Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20 ΚΑΙ ΚΑΤΙ..!!!


pinakiiii

Recommended Posts

Ε ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΕ 1,5ΜΗΝΑ ΔΗΛΑΔΗ ΓΕΝΝΑς....πες του να κανει υπομονη καμια 20αρια μερες ακομα,ξαπλα και μονο για τουαλετα να σηκωνεσε...δεν θελω να χασω πολλα κιλα γυρω στα 5..οποτε θα κανω διαιτουλα για ενα μηνα..Δεν ειναι στερητικη διαιτα απλα αποφευγεις 'βαρια' τηγανιτα και γλυκα...Εχω πεισμωσει τωρα χαχαχαχαχα...Που θα γεννησεις?


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 469
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερααααα ξαναπηρε ζωη το τοπικ????

Να καλωσορισω και εγω τις καινουριες και με το καλο τα μωρακια σας!!!!

Αννια ουουουουου χαθηκαμεεεεεεε εχω ερθει Χαλκιδα για μπανακια γι αυτο δεν μπαινω και συχνα

Link to comment
Share on other sites

Ε ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΕ 1,5ΜΗΝΑ ΔΗΛΑΔΗ ΓΕΝΝΑς....πες του να κανει υπομονη καμια 20αρια μερες ακομα,ξαπλα και μονο για τουαλετα να σηκωνεσε...δεν θελω να χασω πολλα κιλα γυρω στα 5..οποτε θα κανω διαιτουλα για ενα μηνα..Δεν ειναι στερητικη διαιτα απλα αποφευγεις 'βαρια' τηγανιτα και γλυκα...Εχω πεισμωσει τωρα χαχαχαχαχα...Που θα γεννησεις?

στο Λητώ! εντάξει...μια χαρά η δίαιτα!! εγώ δεν τα τρώω αυτά ούτως η άλλως...μόνο από προχθες έχω κάτι λιγούρες κ είμαι έτοιμη να φάω ακόμα κ τους τοίχους!!!!!!:tongue:


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα ξαναπηρε ζωη το τοπικ????

Να καλωσορισω και εγω τις καινουριες και με το καλο τα μωρακια σας!!!!

Αννια ουουουουου χαθηκαμεεεεεεε εχω ερθει Χαλκιδα για μπανακια γι αυτο δεν μπαινω και συχνα

σ'ευχαριστούμε!!!!:P

καλως σας βρήκαμε!!


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αννουλα τι κανεςι???οντως χαθηκαμε αλλα σε ποσα να γραψω η δολια,σαςε εχω χασει λιγο στο αλλο(Σας διαβαζω μεν)αλλα δεν θελω να μπαινω σφηνα:)καταλαβαινεις ε???Στο λητω μια χαρα εχω περασει απο εκει για εξετασεις στις εγκυμοσυνες...Μαρροζ δεν εχω προβλημα με τα κιλα αλλα με την κοιλια:-(:mad:και η συγκεκριμενη διαιτα ειναι για καψιμο λιπους πιο πολυ...Αννα θελω και εγω μπανακιιιιιι,υπομονη 25μερες και φευγω για διακοπεεεεες


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αννουλα τι κανεςι???οντως χαθηκαμε αλλα σε ποσα να γραψω η δολια,σαςε εχω χασει λιγο στο αλλο(Σας διαβαζω μεν)αλλα δεν θελω να μπαινω σφηνα:)καταλαβαινεις ε???Στο λητω μια χαρα εχω περασει απο εκει για εξετασεις στις εγκυμοσυνες...Μαρροζ δεν εχω προβλημα με τα κιλα αλλα με την κοιλια:-(:mad:και η συγκεκριμενη διαιτα ειναι για καψιμο λιπους πιο πολυ...Αννα θελω και εγω μπανακιιιιιι,υπομονη 25μερες και φευγω για διακοπεεεεες

τυχερές!! μόνο εγώ θα λιώσω στην Αθήνα...Βρε κορίτσια, το θέμα της κοιλιάς με απασχολεί κ εμένα πολύ...μόνο εκεί έχω πάρει κιλά κ φοβάμαι ότι δύσκολα θα γίνει επίπεδη....γυμναστική κάνεις;;


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαροζ στην πρωτη εγκυμοσυνη πηρα 13κιλα απο 47εφτασα 60τα εχασα μεσα σε 1μηνα μετα την γεννα η κοιλια πλακα...Στη δευτερη πηρα απο 50εφτασα 74.δηλαδη 24κιλα..τα οποια σιγουρα τα 15 κατσικωθηκαν στη κοιλια:-(:-(:-(.Και λογω το οτι εκανα ενα χειρουργειο στη κοιλια(δεν μπορουσα να γυμναστω για 6μηνες) το φλεβαρη αλλα και 3παλινδρομων εχω κανει μια κοιλια τερας...Πλεον με την διατροφη εχω ξεκινησει και γυμναστικη(ζουμπα)λεγετε συγκεκριμενα,μονη μου στο σπιτι...και ελπιζω μεχρι τα δευτερα γενεθλια του μικρου να εχω γινει οπως πριν


:-D

Link to comment
Share on other sites

Λεμε να παμε κυμη για καμια 10αρια μερες και μετα στο χωριο μας στα μετεωρα και βουνο και θαλασσα.

Μαροζ εσυ βαζε κρεμες ωστε να αποφυγεις ραγαδες και μετα αν γεννησεις φυσιολογικα ξεκινα χαλαρη γυμναστικουλα μετα απο τις 40μερες


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαροζ στην πρωτη εγκυμοσυνη πηρα 13κιλα απο 47εφτασα 60τα εχασα μεσα σε 1μηνα μετα την γεννα η κοιλια πλακα...Στη δευτερη πηρα απο 50εφτασα 74.δηλαδη 24κιλα..τα οποια σιγουρα τα 15 κατσικωθηκαν στη κοιλια:-(:-(:-(.Και λογω το οτι εκανα ενα χειρουργειο στη κοιλια(δεν μπορουσα να γυμναστω για 6μηνες) το φλεβαρη αλλα και 3παλινδρομων εχω κανει μια κοιλια τερας...Πλεον με την διατροφη εχω ξεκινησει και γυμναστικη(ζουμπα)λεγετε συγκεκριμενα,μονη μου στο σπιτι...και ελπιζω μεχρι τα δευτερα γενεθλια του μικρου να εχω γινει οπως πριν

μακάρι να τα καταφέρεις, κοπέλα μου...έχεις τραβήξει κ εσύ πολλά!:rolleyes:


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αννια μου μια χαρα θα γινεις μην στεναχωριεσαι....Μαροζ οταν γεννησεις με το καλο θα σου στηλω μια διαιτα που ειναι για θηλασμο σουπερ την κανω εγω τωρα και εχω χασει 13 κιλα

Link to comment
Share on other sites

Λεμε να παμε κυμη για καμια 10αρια μερες και μετα στο χωριο μας στα μετεωρα και βουνο και θαλασσα.

Μαροζ εσυ βαζε κρεμες ωστε να αποφυγεις ραγαδες και μετα αν γεννησεις φυσιολογικα ξεκινα χαλαρη γυμναστικουλα μετα απο τις 40μερες

αχ!τέλεια θα περάσετε!!!!!:P

η γυμναστική μπορεί να σου κόψει το γάλα;;κάτι τέτοιο έχω ακούσει....:rolleyes:

μέχρι τώρα έχω πάρει 7 κιλά...πιστεύω ότι θα χτυπήσω το 10κιλο σίγουρα!!

βάζω κρέμα αλλά μόνο στην κοιλιά...γι'αυτό κ έκανα ραγάδες στο στήθος!:rolleyes:

είμαι λίγο τούβλο....:tongue:


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...