Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιανουαρίου 2017


Recommended Posts

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017

Barbou ΠΗΤ 01/01

elia ΠΗΤ 12/01 - it' a boy!

aggeliki-xal ΠΗΤ 15/1

Aura ΠΗΤ 17/1

Coccinelle ΠΗΤ 19/01

MIMIKA79 ΠΗΤ 20/01

Yota1 ΠΗΤ 20/1

Maria.1989 ΠΗΤ 24/1

eleniart ΠΗΤ 26/1

sokolata84 ΠΗΤ 28/1

ntinani ΠΗΤ 30/1

marirene ΠΗΤ 31/1


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!

το πρωί κάναμε και εμείς υπέρηχο για να δούμε πως πάει η αποκόλληση. Ευτυχώς επουλώνεται και όλα καλά. Εύχομαι και στις υπόλοιπες να ξεπεράσουν κάθε δυσκολία....Είδαμε και φύλο. :rolleyes::rolleyes::rolleyes: Κατά 90% έχουμε αγοράκι και εμείς.


4zf9p3.png
Link to comment
Share on other sites

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017

Barbou ΠΗΤ 01/01 - it' a boy!

elia ΠΗΤ 12/01 - it' a boy!

aggeliki-xal ΠΗΤ 15/1

Aura ΠΗΤ 17/1

Coccinelle ΠΗΤ 19/01

MIMIKA79 ΠΗΤ 20/01

Yota1 ΠΗΤ 20/1

Maria.1989 ΠΗΤ 24/1

eleniart ΠΗΤ 26/1

sokolata84 ΠΗΤ 28/1

ntinani ΠΗΤ 30/1

marirene ΠΗΤ 31/1


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

το πρωί κάναμε και εμείς υπέρηχο για να δούμε πως πάει η αποκόλληση. Ευτυχώς επουλώνεται και όλα καλά. Εύχομαι και στις υπόλοιπες να ξεπεράσουν κάθε δυσκολία....Είδαμε και φύλο. :rolleyes::rolleyes::rolleyes: Κατά 90% έχουμε αγοράκι και εμείς.

μπραβο Barbou! πολυ καλα τα νεα σας!


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια κ καλώς ήρθαν κ οι νέες φίλες!

Κάναμε κ Μεις αυχενική,ολα καλα,περιμένω βέβαια κ τα αποτελέσματα από τη λήψη του αίματος.δεν μας είπε ο γιατρός φύλο, είπε πως ειναι νωρίς,αλλα φανταζομαι πως αν ηταν αγοράκι θα ηταν εμφανές..κ η αλήθεια ειναι πως θα ηθελα πολυ.νιωθω λιγο ενοχικά γι αυτο (που εχω προτίμηση) αλλα ελπιζω να το ξεπεράσω. Εξάλλου νομίζω ότι μια αδερφούλα στη κόρη μας θα ειναι πιο καλη παρέα.

Από συμπτώματα τίποτα πέρα από κούραση,κ φυσικά εχω πετάξει κοιλιτσα που είχα κ γω τουλάχιστον στον 4ο !

Link to comment
Share on other sites

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017

Barbou ΠΗΤ 01/01 - it's a boy!

Αγγελινα87 ΠΗΤ 08/01 - it's a girl!

sangreluna ΠΗΤ 08/01

elia ΠΗΤ 12/01 - it's a boy!

aggeliki-xal ΠΗΤ 15/1

Aura ΠΗΤ 17/1

Coccinelle ΠΗΤ 19/01

MIMIKA79 ΠΗΤ 20/01

Yota1 ΠΗΤ 20/1

Maria.1989 ΠΗΤ 24/1

eleniart ΠΗΤ 26/1

sokolata84 ΠΗΤ 28/1

ntinani ΠΗΤ 30/1

marirene ΠΗΤ 31/1


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλη βδομαδα! πως ειστε? πως τα περασατε το σκ?

χαιρεται!!! τι κανετε κοριτσακια? (και αγορακια- ήδη δυο γαμπροι υπαρχουν για την κορη μου!!! ) εγω ειμαι στην 14η εβδομαδα και γενναω (ελπιζω δηλαδη) 8/1/2017!

με το καλο Αγγελινα87! κ επισημα ενα κοριτσακι στη λιστα μας!:P

Παλι η δευτερη ειμαι; αγγελινα μαζι γενναμε καλα δε βαζω και το χερι μου στη φωτια για την πητ καθ οτι τριτο...

3ο? μπραβο σου! ποσο χρονων ειναι τα παιδακια σου?

Καλησπέρα κορίτσια κ καλώς ήρθαν κ οι νέες φίλες!

Κάναμε κ Μεις αυχενική,ολα καλα,περιμένω βέβαια κ τα αποτελέσματα από τη λήψη του αίματος.δεν μας είπε ο γιατρός φύλο, είπε πως ειναι νωρίς,αλλα φανταζομαι πως αν ηταν αγοράκι θα ηταν εμφανές..κ η αλήθεια ειναι πως θα ηθελα πολυ.νιωθω λιγο ενοχικά γι αυτο (που εχω προτίμηση) αλλα ελπιζω να το ξεπεράσω. Εξάλλου νομίζω ότι μια αδερφούλα στη κόρη μας θα ειναι πιο καλη παρέα.

Από συμπτώματα τίποτα πέρα από κούραση,κ φυσικά εχω πετάξει κοιλιτσα που είχα κ γω τουλάχιστον στον 4ο !

μπραβο για τα αποτελεσματα της αυχενικης! εγω μετραω τις μερες μεχρι την αυχενικη σαν φανταρος...


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια !! Έκανα αρκετό καιρό να σας γράψω. Είμαι τώρα στην 12η εβδομάδα. Κατά 80% είναι κορίτσι ! Έχουμε και μια κορούλα 10 μηνών ! Αύριο είναι η μέρα της αυχενικής . Εύχομαι όλα να είναι καλά. Πώς είστε από συμπτώματα; εγώ στην αρχή είχα πολλε΄ς αναγούλες. Τώρα έχουν υποχωρήσει σχεδόν εντελώς. Μόνο η κόπωση και η υπνηλία έχει παραμείνει. Με το καλό όλες οι αυχενικές. Να χαρούμε το καλοκαίρι και την εγκυμοσύνη μας !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...