Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20 ΚΑΙ ΚΑΤΙ..!!!


pinakiiii

Recommended Posts

χΑχαχα!! Ναι που λες θέλουμε και ένα τρίτο παιδάκι και μετά στοπ!! Δεν δουλεύω κιόλας οπότε είμαι όλη μέρα σπίτι, πολύ τρέξιμο βέβαια αλλά πιστεύω θα τα καταφέρω, εννοείται προτεραιότητα είναι να είναι τα παιδιά καλά και μετά έρχονται οι δουλειές του σπιτιού!

Καλημερα! Φαντασου να πας για 3ο κ να σου ερθουνε διδυμα:):D:D μετε θα μπορεις να βγαλεις κ αδεια για ταξι:D μπραβο παντως! Το λεει η καρδουλα σας κ για τριτο! Βλεπω δεν σας πιανει η κριση εσας...:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 469
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μας πιάνει καλέ πως δεν μας πιάνει... αλλά εντάξει, να τα μεγαλώσουμε αξιοπρεπώς μπορούμε!! Αν δεν μπορούσαμε δεν θα το σκεφτόμασταν για τρίτο! για τέταρτο δεν το σκεφτόμαστε με τίποτα, δεν μας παίρνει καθόλου. Ο αδερφός του άντρα μου έκανε διδυμάκια, κορίτσι-αγόρι, έχουν πολύ πλάκα, είναι πολύ γλυκούλια!!


wOR1p3.pngRs8Zp3.png

XNEVp3.png

Link to comment
Share on other sites

μας πιάνει καλέ πως δεν μας πιάνει... αλλά εντάξει, να τα μεγαλώσουμε αξιοπρεπώς μπορούμε!! Αν δεν μπορούσαμε δεν θα το σκεφτόμασταν για τρίτο! για τέταρτο δεν το σκεφτόμαστε με τίποτα, δεν μας παίρνει καθόλου. Ο αδερφός του άντρα μου έκανε διδυμάκια, κορίτσι-αγόρι, έχουν πολύ πλάκα, είναι πολύ γλυκούλια!!

Ναι? Ποσο ειναι αυτα? Αγορι κοριτσι μ ειχαν πει κι εμενα στην αρχη αλλα τελικα εκαναν λαθος! Κι εγω θα ηθελα ενα κοριτσακι....

Link to comment
Share on other sites

Είναι σχεδόν 3 ετών!! Ναι είναι τέλεια να έχεις και από τα δύο, αν και το συμαντηκότερο είναι να είναι υγειείς, όλα τα υπόλοιπα είναι λεπτομέρειες!!


wOR1p3.pngRs8Zp3.png

XNEVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι σχεδόν 3 ετών!! Ναι είναι τέλεια να έχεις και από τα δύο, αν και το συμαντηκότερο είναι να είναι υγειείς, όλα τα υπόλοιπα είναι λεπτομέρειες!!

Σιγουρα! Δεν το συζητω! Απλα οταν εχεις ηδη δυο αγορια, λαχταρας κ ενα κοριτσακι... οχι βεβαια πως αν κανεις τριτο κ ειναι παλι αγορι θα το γυρισεις πισω..... αλλα λεμε...!:-) :-) :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...