Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Only 2 legs...too many shoes !


Recommended Posts

αν παρεις τοσα που λες καλητερα ενα και καλο !!! τα πολλα δεν μου αρεσουν

thats the point ;):cool::cool::cool:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 934
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • JENIA

    JENIA 375 δημοσιεύσεις

  • ARNIKOL

    ARNIKOL 125 δημοσιεύσεις

  • sevoula

    sevoula 103 δημοσιεύσεις

  • mpap

    mpap 78 δημοσιεύσεις

Οποια ειναι λατρης Cavalli....απο σήμερα κυκλοφορει αυτο το κουκλι !!!

diva-1.jpg που αποκλειεται να πάρω χαχαχαχχαχαχα

αλλά αντ αυτου η επομενη μου αγορα θα ειναι αυτο !!!! ααααααχχχχχχχ....εχω παθει ενα κατι φετος με τα φορεματακια....κ αυτο MI-RO....πφφφφ την ''εχω πατησει'' μαζι τους και με βλεπω άφραγκηηηηηη χαχαχαχαχαχαχα.....χαλαλι ομως ....αντι να παρω 10 χαζομαρες...θα παρω αυτο :-)

aw_10_005.jpg


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Rakas Fashion Party bazaar

RAKAS_244x350%21.jpg

Η εποχή είναι γεμάτη με Fashion Parties και bazaars. Κρατήστε λοιπόν τα λεφτά σας για να τα δώσετε σʼ αυτά τας events που είναι γεμάτα θησαυρούς με προσφορές.

Σειρά αυτή τη φορά έχει το Rakas Fashion Party Bazaar. Κομμάτια μεγάλων ονομάτων της μόδας, όπως Mulberry, Marc by Marc Jacobs, Celyn B, Isabel Marrant και Philip Lim θα διατίθενται με έκπτωση μέχρι -80%.

Από την 1η μέχρι τις 6 Νοεμβρίου από τις 10.00 το πρωί μέχρι τις 21.00 το βράδυ, το Fashion Party θα βρίσκεται στις αποθήκες Rakas, στον αριθμό 22 της Λεωφόρου Κηφισίας (λίγο μετά το κτίριο του Antenna).

Την πρώτη Νοεμβρίου, θα γιορτάσουμε όλοι μαζί την έναρξη της shopaholic εβδομάδας! Εκτός από smart shopping θα περάσεις και καλά, αφού οι διάσημοι dj της Αθήνας, John John και Χριστίνα Γιαννοπούλου θα βρίσκονται πίσω από τα decks. Ενώ το Flocafe και η Vodka Sobieski Caramel θα είναι εκεί για να μην αφήσουν κανέναν να διψάσει!


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, δεν ξέρω γιατί, εμένα ο Cavalli δεν μου αρέσει... Λίγο Φορτωμένο βρίσκω το στιλ του.

Καλά ούτε εγώ είμαι fashion freak, αλλά από διάσημες, μου αρέσει πολύ η Jennifer Aniston (για ντύσιμο μιλάμε, έτσι;). Καλά οι κλασσικές είναι αξεπέραστες: Όντρευ Χεπμπορν και Γκρεις Κέλι.

Και θα συμφωνήσω με το ένα και καλό. Δεν θέλω υπερφορτωμένη ντουλάπα και έχω φετιχ με πανωφόρια.


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

thats the point ;):cool::cool::cool:

σε αυτο δεν διαφωνω εκει που αναφερομαι εγω οταν λεω στην τσεπη εννοω οτι ειναι δυσκολο να παρεις μερικες φορες και αυτο το ενα εστω και οικονομικο !!! οσο για πολλα και διαφορα και να μην φορας οχι δεν μου αρεσει καθολου οτι εχω στην ντουλαπα μου φοραω τα παντα χωρις πλακα !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

-δεν μου αρεσουν τα εμπριμε....ολα μου τα ρουχα σχεδον ειναι μονοχρωμα...ασπρο-μαυρο-μπλε-Nude-μπεζ-γκρι , το ιδιο ισχυει και για τα αθλητικα μου

Κι εμένα μου τη δίνουν τα εμπριμέ!!!! Μ' αρέσει η ρίγα όμως, η ΚΑΘΕΤΗ φυσικά. :mrgreen:

Αχ, αυτή η Cavalli η τσάντα, ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! Λιποθυμιά μου 'ρθε πρωί πρωί!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Οσες ειστε φαν Lanvin......''κυκλοφορουν'' ευχαριστα νεα !!!!

θα κυκλοφορησει η συλλογη Lanvin για τα h&m !!!!! :D:D:D

Όλα τα χαρακτηριστικά του στυλ Lanvin, έτσι όπως τo καθόρισε ο Alber Elbaz τα τελευταία χρόνια, είναι παρόντα στη συλλογή που μόλις αποκαλύφθηκε από την H&M.

lanvin_3.jpg

lanvin_1.jpg

Παρισινό glamour στην πιο αυθεντική του εκδοχή: υπερμεγέθη βολάν, femme fatale καμπαρτίνες με animal prints, εντυπωσιακά περιδέραια και παιχνιδιάρικα t-shirt είναι ανάμεσα στα κομμάτια της πολυ-αναμενόμενης συλλογής.

lanvin_4.jpg

Η στράπλες τουαλέτα σε στυλ 50ς και οι λεοπάρ γόβες, το δίχρωμο γούνινο τζάκετ και το "μικρό φόρεμα" με τον ένα ώμο αποτελούν διαχρονικές αγορές

lanvin_2.jpg

Κάπως έτσι μετέφρασε την πολυτέλεια της γαλλικής couture σε μια δημοκρατική σειρά ο Alber Elbaz. Η συλλογή θα κάνει το ντεμπούτο της στις 23 Νοεμβρίου σε 200 επιλεγμένα καταστήματα H&M παγκοσμίως.


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...