Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20 ΚΑΙ ΚΑΤΙ..!!!


pinakiiii

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 469
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

marroz90 καλως ηλθες κ με το καλο!! Αν κρινω απ το nickname εισαι 21? αννια πρεπει να σε εχω πετυχει κ στο φαν κλαμπ του χασιακου.. Περιμενεις διδυμα? απιστευτο!!!! Δεν ειναι υπεροχο? Να μας λες τα νεα σου!


xhbDp2.png863np2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κ εγω μονη μου ειμαι:( Δηλαδη οχι εντελως εχω το μωρο μου! Εχεις καλη εγκυμσυνη?

ναι δόξα τω θεώ!!τουλάχιστον μέχρι τώρα...τελικά γύρισε ο άντρας μου προχθές το βράδυ..δεν μου το είπε για έκπληξη κ εγώ τρελάθηκα απ'τη χαρά μου όταν τον είδα!!:P


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

καιρο εχω να μπω εδω και ηρθα να μαθω τα νεα σας!!!

να καλωσωρισω την νεα εδω marroz90 και να σου ευχηθω καλη εγκυμοσυνη και με το καλο το μωρακι σου...τι ειναι?αγορακι κοριτσακι?επισης μενεις αγ.παρασκευη?ερχομαι συχνα εκει γιατι μενει μια ξαδελφη μου...


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
καιρο εχω να μπω εδω και ηρθα να μαθω τα νεα σας!!!

να καλωσωρισω την νεα εδω marroz90 και να σου ευχηθω καλη εγκυμοσυνη και με το καλο το μωρακι σου...τι ειναι?αγορακι κοριτσακι?επισης μενεις αγ.παρασκευη?ερχομαι συχνα εκει γιατι μενει μια ξαδελφη μου...

Σε ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα!! Αγοράκι είναι το μωρό μου!! Λίγο μακριά η Αγ.Παρασκευή από την Ηλιούπολη!! :rolleyes: Είναι εύκολες οι μετακινήσεις με το μωράκι σου;; Έχω αγχωθεί γιατί σε λίγο γεννάω κ δε θέλω να κλειστώ μέσα καλοκαιριάτικα!!:rolleyes:


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανουλες των 20 και κατι...τι κανετε?

Να συστηθω κι εγω....

Ειμαι η Λενα ειμαι 24 χρονων και ειμαι εγκυος στο πρωτο μου μωρακι που με το καλο θα γεννηθει τον Ιανουαριο..

Ειμαι πολυ χαρουμενη και πολλες φορες και αγχωμενη αν θα πανε ολα καλα αν θα τα καταφερει το σωμα μου και οοοολα αυτα που απασχολουν τις μελλουσες μανουλες!!!!

Ευχομαι σε ολες που ειστε μανουλες ηδη να χαιρεστε τα μπουμπουκακια σας και οι μελλουσες μανουλες να εχετε μια τελειομηνη εγκυμοσυνη με γερα μωρακια πανω απ'ολα!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου Λένα!! Με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου το μωράκι σου!! Όλα καλά θα πάνε...Μην αγχώνεσαι! Χαλάρωσε για να απολαύσεις μια από τις πιο όμορφες εμπειρίες της γυναικείας φύσης!!;)


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε??Εχω καιρο να γραψω εδω..ΕΛενα μου χαρηκα παρα πολυ που εμαθα για την εγκυμοσυνη με το καλο να εχεις μια τελειομηνη και ευκολη εγκυμοσυνη..μαροζ μου πωψς τα πας??Ποτε με το καλο γεννας?


:-D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε??Εχω καιρο να γραψω εδω..ΕΛενα μου χαρηκα παρα πολυ που εμαθα για την εγκυμοσυνη με το καλο να εχεις μια τελειομηνη και ευκολη εγκυμοσυνη..μαροζ μου πωψς τα πας??Ποτε με το καλο γεννας?

καλά είμαι αν και βγήκε λίγο βιαστικός ο μικρός...έχει κατέβει αρκετά κ ο γιατρός μου συνέστησε ξάπλα...:rolleyes:

εσύ τι κάνεις, annia μου;; τα μικρά σου;;


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλα και εγω εδω τρεχαλα με τα πιτσιρικια,εχω ξεμκινησει και διαιτα και ειμαι καπως:rolleyes::rolleyes:Βιαζετε ο μικρος ε???ποτε εχεις πητ?

16 αυγούστου...ο γιατρός θέλει να φτάσουμε τουλάχιστον στην 36η εβδομάδα!

δίαιτα μες στο καλοκαίρι;;:shock: την παλεύεις;;


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...