Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιανουαρίου 2017


Recommended Posts

καλημερα! πως τα περασατε το 3μερο?

καλη επιτυχια στην αυχενικη! περιμενουμε νεα σου! νωρις δεν ειναι ομως? ποσο βδομαδων εισαι?

Marirene μου, αν σκεφτεις πως εμεις οι δυο εχουμε ΠΗΤ 30 μερες διαφορα τοτε εχουμε κ στην αυχενική 1 μηνα διαφορα. Ειμαι 12 εβδομαδων και 2 ημερων. :-D Η αυχενικη μας στις τιμες βγηκε τελεια. Τωρα περιμενουμε και τα αποτελεσματα της PappA. Φυλο δε μπορεσαμε να διακρινουμε. Το μονο "αρνητικο" ειναι πως εχω αποκολληση απο την κατω μερια του σακου, ευτυχως οχι στον πλακουντα. Οποτε πολλη πολλη ξεκουραση. Εχω λιωσει στην ξαπλα :P:p Ευχομαι σε ολες σας μια τελεια αυχενικη διαφανεια ;)


4zf9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Barbou τελεια με την αυχενικη! δεν ειχα προσεξει οτι ειχαμε τοσο μεγαλη διαφορα...καλα αποτελεσματα και με την PappA, ειμαι σιγουρη οτι ολα θα ειναι τελεια! ελπιζω η αποκολληση να 'κλεισει' γρηγορα και να μην σε ταλαιπωρησει! παντως η ξεκουραση για εμενα ειναι δεδομενη! με τοση ζεστη και σε συνδυασμο με την εγκυμοσυνη δεν αντεχω πολλα!

τωρα ποτε θα ξαναπας?


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα! πως τα περασατε το 3μερο?

καλη επιτυχια στην αυχενικη! περιμενουμε νεα σου! νωρις δεν ειναι ομως? ποσο βδομαδων εισαι?

Marirene μου, αν σκεφτεις πως εμεις οι δυο εχουμε ΠΗΤ 30 μερες διαφορα τοτε εχουμε κ στην αυχενική 1 μηνα διαφορα. Ειμαι 12 εβδομαδων και 2 ημερων. :-D Η αυχενικη μας στις τιμες βγηκε τελεια. Τωρα περιμενουμε και τα αποτελεσματα της PappA. Φυλο δε μπορεσαμε να διακρινουμε. Το μονο "αρνητικο" ειναι πως εχω αποκολληση απο την κατω μερια του σακου, ευτυχως οχι στον πλακουντα. Οποτε πολλη πολλη ξεκουραση. Εχω λιωσει στην ξαπλα :P:p Ευχομαι σε ολες σας μια τελεια αυχενικη διαφανεια ;)

Μπράβο!!! Καλα αποτελέσματα και με την PappA. Μην αγχωνεσαι και εγω ειχα αποκόλληση σακου στην πρωτη εγκυμοσυνη και με πολλήηηη ξεκούραση ολα πήγαν καλα και εχω τον θησαυρό μου αγκαλιά!!! Εγω εχω 1/7 ραντεβού κ τότε θα μου πει ποτε θα κανω αυχενικη!! Καλη ξεκούραση σου εύχομαι!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Σας ευχαριστώ όλες! Αυτό κάνω..δηλαδή δεν κάνω τίποτα σχεδόν...χαχαχα! Το πιο δύσκολο νομίζω σε όλο αυτό...είναι που δε μπορείς να παίρνεις αγκαλίτσα, να παίζεις και να κάνεις διάφορα με το πρώτο μπεμπέ... Φάση είναι θα περάσει και μετά από λίγο καιρό θα παίζουμε όλοι μαζί παρέα.... Άντε να κάνετε και εσείς αυχενικές μήπως κάποια διακρίνει και φύλο. Τι χρονιά να είναι το 2017? Αγοριών ή κοριτσιών? Ότι και να'ναι να είναι όλα τα παιδάκια γερά και υγιή.


4zf9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια! πως ειστε?

Barbou ειναι ενα θεμα η αγκαλια των μικρων μας...εγω προσπαθω να αποφευγω να τη σηκωνω αλλα δεν ειναι παντα εφικτο. και δεν εχω ρωτησει το γιατρο σχετικα...


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου καλημέρα!! πως ειστε? χαθηκαμε εγω ειχα παει στην μανουλα μου και γυρισα χθες! ξεκουραστηκαμε καναμε και μερικα μπανακια υπεροχα ηταν!! εχω αρχισει να νιωθω πολύ καλυτερα με την ναυτια. Πηρα και το βραχιολακι δεν ξερω αν βοηθησε ή ηταν ωρα να μου περασει!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα babyblue! εκανες μινι διακοπουλες? τι καλα...ζηλευω! εγω ειμαι πτωμα καθε μερα...σερνομαι, ειδικα οσο περναει η ημερα.

για τα βραχιολακια εχω ακουσει και απο αλλες κοπελες οτι τις βοηθησαν.


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Αντε να συνέλθουμε λίγο να το χαρούμε! Αυτό που πρόσεξα εγώ είναι ότι όσο ήμουν ξαπλωμένη όλη μέρα χειροτερευα κάθε φορά που με έβγαζαν έξω με το ζόρι άρχιζα να νιώθω όλο και καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...