Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20 ΚΑΙ ΚΑΤΙ..!!!


pinakiiii

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 469
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια!!! annia πολύ χαίρομαι με τα αποτελέσματα της χοριακής σου! Liana φτου σου κοπέλα μου κ εσύ κούκλα κ ο μικρός σου τι φατσόνι!!! Όσο για αυτό που λέγαμε με το οικονομικό ναι έχεις δίκιο αν πεις να μαζέψω λεφτά, όλο το αναβάλεις, απλά έλεγα να δουλέψω πάλι ως προωθήτρια μέχρι να βρω κάτι μόνιμο έτσι να μπάινει κάτι στην άκρη.. Αλήθεια εσύ έχεις σκεφτεί αυτή την επιλογή? Δεν είναι κ τα τρελά λεφτα, αλλά από το τίποτα καλό και το καθόλου δεν λένε? τι νέα κορίτσια? Εγώ πήγα σημερα από τη σχολή μου και ένιωσα παραξενα.. έβλεπα τα πρωτοετά κ γενικά τα μικρά έτη πόσο ξέγνοιαστα και στον κόσμο τους είναι και με έπιασε μια νοσταλγία να το πω, μια μελαγχολία κάτι τέτοιο τελοσπάντων.. Νομίζω πως τελικά θα μου λείψει η όλη φάση.. Τεσπα, κατά τα άλλα έχω αυπνίες κ λέω να μαγειρέψω να μην το έχω το μεσημέρι.. Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνουν? Πολλά φιλιά σε όλες σας!!!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστω πολυ Μαρια μου...Κι εσυ μια κουκλα εισαι!! :D

Δεν εχω δουλεψει ποτε ετσι!Τι ακριβως κανεις?

Αχ...Νοσταλγια ε?Κι εγω νοσταλγω πολλα πραγματα οντας διχως μπεμπε!

Αλλα απο την αλλη..δεν θα ειχα αυτη τη φατσουλα να μου γελαει..

Αναμεικτα συναισθηματα οταν εισαι μικρομανα... :P


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Μπήκα λίγο στα γρηγορα γιατί πρέπει να ετοιμαστώ έχω να πάω δερματολόγο.. liana σχετικά με τα προμόσιον, λογικά θα έχεις δει στα μεγάλα σουπερμαρκετ διαφορες κοπέλες-κυρίες που στέκονται μπροστά απο διαφορα τροφιμα πχ γιαουρτια παιδικά γάλατα ψωμί τοστ ή κ ποτά κ συνήθως δίνουν στον κ΄σμο να δοκιμάσουν λίγο η δίνουν εκπτωτικά κουπούνια. Επίσης στα χόντος σέντερ καμιά φορά υπάρχουν κοπέλες κ αγόρια που σε αρωματίζουν με κάποιο καινούριο άρωμα.. Αυτή είναι η δουλειά του προωθητή, είναι λίγο σκοτωμα γιατί συνήθως είναι 8ωρο ορθοστασία κ τα λεφτά είναι περίπου 30 ευρώ την ημέρα..αλλά έχει κ πλάκα γιατί συναναστρέφεσαι με πολύ κόσμο κ περνάει η ώρα! annia τι κάνεις? stafroditi,marroz που χαθήκατε??? λοπόιν κορίτσια εξαφανίζομαι να ετοιμαστώ κ θα προσπαθήσω να μπω μέσα στην ημέρα!! φιλιάαα!!!! :wink:


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!Που ειστε παλι χαμενες?? :confused:

Πριν λιγο κοιμηθηκε ο μικρος μου και ειπα να μπω να πουμε καμια κουβεντα!!Μαρακι μου, χρονια πολλα να σου ευχηθω κι απο εδω..

Πολυχρονη και οτι μα οτι επιθυμεις να πραγματοποιηθει!! :D


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

liana μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σου!!! Κ εσύ να χαίρεσαι το μικρό σου το φατσάκι και τον άντρα σου κ ότι επιθυμείς! Μου φαίνεται οι 2 μας ξεμείναμε.. Άρχισε να πέρνεις απουσίες.....


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Α δε σας ειπα!!Σας ειπα??

Περπαταμε καλε!!Απο προχθες!!

Βεβαια οχι πολυ σταθερα ακομη και με συχνες πτωσεις αλλα η αρχη εγινε!!

Τρεχατε ποδαρακια μουουουουου!!! :tongue:


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!

Χθες γυρίσαμε από την εβδομαδιαία εκδρομή μας,γι'αυτό είχαμε εξαφανιστεί..Τώρα πάλι Αθήνα.Περάσαμε τέλεια! Ο Κωνσταντίνος δε γκρίνιαξε καθόλου και το ευχαριστηθήκαμε κ οι 3 μας! Στο Καρπενήσι είχε -8 βαθμούς,αλλά τον ντύναμε καλά και ήταν κουκλάκος!

liana μου μπράβο στον μικρούλη σου! Τώρα είστε "τρεχάτε ποδαράκια μου"... χαχα


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

http://www.eimaimama.gr/2012/01/pikpa-pentelis.html

Το ΠΙΚΠΑ Πεντέλης φιλοξενεί 35 παιδάκια και έχει μεγάλη ανάγκη από διάφορα είδη και ειδικά ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ.

Επικοινωνήσαμε με το ΠΙΚΠΑ και όντως ισχύει.


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...