Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Το νησί-Μega


ριτα79

Recommended Posts

πολυ καλο και το σημερινο!!!!αλλα ...λιγο!!!!

Θα συμφωνήσω απόλυτα!

Ή είναι πολύ ωραιο και δεν καταλαβαίνουμε πως περνάει ο χρόνος ή όντως είναι πολύ μικρά τα επεισόδια.

Αχ, αυτό το πεινασμένο βλέμμα της κόρης προς την μάνα μέσα από την κουβέρτα....

Αυτό το βλέμμα...μαχαιριά στην καρδιά!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 225
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπέρα σας!

για το λίγο, να πω ότι άκουσα πως επειδή κάνει τρελά νούμερα τηλεθέασης, κόβουν χρόνο από κάθε επεισόδιο για να τραβήξει περισσότερο καιρό!

όσον αφορά τώρα το χθεσινό, πολύ καλό, αλλά ρε κορίτσια... όσα δείχνει στα τρέιλερς, τα ίδια μας δείχνει και στο επεισόδιο! δηλαδή, καμιά αγωνία... τέλος πάντων... εγώ διαβάζω και το βιβλίο ταυτόχρονα και περιμένω να δω τι θα γίνει και εκεί! αλλά με τους ρυθμούς που πηγαίνω... μπορεί να τελειώσει και το σίριαλ πιο γρήγορα από το βιβλίο!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

με το που λεει το κοριτσακι "μαμα" λες κ με μαχαιρωσαν στην καρδια.....

το δημητρακη μπορω να τον παρω σπιτι μου καμια βδομαδα το γλυκουλι μου;;;να το χαιρεται η μαμα του!

καλα η δασκαλα τα σπαει (αν κ εγω θελω να τη σπασω στο ξυλο)!!!


Aiu5.jpgAiu5p3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

ΚΑλησπέρα κι από εμενα. Άλλη μια πορωμένη με την καταπληκτική αυτη σειρά.

Κάθε Δευτέρα βράδυ, βάζω τους άντρες μου για ύπνο και ηρεμώ.... ηρεμώ μια κουβέντα είναι γιατί έχω ρίξει πάαααααρα πολύ κλάμα!!!

Κι από ότι είδα και αυτή τη Δευτέρα έχω πάλι να πλαντάξω.... Είδατε τρέιλερ;

Πεθαίνει η Ελένη και την αποχαιρετά ο μικρός Δημήτρης....

Κομάτια θα γίνω πάλι λέμε....


Ή στραβός ειν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε!!!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ομως πολυ νωρις ...εφυγε ρε γαμωτο!!!!!και εκεινο το παιδακι θα το προσεχει κανεις;;;;ειναι η δασκαλα ...και εκεινος ο απαισιος ...που θα χαιρονται μάυτη την κατασταση!!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν ειδα τρειλερ!αληθεια πεθαινει η ελενη?απο τοσο νωρις?:confused:πωπω δε μπορω και να κλαψω γιατι θα με κοροιδευει ο αντρας μου!!!

γεια σου δημητρα.....μα σου ζησει και η καινουρια μπουμπου.....

δυστυχως!!!!!!α!!!εγω το βλεπω με το γιο μου.....και με κοροιδευει!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

γεια σου δημητρα.....μα σου ζησει και η καινουρια μπουμπου.....

δυστυχως!!!!!!α!!!εγω το βλεπω με το γιο μου.....και με κοροιδευει!!!!

ευχαριστω βικουλα μου.εμενα κιμουνται εκεινη την ωρα οποτε δε γινομαι οικωγενιακως ρεντικολο:tongue:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...