Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Only 2 legs...too many shoes !


Recommended Posts

καλημερα!!!!

να σας πω και εγω τα κολληματα μου???

εχω τρελα με τα παπουτσια και με τις τσαντες αλλα οχι τοσο πολυ!!

τελευταιο μου αποκτημα ηταν πριν ενα χρονο απο την αμερικη ενα ζευγαρι manolo blahnik!!πηγαμε στην νεα υορκη για ταξιδι του μελιτος και ψωνισα ενα σωρο πραγματα!!!εννοειται πως στην αμερικη τα παντα ηταν φθηνοτερα!!!


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 934
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • JENIA

    JENIA 375 δημοσιεύσεις

  • ARNIKOL

    ARNIKOL 125 δημοσιεύσεις

  • sevoula

    sevoula 103 δημοσιεύσεις

  • mpap

    mpap 78 δημοσιεύσεις

f.jpg?w=314&h=404

ΣΚΟΡΠΙΟΣ

Οι μοιραίοι του ζωδιακού κύκλου βγάζουν αυτό το χαρακτηριστικό τους ακόμα και στο ντύσιμό τους. Είναι το ζώδιο με τον πιο έντονο ερωτισμό και με εμφανή την σεξουαλική διάθεση. Είναι πάντα εντυπωσιακά ντυμένοι, και η εμφάνισή τους (αρκετά τολμηρή μερικές φορές) μαγνητίζει πάντα τα βλέμματα. Παρόλο το θερμό ταμπεραμέντο τους, τους πηγαίνουν τα ψυχρά κλίματα και το ζεστό ντύσιμο. Οι Σκορπίνες, άτομα συνήθως πετυχημένα, εκτιμούν τις διασκεδάσεις που τους προσφέρουν και η πόλη και η εξοχή. Τους ταιριάζουν τα απαλά τουίντ, οι φανέλες, τα ανγκόρα για τις αποδράσεις τους, αλλά και η δαντέλα για τις βραδινές τους εμφανίσεις. Οι τόνοι που προβάλλουν τις θετικές τους ενέργειες είναι το μπορντό, το καφέ μελί και το βιολετί. Έχουν αγάπη για τα κοσμήματα, τα λεπτά φινιρισμένα κοσμήματα χωρίς βαριά δεσίματα αλλά σίγουρα ακριβά, καθώς και για τα φουλάρια και για τις ζώνες που είναι μοναδικά στο είδος τους. Η πέτρα τους είναι το οπάλι και πετράδι τους το ρουμπίνι. Τα καφέ γυαλιά είναι ιδανικά για να κρύψουν τη σαγηνευτική ματιά τους.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια είναι οφφ να ρωτήσω για κουπ μαλλιών; τι είναι τώρα στη μόδα;;; πού να κοιτάξω για μέτριο μήκος;;;

πρέπει να τα φορμάρω, δεν παίρνει άλλη αναβολή!.....

και γιατι βρε ελλακι εισαι οφ;;;και αυτο μες στη μοδα ειναι..

TA XTENIΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ 2010

sleek-ponytail.jpg

short2.jpg

2008-fall-hairstyles-13.jpg

Τα χτενίσματα έχουν εξελιχθεί από πέρυσι και είναι πιο συναρπαστικό. Οι υφές και τα σχήματα είναι πιο τολμηρά και πιο δραματικά από ποτέ και η τάση στα χρώματα είναι κόκκινα και ροζ. Βλέπουμε ακόμη επιρροή ρετρό από το 50 και νωρίτερα, καθώς επίσης και 80 του πανκ ροκ στυλ λήψης μια μεγάλη επιστροφή. Έτσι για το 2010, αν είστε τολμηρές και με αυτοπεποίθηση ή προτιμάτε τις πιο σοβαρές και ρομαντικές κουπ, θα βρείτε αυτό που σας ταιριάζει.

Κοντή γραμμή

Τα κοντά μαλλιά είναι η μεγαλύτερη τάση της νέας σεζόν. Ειδικά εάν θέλετε να δείχνετε νεότερες η κοντή κουπ θα το πετύχει αυτό.

Μπορείτε να δημιουργήσετε νέα εμφάνιση με έντονο κόψιμο ακόμα και με ίσια γραμμή στο πλάι. Μπορείτε επίσης να παίξετε με φιλάρισμα για να κάνετε περιοχές του προσώπου σας, να ξεχωρίζουν ή να ελαχιστοποιούντε.

Το έντονο φιλάρισμα είναι ιδιαίτερα κολακευτικό για στρογγυλά και τετράγωνα πρόσωπα, και μπορεί να συμβάλει στην εξισορρόπηση των υψηλών ζυγωματικών. Κάντε μύτες ι ακριβώς πάνω από το επίπεδο των φρυδιών για μια σύγχρονη, προηγμένη ματιά.

Μεσαία γραμμή

Είναι στη μόδα το στυλ που θυμίζει Άγγελους του Τσάρλι. Ζητήστε από τον κομμωτή σας να σας φιλάρει τα μαλλιά για περισσότερο όγκο. Πάρτε για παράδειγμα την Τζένιφερ Άνιστον. Ίσια γραμμή αλλά με όγκο. Ακόμα και εσείς που προτιμάτε τις μπούκλες θα δώσετε μια πιο ξεκάθαρη γραμμή και όχι ατημέλητη.

Μακριά γραμμή

Τα μακριά μαλλιά παραμένουν στην κορυφή. Ίσια ή σγουρά. Το μόνο που θέλει το 2010 είναι να δείχνουν φυσικά όχι με πολύ όγκο. Ναι στις μπούκλες αλλα με φυσική όψη όχι στην περμανάντ

΄Οποια γραμμή και αν επιλέξετε τα μαλλιά θα πρέπει να είναι σε άριστη κατάσταση λεία και γυαλιστερά. Πάντα να χρησιμοποιείτε προστατευτικό θερμότητας

Αποχρώσεις όπως στους τόνους χαλκού ή ακόμα και ανοιχτό ροζ, μπορεί να έχουν το τέλειο αποτέλεσμα

Παρατηρούμε επίσης μια αύξηση του στυλ τύπου emo. Το σίγουρο πάντως είναι οτι το 2010 θα έχει μια πανκ ροκ ματιά το μόνο που χρειάζεστε είναι λακ, χρώμα και τη φαντασία σας


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Βίκυ το μεσαίοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.....................αλλά έχω μαγούλες...............

το μεσαιο ...πολυ ωραιο ...αλλα μ'αρεσει και το τριτοοοοο!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...