Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 48 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      περιμένουμε τον ανδρολογο να μας παρει αλλα είχε πει οτι σε μερικούς δεν ανεβαίνουν τα επίπεδα παρόλο που παίρνουν συμπληρώματα. έχω αγωνία.. έχουμε πολυ κακή μορφολογία.

      Στην μικρογονιμοποιηση δεν βρίσκουν κάποιο καλό σπερματοζωάριο ;

Μανούλες Ιανουαρίου 2017


Recommended Posts

επιτελους γυρισα σπιτι! τι καλο θα φατε σημερα? εχω μολις εβαλα λιγο κοτόπουλα στο φουρνο με πατατες και κολοκυθάκια και εχω μπροστα μου μιση ολοκληρη ωρα να κανω τις δουλειες μου μεχρι να γυρισει ο μικρος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

επιτελους γυρισα σπιτι! τι καλο θα φατε σημερα? εχω μολις εβαλα λιγο κοτόπουλα στο φουρνο με πατατες και κολοκυθάκια και εχω μπροστα μου μιση ολοκληρη ωρα να κανω τις δουλειες μου μεχρι να γυρισει ο μικρος!

Μολις εφαγα ακριβως το ιδιο φαγητο :)

εχω και πονοκεφαλο τωρα... :(

σημερα δεν ειμαι πολυ στα καλα μου!

εγω δουλεια μεχρι το απογευμα


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Μολις εφαγα ακριβως το ιδιο φαγητο :)

εχω και πονοκεφαλο τωρα... :(

σημερα δεν ειμαι πολυ στα καλα μου!

εγω δουλεια μεχρι το απογευμα

εγω εχω άλλες 2 ωρες 4-6 σημερα και μετα μια βολτα στην παιδικη χαρα αν και εχω μια νυστα που δεν βλεπω μπροστα μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


εγω χθες πηρα απο το φουρνο κριτσινια. γιατι ειδα οτι οσο μασουλαω κατι, το στομαχι μου ειναι οκ... βεβαια, μπηκα μεσα και ηθελα να τα παρω ολα!!! ειναι κ καλοκαιρι, μην παχυνουμε τωρα, δεν λεει!


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν μπορουσα να κρατησω πανω μου κιλο 6 μηνων ειχα παρει 3 ο γιατρος ανησυχουσε για το βαρος του μωρου και ετσι νοσηλευτηκα 10 μερες γιατι δεν πιστευαν ότι ετρωγα τα παντα και ολη μερα

Link to comment
Share on other sites

αληθεια? χωρις δλδ να εχεις εμετους δεν επαιρνες κιλα? τυχερη ησουν! κ γιατι ανησυχουσε για το βαρος του μωρου? δεν το εβλεπε στον υπερηχο?

εγω παντως στην πρωτη εγκυμοσυνη εβαλα αισιως 14 κιλα! ευτυχως ειμαι ψηλη και δεν πολυφαινοντουσαν


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

αληθεια? χωρις δλδ να εχεις εμετους δεν επαιρνες κιλα? τυχερη ησουν! κ γιατι ανησυχουσε για το βαρος του μωρου? δεν το εβλεπε στον υπερηχο?

εγω παντως στην πρωτη εγκυμοσυνη εβαλα αισιως 14 κιλα! ευτυχως ειμαι ψηλη και δεν πολυφαινοντουσαν

δεν επερνε ουτε το μωρο το απαιτουμενο βαρος γεννηθηκε 42 εβδομάδων 2500 χωρις κανενα πρόβλημα ευτυχως. είναι σπανια επιπλοκη της εγκυμοσύνης ο οργανισμος για να ανταπεξελθει κανει απίστευτες καυσεις όλα τα κιλα που πηρα ηταν 6 και στις 40 μερες τις λοχειας εχασα 10 κιλα πηγα στα 50 και τωρα είμαι 46 και 1,67 δεν αφηνει ο θηλασμος να παρω βαρος μην σου πω καλυτερα και τι νομιζουν ολοι οι συγγενείς και οι ασχετοι από νευρικη ανορεξια μεχρι χιλιες αρρώστιες και τι δεν εχουμε ακουσει

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά το ακούω αυτό ntinani, ευτυχώς όλα πήγαν μια χαρά κ είσαι και πολύ κομψή!

Εγώ μέχρι στιγμής, οπωσ και στην πρώτη εγκυμοσυνη δεν έχω απολύτως κανένα σύμπτωμα πέρα από κάποια κούραση επιπλέον. Συχνά ξεχνάω ότι είμαι έγκυος!

Στην πρώτη πήρα 12,5 κιλά κ τωρα μέχρι στιγμής τιίποτα (Εντάξει είναι νωρίς βεβαια).Για την ωρα ,δεν έχω καμία παραπάνω διάθεση για φαγητό , ούτε λίγουρες οπωσ στην πρώτη εγκυμοσυνη.εσεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...