Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Στην εγκυμοσυνη που ειχα και τελικα εχασα το μωρο στις 30 εβδομαδες μου ειπε η γενετιστρια οτι δεν αιματωνοταν καλα το μωρο γιατι επαθα καποιου ειδους θρομβωση σε καποιο αγγειο. ενω εκανα αντιπηκτικες απο την αρχη, μετα πηγα σε αιματολογο και μου ειπε να τις σταματησω και τισ σταματησα κάπου στον 3ο μηνα και μετα ξαναπήγα γιατι εκανα την εξεταση d dimmers και βγηκε οριακη και τις ξεκινησα ξανα νομιζω 5ο μηνα. στην ερωτηση αν θα το ειχα γλιτωσει κανοντας αντιπηκτικες, μου απαντησε πως οχι, 

       

      με αγχώσες! λες γι αυτό να μ είπε ο γιατρός να περπατάω λίγο; να είδε τπτ;  κάνω αντιπηκτικές και πίνω σάλοσπιρ

Only 2 legs...too many shoes !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 934
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • JENIA

    JENIA 375 δημοσιεύσεις

  • ARNIKOL

    ARNIKOL 125 δημοσιεύσεις

  • sevoula

    sevoula 103 δημοσιεύσεις

  • mpap

    mpap 78 δημοσιεύσεις

Αυτή δεν είχε η Σαμάνθα στο sex and the city; Εμένα προσωπικά δεν μου πολυαρέσει, παρ'όλο που είναι λίγο κλασσικό το στυλ μου.

ohhh yesssss αυτηηηηηηηηηηηηηη :mrgreen:

ειναι it bag!!!!...κλασσικη τσαντα ;)


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

XIXIXI!! LA REDOUTE http://www.laredoute.gr ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕς ΤΙΜΕς ....

Καλέ ξέρω! ΄ΕΧΩ κατάλογο φετινό, μου στέλνουν e-mail, έχω παραγγείλει κιόλας!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Καλέ ξέρω! ΄ΕΧΩ κατάλογο φετινό, μου στέλνουν e-mail, έχω παραγγείλει κιόλας!

μου αρεσουν τα πραγματα τους και δεν ξεφευγω γενικα απο τα χρηματα !! και βαδιζουν και με το στιλ της μοδας ... για καθημερινα ειναι καλα τα ρουχα τους προσοχη ομως στα νουμερα και στις μετρησεις που πρεπει να κανεις ;);)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ohhh yesssss αυτηηηηηηηηηηηηηη :mrgreen:

ειναι it bag!!!!...κλασσικη τσαντα ;)

Να σου πω: Προτιμώ την Kelly bag της Hermes. όνειρο θερινής νυκτός βέβαια...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

ντινακι και στα ρουχαλακια -παππουτσακια ταιριαζουμε!!!!!α!!!!δε σας προλαβαινω πρεπει να τελειωσω τις δουλειες γρηγορα για να επανελθω!!!!!

φιλακια κοριτσακια!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

ντινακι και στα ρουχαλακια -παππουτσακια ταιριαζουμε!!!!!α!!!!δε σας προλαβαινω πρεπει να τελειωσω τις δουλειες γρηγορα για να επανελθω!!!!!

φιλακια κοριτσακια!!!

χαχαχαχαχαχα!! καλο μου εσυ !! μα σου εχω πει οτι αμα βγουμε για ψωνια εμεις οι δυο τα μαγαζια θα κανουν τζιρο χαχαχαχχαχαχαχα!!:mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Για πείτε, ποια διάσημη (εν ζωή ή και όχι) είναι πρότυπό σας σε κομψότητα;

δεν ξερω ποσο ψωνιστικο μπορει να ακουστει αυτο....αλλα καμία!!!!

απλα ακολουθω καποιους δικους μου κανονες:

-δεν αγοραζω ΠΟΤΕ οτι ειναι στη μοδα....π.χ. μωβ ή πλατφορμες κτλ κτλ

-σταματησα να μπαινω σε Ζαρα κτλ κτλ και να αγοραζω χαζομαρες οσο φτηνα κ αν ειναι

-αγοραζω μονο οτι μου κανει κλικ...πρεπει να ερωτευτω το ρουχο-παπουτσι -τσαντα κλτ κτλ....για να το αγορασω

-δεν μου αρεσουν τα εμπριμε....ολα μου τα ρουχα σχεδον ειναι μονοχρωμα...ασπρο-μαυρο-μπλε-Nude-μπεζ-γκρι , το ιδιο ισχυει και για τα αθλητικα μου

-παντα φοραω απλα ρουχα χωρις στρας κλτ κλτ....και τα συνδιαζω παντα με λιγο πιο extreme παπουτσια

-δεν αγοραζω σχεδν ποτε κοσμηματα...οτι φοραω ειναι καλο και πολυ απλο...δεν σπαταλαω χρηματα γι αυτα


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω ποσο ψωνιστικο μπορει να ακουστει αυτο....αλλα καμία!!!!

απλα ακολουθω καποιους δικους μου κανονες:

-δεν αγοραζω ΠΟΤΕ οτι ειναι στη μοδα....π.χ. μωβ ή πλατφορμες κτλ κτλ αυτο το κανω παντα εχω το δικο μου στιλ και ας εχω ρουχα 10 χρονια

-σταματησα να μπαινω σε Ζαρα κτλ κτλ και να αγοραζω χαζομαρες οσο φτηνα κ αν ειναι αυτο ειναι σχετικο οταν δεν σε περνει η τσεπη προσπαθεις να βρεις κατι που να σου παει ...

-αγοραζω μονο οτι μου κανει κλικ...πρεπει να ερωτευτω το ρουχο-παπουτσι -τσαντα κλτ κτλ....για να το αγορασω ακριβως

-δεν μου αρεσουν τα εμπριμε....ολα μου τα ρουχα σχεδον ειναι μονοχρωμα...ασπρο-μαυρο-μπλε-Nude-μπεζ-γκρι , το ιδιο ισχυει και για τα αθλητικα μου εγω δεν θα πω οτι μονο μονοχρωμα γενικα παει το ντησιμο μου με την διαθεση μου εχω και χρωμα και μονοχρωμα ...

-παντα φοραω απλα ρουχα χωρις στρας κλτ κλτ....και τα συνδιαζω παντα με λιγο πιο extreme παπουτσια εγω αναλογα που θα βρεθω και τι παζει σε φαση ...

-δεν αγοραζω σχεδν ποτε κοσμηματα...οτι φοραω ειναι καλο και πολυ απλο...δεν σπαταλαω χρηματα γι αυτα

παντα με το τι που και πως !!!!

αυτα αρχηγε μου !!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

παντα με το τι που και πως !!!!

αυτα αρχηγε μου !!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

σωστη και η ντινα μας !!! :cool:

κοιτα για ζαρα μαρα κλτ κλτ....οκ δεν λεω οχι , δεν ειμαι αοπλυτη....αλλα το να εχω 30 κασκολ και γαντια , 50 ζωνες....να εχω χιλια δυο μπλουζακια κλτ κλτ...επειδη ειναι οικονομικα και με επιανε η μανια μου...οχι δεν το ξανακανω ;)

σιγουρα υπαρχουν κομματια που αξιζει να τα παρεις απο τα ζαρα μαρα:mrgreen:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

σωστη και η ντινα μας !!! :cool:

κοιτα για ζαρα μαρα κλτ κλτ....οκ δεν λεω οχι , δεν ειμαι αοπλυτη....αλλα το να εχω 30 κασκολ και γαντια , 50 ζωνες....να εχω χιλια δυο μπλουζακια κλτ κλτ...επειδη ειναι οικονομικα και με επιανε η μανια μου...οχι δεν το ξανακανω ;)

σιγουρα υπαρχουν κομματια που αξιζει να τα παρεις απο τα ζαρα μαρα:mrgreen:

αν παρεις τοσα που λες καλητερα ενα και καλο !!! τα πολλα δεν μου αρεσουν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...