Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα! Θα ήθελα τα φώτα σας, ακολουθεί σεντόνι..

      Εχουμε ανεξήγητη υπογονιμότητα. Προσπαθήσαμε δυο χρόνια «φυσικά» 2021-2023. Παρακολουθούσα ωορρηξία, είχαμε επαφές, ούτε ένα τεστ θετικό. 
      Αποφασίσαμε να κάνουμε εξωσωματική. Φτιάξαμε δέκα έμβρυα. Όλα πήγαιναν κατ’ευχην, όλες οι εξετάσεις ή φυσιολογικές ή εξαιρετικά καλές. 
      Έμεινα έγκυος στην πρωτη έμβρυομεταφορά δυο βλαστοκύστεων 5ης ημέρας κ αιμορράγησα την 6η εβδ, εγινε απόξεση. Ιστολογική οκ. Καρυότυπος: φυσιολογικός, αγόρι.

      Κάναμε μοριακή εξέταση για μικροβιωμα με βιοψία σε υστεροσκοπηση, τίποτα. Ανεξήγητη αποβολή. 

      Δεύτερη ετ, έμεινα έγκυος. Απέβαλα την 5η εβδομάδα με φοβερή αιμορραγία. Είχαμε δει δυο σάκους, χοριακη 14000. Δεν έμεινε υλικό για καρυοτυπο.

      Απο εξετάσεις έχουμε κάνει πάνελ θρομβοφιλιας, υστεροσαλπιγγογραφια, καρυοτυπο ζεύγους, έλεγχο για αυτοάνοσα.

      Κάτι πάει στραβά αλλά δεν το βρίσκουμε και δεν μπορώ να το διορθώσω, αν διορθώνεται. Θα ήθελα εμπειριες από αλλά άτομα με «ανεξήγητη» υπογονιμότητα. Βρήκατε αιτία και λύση; 
      Τί εξετάσεις ή ποίους γιατρούς μου προτείνετε; 
      Έχω σκεφτεί για λαπαροσκόπηση για σιωπηλή ενδομητρίωση και δρομολογώ προεμφυτευτικό έλεγχο. 
       

       

Το νησί-Μega


ριτα79

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 225
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν μπορώ άλλο κλάμα πια...

(Εντομεταξύ, αυτός ο νέος δήμαρχος της Σπιναλόγκα είναι τόσο ερωτεύσιμος...)

Πού αλλού έπαιζε ρε παιδιά; Κάποιον αχώνευτο ρόλο είχε πάντως αλλά δεν θυμάμαι....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ τι κλάμα έριξα κι εγώ δεν λέγεται, με έπιασε σπαραγμός μιλάμε, αφού ο άντρας μου με παρηγορούσε και μου έλεγε να μην κάνω έτσι γιατί είναι απλά ένα έργο.....


τα παιδιά είναι ευλογία!!!

eNortjKzUjI0MDA2NVKyBlwwFUQCyA,,44.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ τι κλάμα έριξα κι εγώ δεν λέγεται, με έπιασε σπαραγμός μιλάμε, αφού ο άντρας μου με παρηγορούσε και μου έλεγε να μην κάνω έτσι γιατί είναι απλά ένα έργο.....

Αχ, φίλη...

Εμένα μου έλεγε: "Κοίτα μην κλάψεις πάλι..." αλλά δεν τα κατάφερα να συγκρατηθώ...


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

και εγω εκλαψα σημερα.κρατιομουν τοσες μερες κ σκουπιζα μονο δακρυα αλλα σημερα εκλαψα κανονικα:evil: τι ηταν αυτο ρε γμτο.κ με τον αλλον τον καημενο που κολυμπουσε κ τον σκοτωσαν για ενα στοιχημα μονο:? ο καημενος πηγαινε στο παιδακι κ στη γυναικα του καθε βραδυ κολυμποντας...

εκει που διαβαζαν το γραμμα της ελενης μετα το θανατο της επαθα μια εκρηξη κλαμματος:?


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν μπορώ άλλο κλάμα πια...

(Εντομεταξύ, αυτός ο νέος δήμαρχος της Σπιναλόγκα είναι τόσο ερωτεύσιμος...)

Πού αλλού έπαιζε ρε παιδιά; Κάποιον αχώνευτο ρόλο είχε πάντως αλλά δεν θυμάμαι....

Επαιζε σε μια σειρα που πρωταγωνιστουσε ο Αποστολης Τοτσικας, που το ειχε σκασει απο ενα ιδρυμα και τον ακολουθησε μια κοπελια ως την Ορεστιαδα. Το κομματι της σειρας το τραγουδουσε η Παπαριζου. Εκανε τον αστυνομο που τους κυνηγουσε.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Επαιζε σε μια σειρα που πρωταγωνιστουσε ο Αποστολης Τοτσικας, που το ειχε σκασει απο ενα ιδρυμα και τον ακολουθησε μια κοπελια ως την Ορεστιαδα. Το κομματι της σειρας το τραγουδουσε η Παπαριζου. Εκανε τον αστυνομο που τους κυνηγουσε.

... Και τελικά ήταν ο πατέρας του, τον οποίο και αναζητούσε ο Τότσικας.

¨Μαζί¨ λεγόταν η σειρά, πριν 2-3 χρόνια παιζόταν.


line_m123_beg_micky_time_1126756800_text_cf20d4e1f1e6dced20eceff520e5dfede1e92e2e2e.gifline_flow_rose_beg_39_time_1196744400_text_eae1e920e720d4e6dde9ed20eceff520e5dfede1e92e2e2e.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε κορίτσια τι κλάμα ήταν αυτό εχτές το βράδυ; αν και δεν το είδα από την αρχή. Μιλάμε για κλάμα όχι αστεία !:shock:

Μπήκε ο άντρας μου μέσα, με είδε :shock: και κούναγε το κεφάλι κοροϊδευοντας...:evil: α καλά μου λέει...δεν πάς καλά...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλά, σκοτώσανε τον άνθρωπο με στοίχημα ένα πακέτο τσιγάρα!!!... Για να μην ξεχνάμε κιόλας ποιοί είναι οι Γερμανοί και τί τράβηξαν οι λαοί από αυτούς! Κάθε φορά που ακούω αυτή τη γλώσσα μου έρχεται να κάνω εμετό, ούτε από γερμανικό αεροδρόμιο δεν θέλω να περνάω κι εκεί προβλήματα μου δημιούργησαν!!! Τους είδα πάλι εχθές και συγχύστηκα! Αυτή την εσωτερική μου απέχθεια μόνο με έναν τρόπο μπορώ να την εξηγήσω: Στην προηγούμενη ζωή μου πρέπει να έζησα πολύ έντονα τον αγώνα κατά των Γερμανών... Μερικές φορές αισθάνομαι σα να έχω ένα είδος μνήμης (εντελώς αχνά και απροσδιόριστα)...

Οι σειρά με τον πρόεδρο της Σπιναλόγκα λεγόταν "Μαζί σου" και την παρακολουθούσα γιατί μου άρεσε πάρα πολύ η σειρά και ο εκεί αστυνόμος και τωρινός πρόεδρος!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα χαιρομαι που δεν ειμαι η μονη που πλανταξε! :mrgreen:

Ειδικα στις σκηνες που ηταν ο Μαϊνας στο μωλο της Σπιναλογκα και εκλαιγε, με το Δημητρακη να κλαιει πανω στο μνημα της δασκαλας του και με το γραμμα της Λεχου, βαλαντωσα!!!!

Πιστευω ειδατε το τρεϊλερ για την επομενη εβδομαδα! Να σας πω πως ανυπομονω να δω πως θα παει η ιστορια απο 'δω και περα? Ειναι που εχω διαβασει και το βιβλιο!!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Επαιζε σε μια σειρα που πρωταγωνιστουσε ο Αποστολης Τοτσικας, που το ειχε σκασει απο ενα ιδρυμα και τον ακολουθησε μια κοπελια ως την Ορεστιαδα. Το κομματι της σειρας το τραγουδουσε η Παπαριζου. Εκανε τον αστυνομο που τους κυνηγουσε.
... Και τελικά ήταν ο πατέρας του, τον οποίο και αναζητούσε ο Τότσικας.

¨Μαζί¨ λεγόταν η σειρά, πριν 2-3 χρόνια παιζόταν.

Μπράβο ρε κορίτσια....δεν την έβλεπα εκείνη την σειρά αλλά κάπου εκεί σε κανένα ζάπινγκ θα τον είχε πάρει το μάτι του....Πώς τον λένε; ξέρει καμία;:-)


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ άλλο κλάμα πια...

(Εντομεταξύ, αυτός ο νέος δήμαρχος της Σπιναλόγκα είναι τόσο ερωτεύσιμος...)

Πού αλλού έπαιζε ρε παιδιά; Κάποιον αχώνευτο ρόλο είχε πάντως αλλά δεν θυμάμαι....

Για τον Νούσια λες? Από το χωρίό μου είναι! Γιαννιώτης!Ε έχουμε ωραία παληκάρια ωρε εμείς εκεί πάνω!


n8m8p2.png

X9drp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...