Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Το νησί-Μega


ριτα79

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 225
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

και εγω παρουσα στο φαν κλαμπ..

πραγματικα εξαιρετικη δουλεια, παντα εκτιμουσα τις παραγωγες του Μega αλλα αυτο ξεπερναει καθε προσδοκια!

καλα δεν εχω λογια γιατον πιτσιρικακο τον Δημητρη, πραγματικα φοβερο το παιδακι..

φανταζομαι πως αυτο το 72% της θεαματικοτητας το 50% ειμαστε εμεις!!

Link to comment
Share on other sites

Oταν βγηκε το βιβλιο το ρουφηξα σε ενα βραδυ αλλα ποτε δεν μπορουσα να φανταστω οτι το αποτελεσμα της σειρας θα με καθηλωνε. Χθες οταν τελειωσε ενιωσα οτι ειχα παρα πολυ καιρο να νιωσω τοση ζεστασια μετα απο μια σειρα. Να βιωσω απολυτα συναισθηματα και δεος μπροστα στην υποκριτικη του Μαινα και της Λεχου. Ειναι οι ρολοι της ζωης τους και φαινεται οτι και αυτοι το αντιλαμβανονται γιατι βγαζουν την ψυχη τους σαν να ακουμπανε κατι ιερο.

Link to comment
Share on other sites

Η σειρά με έχει συγκλονίσει και καθηλώσει... Δεν περίμενα ποτέ τέτοια ερμηνεία από τη Λέχου ειδικά(όχι πως την υποτιμούσα τη γυναίκα απλά την είχα του πιο... ελαφρού), έχω πάθει σοκ! Είναι η πρώτη φορά που νιώθω ότι βλέπω σινεμά στο σαλόνι και η πρώτη φορά που με ενόχλησε που δεν έχω μεγαλύτερη τηλεόραση να ευχαριστηθώ την... ταινία!

Το νησί είναι ίσως το μόνο πράγμα που θα δω φέτος στην τηλεόραση από σήριαλ, δε νομίζω να υπάρχει κάτι άλλο αξιόλογο...

Πολλά συγχαρητήρια στο Μega!!!!! Σε εποχή οικονομικής κρίσης επένδυσε σε κάτι τόσο αξιόλογο και πιστεύω ότι πραγματικά θα ανταμοιφθεί γι΄αυτή του την επιλογή (και όχι για κάτι άλλες στροφές...)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμείς γενικά δεν βλέπουμε τηλεόραση στο σπίτι. Την ανοίγουμε σε συγκεκριμένες στιγμές που ξέρουμε τι θα δούμε. Για το ΝΗΣΙ είχα ακούσει πολλά και είπα να το δω.....

Μέχρι στιγμής τα δύο πρώτα επεισόδια ήταν πολύ ωραία.....!!!!! Δεν κλαίω ποτέ σε ταινείες αλλά σε αυτή προσπαθούσα να συγκρατηθώ. Μακάρι να συνεχίσει έτσι και μακάρι να υπάρξουν και άλλες τέτοιες αξιόλογες σειρές. Μπράβο τους.!!


Αγάπη.... η χαραμάδα της αιωνιότητας..

Ernesto Cardenal

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι είναι το καλύτερο σηριαλ που γυρίστηκε τα τελευταια χρόνια!!!

Επιτέλους ας δούμε και κάτι αξιόλογο στην ελληνική τηλεόραση και να μάθουμε και κάτι από την σύγρονη ιστορία μας.

Πιστεύω πως πραγματικά σε καθηλώνει και με την υπόθεση αλλά και με τις τόσο δυνατές ερμηνείες των ηθοποιών!

Πολλά συγχαρητήρια σε όσους δουλεύουν για να έχουμε αυτό το αποτέλεσμα και αναμένουμε με αγωνία τα επόμενα επεισόδια που μάλλον θα κάνουν να κλάψουμε περισσότερο.


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Βρε κορίτσια όλα καλά και άγια αλλά η υπόθεση εξελίσσεται τραγικά αργά, με το σταγονόμετρο θα μας το δίνουνε το έργο;;;; Αυτό το αγοράκι που παίζει με τη Λέχου είναι άπαιχτο μιλάμε...

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια όλα καλά και άγια αλλά η υπόθεση εξελίσσεται τραγικά αργά, με το σταγονόμετρο θα μας το δίνουνε το έργο;;;; Αυτό το αγοράκι που παίζει με τη Λέχου είναι άπαιχτο μιλάμε...

συμφωνω.....εκει που κατι πηγε να γινει...επεσαν τιτλοι τελους......!!!

απαιχτο δε λες τπτ!!!:D


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,κ εγω αυτην την αισθηση εχω...ειναι τοσο μικρο το επεισοδιο που καθε φορα νιωθουμε σας να μας εχουμε αφησει στα κρυα του λουτρου!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Μιας και βρηκα το θεμα "νησι" και ειμαι fan (δε βλεπω tv, δεν προλαβαινω αλλα καθε δευτερα βαζω τη μικρη νωρις για υπνο να το δω) καταλαβατε ποιοι πηγαν στο νησι στο τελος με το πλοιο????Παω να σκασω!

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα να σου πω Κατερινα μου...κι εγω δε πολυκαταλαβα...αλλα νομιζω οτι ηταν κι αυτοι λεπροι απο αλλα μερη της Ελλαδος ισως....;


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...