Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Το νησί-Μega


ριτα79

Recommended Posts

Επαιζε σε μια σειρα που πρωταγωνιστουσε ο Αποστολης Τοτσικας, που το ειχε σκασει απο ενα ιδρυμα και τον ακολουθησε μια κοπελια ως την Ορεστιαδα. Το κομματι της σειρας το τραγουδουσε η Παπαριζου. Εκανε τον αστυνομο που τους κυνηγουσε.

Α χα, σε τσάκωσα, τι κάνεις εδώ?:tongue:Έκλαιγες κι εσύ εχθές? Εγώ πάντως πάλι έκλαιγα!:oops: Τι σειρά είναι αυτή ρε παιδιά...συγκλονιστική! Δεν περίμενα με τίποτα να πεθάνει εχθές η Λέχου!


n8m8p2.png

X9drp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 225
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Vasdeli Τασος Νουσιας λεγεται!

Αχα! Ευχαριστώ!!! Επιτέλους!

Για τον Νούσια λες? Από το χωρίό μου είναι! Γιαννιώτης!Ε έχουμε ωραία παληκάρια ωρε εμείς εκεί πάνω!

Αυτό να λέγεται, ωρε!!!:lol::lol::lol:

(πολύ μου άρεσε αυτό το ωρε φατσάκι!)


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Α χα, σε τσάκωσα, τι κάνεις εδώ?:tongue:Έκλαιγες κι εσύ εχθές? Εγώ πάντως πάλι έκλαιγα!:oops: Τι σειρά είναι αυτή ρε παιδιά...συγκλονιστική! Δεν περίμενα με τίποτα να πεθάνει εχθές η Λέχου!

Οχι δεν εκλαιγα. Κυνηγουσα την κορη μου που το΄χει ταμα και λυσσαει καθε Δευτερα βραδυ...


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΟ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ΜΑ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΣΚΟΤΩΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ;ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ..ΑΠΛΟΣ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΑΣ ΤΟΤΕ!!ΠΩ!ΠΩ!ΠΩ!ΤΕΤΟΙΑ ΕΡΓΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΠΟΙΑ ΟΙ ΤΗΛΕΩΡΑΣΕΙΣ...ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΛΑΜΑ ΜΗΝ ΣΥΜΒΗ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!:wink:

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΛΑΜΑ ΜΗΝ ΣΥΜΒΗ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!:wink:

Δε βαριέσαι...και έγκυος που είμαι δεν μπορώ να αντισταθώ....:P Σκληρό καρύδι ο μπέμπης...:cool:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εδειξε οτι στο επομενο επισοδειο θα εχουν περασει κ καλα πολλα χρονια κ τα παιδια της ελενης θα ειναι μεγαλες κοπελες .τωρα δε καταλαβα κ πολλα γιατι μολις τελειωσε πηρα τη μανα μου τηλ κ το σχολιαζαμε:rolleyes: αλλα νομιζω οτι ειδα τη μια την κορη της να την πεφτει στον γιατρο με το μουστακι???δεν ειμαι σιγουρη!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια φανατική της σειράς.

Στέλνω τους άντρες μου σε άλλο δωμάτιο (για να μπορώ να κλαίω χωρίς ενοχές) και κάθε Δευτέρα είμαι εκεί μπροστά σαν μικρό παιδί που περιμένει να βγει ζεστό ψωμί από τον φούρνο!!!!

Για το τελευταίο δε επεισόδιο από το τρέιλερ έλεγα στον άντρα μου την «Δευτέρα θέλω να με αφήσεις μόνη μου»!!!!! Ο άντρας μου το φεύγοντας μου έλεγε σε αφήνω να δεις την πίκρα!!!!!!

Κορυφαία σκηνή αυτή με το Γιώργη όταν ακούει για το θάνατο την Ελένης από τον γιατρό που δεν τον βαστάγανε τα πόδια του!

Κάθε φορά λέω δεν θα κλάψω και πάλι χτες δεν μπορούσα να σταματήσω.

Θεωρώ ότι το έργο είναι καλύτερο από το βιβλίο κάτι που δεν το περίμενα και με ξάφνιασε ευχάριστα και τέλος παρόλο που μου «φαίνετε» λίγο κάθε επεισόδιο πραγματικά αυτή η σειρά δεν θέλω να τελειώσει ποτέ!!!!


an1cEXV0g410000MzAwNDlkfDY3MTY4MTQzZGF8VG8gYW50cmFraSBtb3UgZWluYWk.gif

an1cOLN0g410000MjAzZHw5MDIyOTVkYXwmIzkyNTsmIzk1MzsmIzk0NTsmIzk3MDsg.gif

Link to comment
Share on other sites

Δε βαριέσαι...και έγκυος που είμαι δεν μπορώ να αντισταθώ....:P Σκληρό καρύδι ο μπέμπης...:cool:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!ΑΝΤΡΑΣ ΒΑΡΗΣ!!!!!:-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D:grin:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Οχι δεν εκλαιγα. Κυνηγουσα την κορη μου που το΄χει ταμα και λυσσαει καθε Δευτερα βραδυ...

ΜΗΝ ΑΝΧΟΝΕΣΕ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΩ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟΥΣ!!ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΕΡΓΟ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΔΩ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ!!!!:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Αχ!!! Πολύ κλάμα ρε κορίτσια!!! Το βλέπουμε με τον άντρα μου, καθότι κι αυτός φανατικός, κι έκλαιγα με μαύρο δάκρυ!!!

Εγώ όταν δεν μπορώ να το δω το γράφω, και μετά το βλέπω και κλαίω με την ησυχία μου....


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε κορίτσια τι κλάμα ήταν αυτό εχτές το βράδυ; αν και δεν το είδα από την αρχή. Μιλάμε για κλάμα όχι αστεία !:shock:

Μπήκε ο άντρας μου μέσα, με είδε :shock: και κούναγε το κεφάλι κοροϊδευοντας...:evil: α καλά μου λέει...δεν πάς καλά...

αχαχαχαχαχαχαχαχαχ

εγω παλι ειχα ξεχαστει στο ιντερνετ και μολις ειδα την ελενη να πεθαινει γυρναω στον αντρα μου και τον κοιταω και του λεω "οχι να παρει το χασα"

αυτος κοριτσια πρεπει να γινε κομματια,στο τσακ να κλαψει.

μετα μονολογουσε,"αχ δυσκολο να χανεις τον δικο σου ανθρωπο"

δε περιμενα να το παρει τοσο βαρια!!!

δε θα τον αφησω να το ξαναδει θα μου παθει τπτ:tongue:


eNortjKzUjIyNDc2NVCyBlwwFXcCzw,,20.png

1zNmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα επισης φανατικη της σειρας....

Καλα εγω την πατησα ασχημα την δευτερα δεν ειχα δει το τρειλερ και οταν πεθανε η Ελενη πλανταξα....Ευτυχως ημουν μονη μου γιατι αλλιως ο αντρας μου θα με εκραζε που βλεπω εργα που με κανουν χαλια τωρα στην εγκυμοσυνη.....αααααχχχχχχ

Ανυπομονω να ερθει ξανα η δευτερα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...