Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20 ΚΑΙ ΚΑΤΙ..!!!


pinakiiii

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 469
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σας διαβαζω και ειναι λες και διαβαζω τις σκεψεις μου! Τα ιδια ακιβως ενιωθα κι εγω! Τη μια ετσι τη μια γιουβετσι! Κι εμεις καθολου προετοιμασμενοι οικονομικα ισα ισα που μας συντηρουσε ο πατερας μου πολλες φορες! ΑΛΛΑ..... οταν η ηρθε το κοριτσακι μου στη ζωη μου....ουτε μια στιγμη δε το μετανιωσα! Μολις τα κρατησετε αγκαλια την ιδια ωρα που θα αισθανεστε χαμενες και δε θα εχετε συνειδητοποιησει τι σας συμβαινει την ιδια ωρα θα νιωθετε γεματες!

Ειναι ενα συναισθημα που ξεκιναει απ την κοιλια ανεβαινει στο στομαχι ερχεται στο λαιμο σα να σε πνιγει και ξεχιλιζει! Ειναι υπεροχο δεν ξερω πως να σας το περιγραψω!

Και φυσικα ποτε δεν ειναι ροδινα τα πραγματα και τα νευρα γινονται τσαταλια και η υπομονη χανεται....και με τους αντρες σας μπορει να απομακρυνθητε! Αλλα παρολα αυτα δε θα μετανιωνετε! Και θα τα καταφερνετε σε ολα!


as1cEUA0g411210ODc1OThkfDU3NDIwZHxIIGFuYXNhIG1vdSBlaW5haSBraW9sYXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ Ειρηνη...Μακαρι να ναι οπως τα λες...

Και να τα καταφερουμε και ολα...

Εγω ακομα δεν μπορω να συνηδητοποιησω πως θα γινω μανουλα...

Οταν πρωτοενιωσα τον μπεμπη εκλαιγα γιατι δεν ηξερα τι ηταν αυτο το συναισθημα!!!Τωρα εχω 3 μερες εχει μεγαλωσει κι εχει φτασει μεχρι το στομαχι και ενω με ανακατευει και τσατιζομια ωρες ωρες και νιωθω ασχημα...

Και λεω αι στο καλο..κουραστηκα..

Μου χωνει κατι κλοτσιτσες και με κανει αλοιφη!!

Και παλι δε μπορω να φανταστω ομως πως θα νιωσω οταν τον πρωτοαντικρισω...

Ασε που ο μονιμος φοβος μου πλεον ειναι μηπως δεν καταφερω να τον φροντισω...Μπανιο,ταισμα...Μηπως κλαιει αι δεν καταλαβαινω τι θελει..

Αχχχ...Βουνο μου φαινονται ολα!!!


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τελικα κοριτσια ειμαστε αρκετες μικρες μανουλες!η καθε μια με διαφορετικες αλλα κ πολλες ιδιες ανησυχιες.εμενα η κατασταση οσο παει κ χειροτερευει...ελπιζω σε καλυτερες μερες...ο γιατρος μου ειναι στο ιασω κ οπως φαινεται με τις νεες δυσκολιες που προεκυψαν ειναι δυσκολα να πληρωσουμε το ιδιο νοσοκ.κ το γιατρο μιας κ δε ζητανε κ λιγα.ισως χρειαστει να αλλαξω γιατρο ποιος ξερει θα βρω τπτ???

τελικα ειναι ασχημο να μη ψαχνεις πραγματακια για το παιδακι σου...:-(:sad:και να πρεπει να συμβιβαστεις με πραγματα αλλων!και να φανταστεις οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος το σοκ το επαθα κ μολις αρχισα να το συνειδητοποιω μπηκε φρενο...


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Πινακι γιατι δεν πηγαινεις σε δημοσιο νοσοκομειο??

Εκει δεν πληρωνεις τπτ σχεδον!

Αν δεν κανω λαθος 300 ευρω μονο στο τελος..

Απλα κοιταξε το απο τωρα γιατι αν υσχιει και κει οτι και στη Λαρισα,

δε σε δεχονται αν δε σε παρακολουθει γιατρος απ'το νοσοκομειο και πας μονο για τη γεννα!!!

Ναι ακουσον ακουσον!!Δωρεαν υγειονομικη περιθαλψη σου λεει μετα!!

Ψαξτο παντως...

Οσο για τα πραγματακια..ενταξει ναι!Ειναι λιγο λυπηρο να μην ψαχνεις για το μωρακι σου πραγματα αλλα μην σε απασχολει αυτο..

Δεν θα το νοιαζει αν εχει καινουρια η παλια ρουχαλακια και επιπλακια...

Παρα μονο να εχει την αγαπη και τη φροντιδα της μαμας του...:D


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα !!!

Αχ βρε κοριτσια μου δυσκολα τα πραγματα στην εποχη μας αλλα ολες θα τα καταθερουμε ...

Οσο μπορειτε χαλαρωστε τωρα που μπορειτε απολαυστε αυτην περιοδο και ολα θα πανε καλα !!! Τα μωρακια σας θα γεννηθουν και ολα θα κυλανε τελεια !

Δειτε και αυτο http://www.thilasmos.net/omades.html και αυτο http://www.llli.org/docs/greece/greece2.pdf


2iX0p3.png 10hx.jpg10hxp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας...

μην ανησυχεις καλη μου και εγω ετσι ενοιωθα οταν μου εδωσαν διαφορα πραγματα για το παιδι μου και δεν μου πολυαρεσε αλλα μετα οταν τον ειχα αγκαλια μου και τον φροντιζα δεν το θυμομουν καθολου!!!!οσο για τα επιπλα μπορεις να τα φτιαξεις οπως θελεις εσυ...εμενα ας πουμε μου εδωσαν την κουνια του και την εβαψα και την εβαψα και την ειδε η κοπελα που την ειχε και δεν την γνωρισε....

οποτε μην στεναχωριεσαι γι αυτα!!!να ευχεσαι να πανε ολα καλα και να ειναι καλα το παιδακι σου...


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΕΙΜΑΙ ΤΟΥ 82 ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΤΑ 2,5..

ΕΓΙΝΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΤΑ 26...ΜΕ ΘΕΛΕΤΕ??


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...