Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20 ΚΑΙ ΚΑΤΙ..!!!


pinakiiii

Recommended Posts

Κοριτσια κι εμεις ετσι σκεφτηκαμε κι αποφασισαμε να κανουμε τωρα το μπεμπακι μας,εγω ειμαι 23 και ο αντρας μου 27, αλλα ωρες ωρες σκεφτομαι κιολας μηπως ειμαστε μικροι...

Μηπως μας εμποδισει σ ενα βαθμο στην υπευθυνοτητα που πρεπει να εχουμε απεναντι στο μπεμπουλακο μας...Δεν ξερω...


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 469
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ βλεπω πως ειμαστε αρκετες!!! Τι καλα...Να τα λεμε ομως ποιο συχνα βρε κουκλες μην χανομαστε...

Λιανα87 εισαι και στις μανουλες Ιανουαριου? Μου φαινεται σε ειχα δει οταν μπηκα να ευχηθω για την Μαριαεφη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερααααα!!!

Αννουλα που μενεις? Ακουσα στη Θεσσαλονικη ειναι κλειστα τα σχολεια..

Αμα μενεις εκει θα βαλω τα κλαμματα... Τη λατρευω αυτη την πολη και γενικα εκει πανω τα μερη (Φλωρινα, Χαλκιδικη) αλλα ο αντρας μου ουτε να τα ακουσει δεν θελει και ετσι αρκουμαι μονο στα ονειρα.. :cry:


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Οκ.... Τωρα ειδα πως μενεις Λαμια! :oops:

Πως κοιμηθηκατε αποψε? Εμεις καναμε ενα διαλειμμα απο τις 3 μεχρι τις 4μιση γιατι καναμε κακα και ξαγρυπνησαμε κατα την αλλαγη αλλα στις 7μιση ημασταν ορθιες.... :mad: Νυσταζω λεμεεεε..... :lol:


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Φαιη μου δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα το Εβελινακι μου απο 40 ημερων δεν ξυπναει ποτε βραδυ....Σημερα που δεν ειχε και σχολειο σηκωθηκε στις 8.30 επειδη πηγε ο πατερας της να την φιλησει...Ειναι υπναρου!!!!

Αχ μακαρι να εμενα Θεσ/κη και εγω την λατρευω αλλα τι να κανουμε????

http://www.newsit.gr/default.php?pna...=56034&catid=6

Αυτη η φωτο ειναι 100 μ απο το σπιτι μου!!!!Να φανταστεις μενω κεντρο εξω απο την Λαμια εχει μεχρι και 20 ποντους χιονι

Link to comment
Share on other sites

Σε γενικες γραμμες ουτε εμεις ξυπναμε τα βραδυα. Αλλα επειδη ειμαστε και σιχασιαρες δεν θελαμε τα κακα επανω μας και μεχρι να γινει η αλλαγη ξαγρυπνησαμε..

Αστα να πανε, εισαι πολυ τυχερη.. Εγω προσπαθω να ψησω τον αντρα μου να παμε λιγες μερες Θεσσαλονικη σε μια θεια μου που μενει εκει (απλα μενει εκει δεν καταγεται κανεις μας απο εκει), αλλα ουτε να το ακουσει δεν θελει... Θα παμε παλι Πατρα στους δικους του :mad: και λιγες μερες Πυργο στους δικους μου και στα κουμπαρια μας..

Και δεν μπορεις να φανταστεις πως το λαχταραω να ανεβω εστω ενα 3ημερο επανω...:|


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Οντως μια μια γενναει τι της επιασε????

Εχθες μιλαγα με την Αννετ στο τηλ και μου ελεγε και αυτη οτι εχει διαισθηση οτι απο εβδομαδα γενναει....

Λες να σε αφησουν μονη???Γενναει και η βασδελη σε λιγες μερες...χαχαχα

Φαιη ναι ειναι τελεια και εγω εχω να ανεβω κανα χρονο.Εμεις για γιορτες θα παμε στην μαμα μου στην Χαλκιδα

Link to comment
Share on other sites

Πωπω!!!Φανταζεσαι???Παλι καλα που υπαρχουν και κανα δυο κοριτσια που εχουν ΠΗΤ Φεβρουαριο και ψιλοπαρηγοριεμαι καταλαβες??χαχαχα :)

Εμεις κοριτσια Χριστουγεννα εδω Λαρισα..

Και να θελαμε να παμε αλλου δηλαδη..εκεινες τις μερες μπαινω στον 9ο,

οποτε καταλαβαινετε...Αδυνατο για φετος!!

Οπου κι αν ειμαστε ομως μωρε,αν εχουμε ανθρωπους που μας αγαπανε και τους αγαπαμε γυρω μας,καλα θα περασουμε!!

Ετσι να σκεφτομαστε και ολα καποια στιγμη θα γινουν!! :D


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Λιανα μου!! Ετσι, να σκεφτεσαι θετικα!!

Πως πας τωρα στους τελευταιους μηνες? Κουραζεσαι ευκολα ή αντεχεις ακομα?


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

δεν πηρα ειδηση οτι μιλησατε και τωρα το ειδα....

με το καλο τα μωρακια σας να ερθουν και μην ανησυχειτε ολα καλα θα πανε....

και εμεις εδω θα μεινουμε τις γιορτες παροτι θα ηθελα να φυγω αλλα δεν...


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...