Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20 ΚΑΙ ΚΑΤΙ..!!!


pinakiiii

Recommended Posts

σε ετχαριστω λιανα μου μαζι γραφαμε χαχαχαχα,καλη χρονια και σε εσας με υγεια και αγαπη...Εμεις εδω οικογενειακα με πεθερα θειους ξαδερφια κλπ καλα ηταν..Εσεις πως τα περασατε?


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 469
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εμεις ετσι οικογενειακα και απλα οπως κι εσεις...

Αν και εδω που τα λεμε, δεν υπαρχει πιο ομορφο πραγμα να μαζευετε η οικογενεια...Και ο μικρος μου χαιρεται πολυ να βλεπει κοσμο...


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειμαι στο μανουλες ιανουαριου 2011! Υπαρχει και αλλο?

Το δευτερο μωρακι συνεχως περναει απο το μυαλο μου αλλα ειμαστε και οι δυο ανεργοι...οποτε καταλαβαινεις...Αν δε βρεθει μια λυση στον οικονομικο τομεα θα μινει στη σκεψη δυστηχως...Εσυ σκεφτεσαι να κανεις κι αλλο παιδακι?


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

αχ καλε 2011 πω πω στραβωμαρα νομιζα το 10,ναι εχεις δικιο εισαι σωστα χιχιχι...εγω ειχα καποιες ατυχιες στην προσπαθεια 3παιδιου και ετσι μονο αν μας τυχει ξανα(αν και υπαρχει μια μικρη υποψια)την πεμπτη περιμενω τους ρωσους και βλεπουμε...Αχ το οικονομικο και εμας βραστα ειναι...Αληθεια εχεις fb?


:-D

Link to comment
Share on other sites

Απαπα!!!Τωρα το συνηδητοποιησα οτι το παιδακι σου ειχε γεννεθλια εχθες!!Γεια σου ρε Λιανα!!χαχαχαχα

Χρονια πολλαααα!!!Να τα εκατοστησει!!Να το χαιρεσαι κουκλα μου!!!

Πωπω!!!Αφου δε μιλησαμε πρωτα κανα 3ωρο!!χαχαχαχα :P


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΚΡΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!

Άννια μου,τι διαβάζω;;; Με το καλό εύχομαι!!!!!!!

liana δεν έχουμε μιλήσει ποτέ! Να χαίρεσαι το νινάκι σου..

Είναι κρίμα,ρε κορίτσια να το παρατάμε αυτό το cafe...μακάρι να μπαίνουμε να τα λέμε πιο συχνά!


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Marroz Οντως δεν εχουμε μιλησει ποτε...ειχα παρα πολυ καιρο που δεν εμπαινα...Καλη χρονια και σε σενα, με υγεια, αγαπη, ευτυχια και πολλα λεφτα στην οικογενεια σου.. :D


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς είναι ήσυχος...Παθαίνει βέβαια κάποιες κρίσεις για να τον πάρω αγκαλιά αλλά ευτυχώς μόνο μια-δυο φορές τη μέρα! Κατά τα άλλα είναι σαν να μην έχω μωρό.Συμπεριφέρεται σαν μεγάλο παιδάκι...

Το δικό σου; Είναι ήσυχο;


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα..Βολικος ο μικρος...

Εμενα ειναι στη φαση τωρα που θελει να περπατησει και ειναι παναγια μου βοηθεια!!!χαχαχα :P

Ειμαστε ολη μερα να τον κραταμε απο τα χερια και να φερνει βολτες ολο το σπιτι!Το δε πειραγμα!Να τα εξερευνησει ολα!Ασε!Ενα ζιζανιο ειναι!

Οσες αγκαλιες ηθελε μικρος τοσο δεν καθεται λεπτο τωρα! :D


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...