Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιανουαρίου 2017


Recommended Posts

καλημεεεεεεερα καλημεεεεεεεεεερα!!!!!

barbu να ξεκουραζεσαι κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!! βρηκες γιατρο? να πας εκει που νιωθεις καλα και ασφαλης!!!!!!

babyblue!!!!! ευχομαι να ειναι η τυχερη σου φορα!!!!!!και το Ιανουαριο να κρατας το μωρο σου στην αγκαλιτσα σου !!!!!!

οπως και ολες μας!!!!!

τι κανετε κοιλιτσες???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα!!

babyblue με το καλο! καλως ηρθες στην παρεα μας!

λοιπον χθες διαβασα οτι οσες στην εγκυμοσυνη εχουν ναυτιες και εμετους εχουν 50% πιθανοτητα να εχουν κοριτσι! :P


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κι εμενα θα μου αρεσε να δουλευα απ το σπιτι!!!

αν και μου αρεσει η συναναστροφη με κοσμο αλλα οπως και να ειναι ειναι πιο ελευθερο το να δουλευεις απ το σπιτι!!!!

παντως κοριτσια πηγα χθες στο σουπερ μαρκετ και ειδα ενα κοριτσι γυρω στα 30 με φουσκωμενη κοιλιτσα και γεμιζε ραφια....

στενοχωρηθηκα τοσο πολυ ....μου ειπε ειναι στον εκτο και θα παρει αδεια τον αλλο μηνα ....

Link to comment
Share on other sites

εγω κορίτσια είμαι δημοσιαγραφος πολλες ωρες σε γραφειο πολλες ωρες ορθια και γενικα απιστευτη κουραση που παντα με οδηγουσαν σε αποτυχημένες εγκυμοσύνες. ετσι λοιπον εδώ και 4 μηνες εργαζομαι από το σπιτι μηπως και καταφερω να αποκτησω μωρακι!

Link to comment
Share on other sites

ΛΥΠΑΜΑΙ babyblue! αν και προσωπικα πιστευω οτι το στρες ειναι αυτο που επιβαρυνει περισσοτερο απο τη σωματικη κουραση...

παντως και αυτες τις πρωτες βδομαδες λιωνω στον υπνο απο πολυ νωρις. κοιμιζω την μικρη μου και κατευθειαν ξαπλωνω και εγω. δυστυχως ομως ξυπναω νωριτερα τα πρωινα.


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

όλα συμβαλουν σε τέτοιες καταστασεις!! ελπιζω τωρα να σταθουμε τυχεροι! είναι φυσιολογικο να νιώθεις κουρασμενη νομιζω εσυ θα ξερεις καλυτερα τα συμπτώματα ως δευτερομανουλα!

Link to comment
Share on other sites

Η δουλειά σου babyblue ακούγεται πολύ ενδιαφέρουσα! Είναι όντως η ???? Πάντως εύχομαι να είναι η τυχερή σου φορά!!!! Να κρατήσεις το μωρό σου υγιές στην αγκαλιά σου και να σε κάνει να ξεχάσεις τα πάντα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κορίτσια!! η αληθεια είναι ότι εχει ενδιαφερον αν καταφερεις μαλιστα να εισαι και σε τομεα που αγαπας!! χθες καταφερα να φαω χωρις να κανω επισκεψη στην τουαλετα αλλα σημερα παλι ξυπνησα χαλια σαν να ταξιδευω δεκα μερες με πλοιο!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

babyblue και εγω καπως ετσι νιωθω...πολυ ναυτια! πινω ελαχιστο νερο και τον καφε, ουτε να τον δω δεν θελω! μου εχουν πει οτι τα βραχιολακια για τη ναυτια βοηθανε και σε αυτες τις περιπτωσεις.


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

ναι κατι τετοιο διαβασα κ εγω όπως και ότι δεν πρεπει να εχουμε αδειο στομαχι! πηγα και πηρα τωρα κριτσινια από τον φουρνο και κατι μπισκοτάκια μηπως και βοηθησουν

Link to comment
Share on other sites

και εγω με κριτσινια τη βγαζω...αλλα που και που παθαινω κατι κρισεις και θελω συγκεκριμενα πραγματα...και μετα φουσκωνω και νιωθω χειροτερα! εκτος απο ναυτια γινεται τουμπανο η κοιλια.... ειμαι κ λαιμαργη και δυσκολα αντιστεκομαι στις λιγουρες μου


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

κ εγω παθαινω κρισεις χθες το μεσημερι ηθελα φασολάκια με πατατες η μαμα ελεγε ότι είναι βαρυ για το στομαχι μου τελικα δεν με πειραξε, το βραδυ εφαγα πιτα αραβικη με πανε κατοπουλο, παλι δεν με πειραξε. σημερα εφαγα ένα αχλαδι τον πρωι και ένα τοστ και είμαι λες και εχω φαει ένα γουρουνοπουλο αφου θελω να παω μεχρι το φαρμακειο και φοβάμαι μην τυχον και κανω εμετο στον δρομο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...