Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20 ΚΑΙ ΚΑΤΙ..!!!


pinakiiii

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 469
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

εΤΣΙ ΟΠΩς ΕΙΝΑΙ Ο ΧΩΡΟς ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ A/C στο σαλονι 24 inverter και το ανοιγω και αφηνω την πορτα απο το δωματιο των παιιδιων ανοιχτη και παει και μεσα δροσερος αερας...τους εχω και ανεμιστηρα οροφης στο δωματιο...a/c εχουμε στην κρεβατοκαμαρα


:-D

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν ξέρω τι να κάνω..Φοβάμαι μην κάνει καύσωνα όταν γεννήσω ...κ δεν ξέρω αν είναι καλό να ανοίγω το a/c στο ίδιο δωμάτιο που θα κοιμάται το μωρό..Φοβάμαι μην μου κρυώσει!


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ καλε μικρουλης ειναι κ αυτος....δεν ξερω να σε συμβουλεψω γιατι και τα 2παιδια τα γεννησα χειμωνα!χαχαχαα..αλλα θα σου πουν στο μαιευτηριο!!μαρροζ εχεις φεις μπουκ??αν ναι στειλε μου πμ με το ονομα σου να σε κανω φιλη!


:-D

Link to comment
Share on other sites

αχ καλε μικρουλης ειναι κ αυτος....δεν ξερω να σε συμβουλεψω γιατι και τα 2παιδια τα γεννησα χειμωνα!χαχαχαα..αλλα θα σου πουν στο μαιευτηριο!!μαρροζ εχεις φεις μπουκ??αν ναι στειλε μου πμ με το ονομα σου να σε κανω φιλη!

δεν έχω γιατί δεν είμαι κ πολύ fun...

εσένα ο άντρας σου, πόσων χρονων είναι;


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εεμνα ειναι 32 το 79γεννηθης...Μαρροζ μου θα βγω γιατι τα ταλιμπανακια τρεχουν γυρω γυρω..Ασε που εχω για σιδερο 4πληντυρια ουφ ουφ....Θα μπω το μεσημερακι παλι που θα κοιμηθουν φιλακια στην κοιλιτσα


:-D

Link to comment
Share on other sites

Εεμνα ειναι 32 το 79γεννηθης...Μαρροζ μου θα βγω γιατι τα ταλιμπανακια τρεχουν γυρω γυρω..Ασε που εχω για σιδερο 4πληντυρια ουφ ουφ....Θα μπω το μεσημερακι παλι που θα κοιμηθουν φιλακια στην κοιλιτσα

φιλάκια!!!

κ εγώ πάω να σφραγίσω κάτι εξετάσεις!!

τα λέμε!!:P


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...