Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Μήνυμα σε κάθε Big Brother του Parentscafe


vasdeli

Recommended Posts

Μήνυμα για κάθε Big Brother του parentscafe

Σε σένα που παρακολουθείς απλώς και σπας την πλάκα σου,

σε σένα που παρακολουθείς γιατί φοβάσαι,

σε σένα που παρακολουθείς την γυναίκα σου αντί να μιλάς μαζί της γι'αυτά που την απασχολούν,

σε σένα που σπας κωδικούς, password και διαβάζεις προσωπικά μηνύματα,

σε σένα που παραβιάζεις προσωπικά δεδομένα,

σε σένα που μάλλον δεν έχεις τίποτα καλύτερο να κάνεις γιατί είσαι απλά ένας αργόσχολος χάκερ σύζυγος,

σε σένα που αλλάζεις κάθε τόσο ταυτότητα,

σε σένα που το παίζεις γυναίκα ενώ είσαι άντρας,

σε σένα που κρύβεσαι πίσω από κακόβουλα σχόλια,

σε σένα που ικανοποιείς την περιέργειά σου,

σε σένα που τη βρίσκεις παρακολουθώντας μονομερώς τις ζωές και τις σκέψεις των άλλων,

σε σένα που γελάς γιατί νομίζεις ότι είσαι σε θέση ισχύος

έχω να πω ότι:

είσαι

αξιοθρήνητος, αξιολύπητος και αντιπαθητικός

μίζερος, δειλός και άνανδρος

Συγχαρητήρια!!!!!

Κάνεις κάτι πολύ σπουδαίο! Παρακολουθείς την ζωή της γυναίκας σου από το διαδύκτιο γιατί:

1) απλούστατα είσαι απών από κοντά της.

2) δεν έχεις την πολυτέλεια να διαθέσεις χρόνο να αφουγκραστείς τις ανησυχίες της γιατί είσαι απασχολημένος.

3)Ταυτόχρονα όμως είσαι τόσο δειλός που θέλεις να ξέρεις χωρίς να μοιράζεσαι.

Προτάσεις αντιμετώπισης

1) Πήγαινε σε ψυχολόγο.

2) Κάνε σεξ (προς Θεού, όχι μόνος σου!):-) Το καλύτερο θα ήταν να κάνεις με την γυναίκα σου.

3) Βρες κάτι να σε γεμίζει (κάποιο σπορ, ας πούμε!)

4) Πάρε την γυναίκα σου και βγες για έναν καφε μαζί της, πες της ότι την παρακολουθείς μήνες τώρα γιατί την αγαπάς και ζηλεύεις τις ώρες που είναι στον υπολογιστή και όχι μαζί σου.

Εει, ψιτ έχετε τα κότσια να φανερωθείτε, όλοι;

Είμαι η vasdeli και είμαι καλά, ωστόσο πολύ θυμωμένη.

Η παλιά vasdeli πέθανε. Ζήτω η νέα vasdeli.

images?q=tbn:ANd9GcTKbg841gSWang_lANEqGgFe8sbDofLdze40VkhCAUNvtqwC5E&t=1&usg=__ryEyzjb_nrYXO0VV61LR2AkBVwA=

hes_watching_you.jpg


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

προσωπικη επιθεση μου κανει ολο αυτο...οχι σε μενα καλε...σε αυτον πισω απο την κλειδαροτρυπα...

και γω μαζι σου κοπελα μου...και λιγα εσουρες...

αααρε τσιπουριτσα αληθειες που λες...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

και πηρα να το κανω κοπι παιστ στις φιλεναδες μου το βαλες κι εδω βρε κοριτσι μου ομως πεσμε τι ακριβως θελει να πει ο ποιητης

Τίποτα παραπάνω από αυτό που έχει πει ήδη!:P:p:p:p:p:p:p:p


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

ΛΑΘΟΣ!!! Τραγικό λάθος όλο το δημοσίευμα! Κρίμα.... Απίστευτη σκληρότητα, ειρωνεία, κάκιστης ποιότητας πνεύμα και μένος για κάποιους που ούτε σας ακούμπησαν (τυχαίο?),ούτε σας πρόσβαλαν, τη ίδια στιγμή που αλλού ρέει άφθονο μέλι και σιρόπι... μέχρι αηδίας. Από πότε τα αναρτημένα στο διαδίκτυο posts επιτρέπεται να διαβάζονται από συγκεκριμένους και από άλλους όχι? Από πότε έγινε το internet δική σας ιδιοκτησία και όποιος διαβάζει τα γραφόμενά σας κοιτάει μέσα από κλειδαρότρυπα? Δηλαδή αν κάποια κάνει στριπτίζ στο Σύνταγμα θα φταίνε οι άλλοι αν την κοιτάζουν? Και μάλιστα από την ΚΛΕΙΔΑΡΟΤΡΥΠΑ!??!!

Φυσικά και η παλιά vasdeli πέθανε!

Η "μία και μοναδική" νέα vasdeli είναι εξαιρετικά καυστική, αδιάκριτη, εριστική και ενοχλητική. Και παραθέτει πάντα το μέρος της αλήθειας που την συμφέρει για να παραμείνει η "μία και μοναδική vasdeli".

Οι προτάσεις αντιμετώπισης είναι όλα τα λεφτά...! Αδύνατον να σχολιαστούν!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μπορούν ωστόσο να συνδυαστούν, η 1η με την 2η ας πούμε... Κάποιοι τις εφαρμόζουν ήδη...

Επί της ουσίας, το πρόβλημα δημιουργείται και μεγεθύνεται όσο ανακυκλώνετε μεταξύ σας το “δίκιο” και την “αλήθεια” από την δική σας οπτική γωνία. Και ω! του θαύματος, παντού οι άνδρες σύζυγοι είναι κηφήνες, γουρούνια, γαϊδούρια, τεμπέληδες, δειλοί, αξιοθρήνητοι, μίζεροι, κάφροι και άλλα όμορφα που γράφονται συνεχώς από συγκεκριμένες γιατί έτσι το αντιλαμβάνονται. Και αφού το συμφωνήσατε μεταξύ σας ότι έχετε το δίκιο με το μέρος σας, έτσι θα είναι ! Αποφασίσατε ας πούμε ότι αυτά που γράφετε θα τα διαβάζουν μόνο ορισμένοι μόνο, όσοι εσείς θέλετε και κανένας άλλος! Έτσι το θέλατε, έτσι έπρεπε να γίνει! Ζείτε την δική σας εικονική πραγματικότητα μέσα από το parents, αγνοώντας την αληθινή πραγματικότητα. Εθελοτυφλείτε σε διαδικτυακό grouptherapy! Και το καλύτερο είναι που ενοχλήστε κιόλας όταν κάποιος σας ανοίξει τα μάτια και σας ανακοινώσει το πρωτάκουστο: Ότι το διαδίκτυο δεν είναι ιδιωτικό και έχει πρόσβαση ο καθένας, από την Αλάσκα μέχρι την Νέα Ζηλανδία! Απίστευτο δεν είναι??

Παρεπιπτόντως vasdelaki... μάζεψε τις κλαπαδόρες φιλενάδες σου γιατί δουλεύουν πολύ υπόφυση και ωοθήκες και από τα οιστρογόνα ... παραληρούν. Να πεις στο υδρόβιο φιλαράκι σου, ότι προτιμώ να είμαι γάιδαρος παρά φά_αι_α…!

Και πάλι ΚΡΙΜΑ γιατί όλο το ύφος και το περιεχόμενο του κειμένου σου, είναι μνημείο μίσους. Γυρίστε στα γλυκανάλατα υπόλοιπα cafe για «μπανάκι» με γάλα και μέλι στον απίθανο κόσμο των φαντασιώσεών σας.

Υ.Γ. Όταν αποφασίσετε το όνομα του αγέννητου γιού μας να μου το ποστάρετε την παραμονή της βάφτισης, μην πάω απροετοίμαστος στην εκκλησία...!!! Και απ’ότι βλέπω έχεις γίνει ο vasdeloγιατρός όλων με απύθμενες ιατρικές γνώσεις! Συγχαρητήρια! Κομμένες λοιπόν στο εξής οι απορίες, τα’χεις μάθει όλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΛΑΘΟΣ!!! Τραγικό λάθος όλο το δημοσίευμα! Κρίμα.... Απίστευτη σκληρότητα, ειρωνεία, κάκιστης ποιότητας πνεύμα και μένος για κάποιους που ούτε σας ακούμπησαν (τυχαίο?),ούτε σας πρόσβαλαν, τη ίδια στιγμή που αλλού ρέει άφθονο μέλι και σιρόπι... μέχρι αηδίας. Από πότε τα αναρτημένα στο διαδίκτυο postsεπιτρέπεται να διαβάζονται από συγκεκριμένους και από άλλους όχι? Από πότε έγινε το internetδική σας ιδιοκτησία και όποιος διαβάζει τα γραφόμενά σας κοιτάει μέσα από κλειδαρότρυπα? Δηλαδή αν κάποια κάνει στριπτίζ στο Σύνταγμα θα φταίνε οι άλλοι αν την κοιτάζουν? Και μάλιστα από την ΚΛΕΙΔΑΡΟΤΡΥΠΑ!??!!

Φυσικά και η παλιά vasdeli πέθανε!

Η "μία και μοναδική" νέα vasdeli είναι εξαιρετικά καυστική, αδιάκριτη, εριστική και ενοχλητική. Και παραθέτει πάντα το μέρος της αλήθειας που την συμφέρει για να παραμείνει η "μία και μοναδική vasdeli".

Οι προτάσεις αντιμετώπισης είναι όλα τα λεφτά...! Αδύνατον να σχολιαστούν!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μπορούν ωστόσο να συνδυαστούν, η 1η με την 2η ας πούμε... Κάποιοι τις εφαρμόζουν ήδη...

Επί της ουσίας, το πρόβλημα δημιουργείται και μεγεθύνεται όσο ανακυκλώνετε μεταξύ σας το “δίκιο” και την “αλήθεια” από την δική σας οπτική γωνία. Και ω! του θαύματος, παντού οι άνδρες σύζυγοι είναι κηφήνες, γουρούνια, γαϊδούρια, τεμπέληδες, δειλοί, αξιοθρήνητοι, μίζεροι, κάφροι και άλλα όμορφα που γράφονται συνεχώς από συγκεκριμένες γιατί έτσι το αντιλαμβάνονται. Και αφού το συμφωνήσατε μεταξύ σας ότι έχετε το δίκιο με το μέρος σας, έτσι θα είναι ! Αποφασίσατε ας πούμε ότι αυτά που γράφετε θα τα διαβάζουν μόνο ορισμένοι μόνο, όσοι εσείς θέλετε και κανένας άλλος! Έτσι το θέλατε, έτσι έπρεπε να γίνει! Ζείτε την δική σας εικονική πραγματικότητα μέσα από το parents, αγνοώντας την αληθινή πραγματικότητα. Εθελοτυφλείτε σε διαδικτυακό grouptherapy! Και το καλύτερο είναι που ενοχλήστε κιόλας όταν κάποιος σας ανοίξει τα μάτια και σας ανακοινώσει το πρωτάκουστο: Ότι το διαδίκτυο δεν είναι ιδιωτικό και έχει πρόσβαση ο καθένας, από την Αλάσκα μέχρι την Νέα Ζηλανδία! Απίστευτο δεν είναι??

Παρεπιπτόντως vasdelaki... μάζεψε τις κλαπαδόρες φιλενάδες σου γιατί δουλεύουν πολύ υπόφυση και ωοθήκες και από τα οιστρογόνα ... παραληρούν. Να πεις στο υδρόβιο φιλαράκι σου, ότι προτιμώ να είμαι γάιδαρος παρά φά_αι_α…!

Και πάλι ΚΡΙΜΑ γιατί όλο το ύφος και το περιεχόμενο του κειμένου σου, είναι μνημείο μίσους. Γυρίστε στα γλυκανάλατα υπόλοιπα cafe για «μπανάκι» με γάλα και μέλι στον απίθανο κόσμο των φαντασιώσεών σας.

Υ.Γ. Όταν αποφασίσετε το όνομα του αγέννητου γιού μας να μου το ποστάρετε την παραμονή της βάφτισης, μην πάω απροετοίμαστος στην εκκλησία...!!! Και απʼότι βλέπω έχεις γίνει ο vasdeloγιατρός όλων με απύθμενες ιατρικές γνώσεις! Συγχαρητήρια! Κομμένες λοιπόν στο εξής οι απορίες, ταʼχεις μάθει όλα!

1479814258_2f131521d7.jpg

βγηκαν τα donkeys παγανιά χιχιχιχι

προσοχή στις κλειδαρότρυπες.... όποιος κρυφακούει δεν ακούει πάντα ευχάριστα για τον εαυτό του :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

ΛΑΘΟΣ!!! Τραγικό λάθος όλο το δημοσίευμα! Κρίμα.... Απίστευτη σκληρότητα, ειρωνεία, κάκιστης ποιότητας πνεύμα και μένος για κάποιους που ούτε σας ακούμπησαν (τυχαίο?),ούτε σας πρόσβαλαν, τη ίδια στιγμή που αλλού ρέει άφθονο μέλι και σιρόπι... μέχρι αηδίας. Από πότε τα αναρτημένα στο διαδίκτυο posts επιτρέπεται να διαβάζονται από συγκεκριμένους και από άλλους όχι? Από πότε έγινε το internet δική σας ιδιοκτησία και όποιος διαβάζει τα γραφόμενά σας κοιτάει μέσα από κλειδαρότρυπα? Δηλαδή αν κάποια κάνει στριπτίζ στο Σύνταγμα θα φταίνε οι άλλοι αν την κοιτάζουν? Και μάλιστα από την ΚΛΕΙΔΑΡΟΤΡΥΠΑ!??!!

Φυσικά και η παλιά vasdeli πέθανε!

Η "μία και μοναδική" νέα vasdeli είναι εξαιρετικά καυστική, αδιάκριτη, εριστική και ενοχλητική. Και παραθέτει πάντα το μέρος της αλήθειας που την συμφέρει για να παραμείνει η "μία και μοναδική vasdeli".

Οι προτάσεις αντιμετώπισης είναι όλα τα λεφτά...! Αδύνατον να σχολιαστούν!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μπορούν ωστόσο να συνδυαστούν, η 1η με την 2η ας πούμε... Κάποιοι τις εφαρμόζουν ήδη...

Επί της ουσίας, το πρόβλημα δημιουργείται και μεγεθύνεται όσο ανακυκλώνετε μεταξύ σας το “δίκιο” και την “αλήθεια” από την δική σας οπτική γωνία. Και ω! του θαύματος, παντού οι άνδρες σύζυγοι είναι κηφήνες, γουρούνια, γαϊδούρια, τεμπέληδες, δειλοί, αξιοθρήνητοι, μίζεροι, κάφροι και άλλα όμορφα που γράφονται συνεχώς από συγκεκριμένες γιατί έτσι το αντιλαμβάνονται. Και αφού το συμφωνήσατε μεταξύ σας ότι έχετε το δίκιο με το μέρος σας, έτσι θα είναι ! Αποφασίσατε ας πούμε ότι αυτά που γράφετε θα τα διαβάζουν μόνο ορισμένοι μόνο, όσοι εσείς θέλετε και κανένας άλλος! Έτσι το θέλατε, έτσι έπρεπε να γίνει! Ζείτε την δική σας εικονική πραγματικότητα μέσα από το parents, αγνοώντας την αληθινή πραγματικότητα. Εθελοτυφλείτε σε διαδικτυακό grouptherapy! Και το καλύτερο είναι που ενοχλήστε κιόλας όταν κάποιος σας ανοίξει τα μάτια και σας ανακοινώσει το πρωτάκουστο: Ότι το διαδίκτυο δεν είναι ιδιωτικό και έχει πρόσβαση ο καθένας, από την Αλάσκα μέχρι την Νέα Ζηλανδία! Απίστευτο δεν είναι??

Παρεπιπτόντως vasdelaki... μάζεψε τις κλαπαδόρες φιλενάδες σου γιατί δουλεύουν πολύ υπόφυση και ωοθήκες και από τα οιστρογόνα ... παραληρούν. Να πεις στο υδρόβιο φιλαράκι σου, ότι προτιμώ να είμαι γάιδαρος παρά φά_αι_α…!

Και πάλι ΚΡΙΜΑ γιατί όλο το ύφος και το περιεχόμενο του κειμένου σου, είναι μνημείο μίσους. Γυρίστε στα γλυκανάλατα υπόλοιπα cafe για «μπανάκι» με γάλα και μέλι στον απίθανο κόσμο των φαντασιώσεών σας.

Υ.Γ. Όταν αποφασίσετε το όνομα του αγέννητου γιού μας να μου το ποστάρετε την παραμονή της βάφτισης, μην πάω απροετοίμαστος στην εκκλησία...!!! Και απ’ότι βλέπω έχεις γίνει ο vasdeloγιατρός όλων με απύθμενες ιατρικές γνώσεις! Συγχαρητήρια! Κομμένες λοιπόν στο εξής οι απορίες, τα’χεις μάθει όλα!

Χμμμμ... Δεν θα διαφωνίσω.

Εκτός από τα σημεία όπου γίνονται προσωπικές αναφορές...


image.php?type=sigpic&userid=27413&dateline=1319625984

Τα παιδάκια μου...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ωχ, τι κουλο τοπικ ειναι αυτο???!!!!!

ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΕΝΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΡΤΥ???

καλα καλιε...τωρα το ειδες?.....ριξε μου μια καρτα ρε φυσ που δεν σε ειδοποίησα χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...