Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20 ΚΑΙ ΚΑΤΙ..!!!


pinakiiii

Recommended Posts

Λεμε να παμε κυμη για καμια 10αρια μερες και μετα στο χωριο μας στα μετεωρα και βουνο και θαλασσα.

Μαροζ εσυ βαζε κρεμες ωστε να αποφυγεις ραγαδες και μετα αν γεννησεις φυσιολογικα ξεκινα χαλαρη γυμναστικουλα μετα απο τις 40μερες

Κυμη απο εκει ηταν ο πατερας μου και εχω χρονια να παω....αν βγειτε και πιο εξω εχει φοβερες παραλιες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 469
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αννια μου μια χαρα θα γινεις μην στεναχωριεσαι....Μαροζ οταν γεννησεις με το καλο θα σου στηλω μια διαιτα που ειναι για θηλασμο σουπερ την κανω εγω τωρα και εχω χασει 13 κιλα

τέλεια!! σε ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!!!!;)


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοιτα δεν θα κανεις γυμναστικη λες και πας για πρωταθλητισμο,μονο το καροτσι να παιρνεις και να κοβεις βολτες ειναι η καλυτερη γυμναστικη..

έλεγα να γραφτώ κολυμβητήριο κ να κάνω κ στο σπίτι κοιλιακούς, ραχιαίους κ push ups...


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

4,5,τι νουμερο ειναι αυτο,αππααπα εγω με τα 24φαλαινα δηλαδη.χαχαχαχα...

μαροζ ειδες μυαλο ε???μνημη ελεφαντα...Τι μαγειρευτε σημερα κοριτσια??εγω εχω φακες απο χτες,Εν το μεταξυ φευγουν οι διπλανοι μας πανε να μεινουν χαλκιδα και γινετε πανικος εχει γεμισει η πολυκατοικια πραγματα


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4,5,τι νουμερο ειναι αυτο,αππααπα εγω με τα 24φαλαινα δηλαδη.χαχαχαχα...

μαροζ ειδες μυαλο ε???μνημη ελεφαντα...Τι μαγειρευτε σημερα κοριτσια??εγω εχω φακες απο χτες,Εν το μεταξυ φευγουν οι διπλανοι μας πανε να μεινουν χαλκιδα και γινετε πανικος εχει γεμισει η πολυκατοικια πραγματα

μετακομίζουν;;

εγώ θα φτιάξω κοτόπουλο με ρύζι κ λαχανικά!


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι μετακομιζουν και γινετε πανικος...Τσαντιρι η πολυκατοικια..χαχαχαχα

Να και το μενου μου για σημερα..αννα ειναι στερητικη αυτη η διαιτα??σε διατροφολογο πηγα ρε γμτ...

πρωινο:1φλυτζ.γαλα 1,5λιπαρα η 1ποτηρι χυμο με 2μπαρες δημ.η 1τοστ σικαλεως με τυρι-γαλοπουλα η 3κ,σ δημητριακα η 3φρυγανιες σικαλεως με μελι

δεκατιανο:1ποτηρι χυμο η 1φρουτο

Απογευματινο:1φρουτο

μεσημεριανο(για σημερα) 1πιατο οσπρια 2φετες ψωμι σικαλης 1κονσερβα τονου σε νερο(120γρμ)

βραδυνο(για σημερα)σαλατα εποχης με 1κ,σ λαδι και 1μικρο κομματι τυρι


:-D

Link to comment
Share on other sites

Ναι μετακομιζουν και γινετε πανικος...Τσαντιρι η πολυκατοικια..χαχαχαχα

Να και το μενου μου για σημερα..αννα ειναι στερητικη αυτη η διαιτα??σε διατροφολογο πηγα ρε γμτ...

πρωινο:1φλυτζ.γαλα 1,5λιπαρα η 1ποτηρι χυμο με 2μπαρες δημ.η 1τοστ σικαλεως με τυρι-γαλοπουλα η 3κ,σ δημητριακα η 3φρυγανιες σικαλεως με μελι

δεκατιανο:1ποτηρι χυμο η 1φρουτο

Απογευματινο:1φρουτο

μεσημεριανο(για σημερα) 1πιατο οσπρια 2φετες ψωμι σικαλης 1κονσερβα τονου σε νερο(120γρμ)

βραδυνο(για σημερα)σαλατα εποχης με 1κ,σ λαδι και 1μικρο κομματι τυρι

Μια χαρα ειναι και αν δεις οτι πεινας φαε κνα αγγουρακι 0 θερμιδες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...