εκ.. οσο ενα φασολι.. μικρο!! Η αληθεια ειναι οτι ειχα πολυ αγχος, αφου σηκωθηκα απο τα ξημερωματα.. αλλα ολα καλα πηγαν! Αυχενικη θα κανουμε στις 18/7 και ΠΗΤ μας εδωσε τελικα μια μερα αργοτερα στις 26/1/17.

τελεια!! :P


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...