Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      Εγώ είχα στην κατάψυξη 2 όταν πέρασα απο την επιτροπή και απλά δεν το δήλωσα κάπου. Το μόνο κακό ειναι ότι δεν θα μπορέσεις να πάρεις πχ κάποιο ιστορικό απο την κλινική που έχεις τα έμβρυα (εφόσων δεν θέλεις να αναφερθούν τα εναπομείναντα)

      Έχεις δίκιο..θα ρωτήσω το γιατρό μου όταν πάω και πιστεύω θα βρεθει λύση.Ισως είναι καλύτερα να κάνω πρώτα διέγερση ξανά,θα δούμε 

Dimitra83 να σου ζησει η μπεμπα


Ladycat

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δήμητρα Συγχαρητήρια για τη κόρη! Έχεις βρει το νόημα στον όρο “Νυχτερινή Ζωή” ;)

Καλά ξενύχτια, καλές αλλαξιές, καλές αγκαλιές

και κυρίως χαμόγελα, πολλά χαμόγελα, από αυτά που βγαίνουν μέσα από το στήθος, με την ανάσα, που σε κάνουν να oλοκληρώνεσαι...

Τα έχεις ξαναζήσει!


DZLjp2.png

Μετά από 16 υπέροχους μήνες, αποθηλάσαμε.

3r0ap2.pngLVTCp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολλά πολλά συγχαρητήρια για τη γέννηση της κορούλας σου!!!!!!!! Να είσαστε καλά να τη μεγαλώσετε μαζί με τα άλλα σου παιδάκια!!!!!!

Καλό κουράγιο τώρα!!!!

Υ.Γ. Αν δεν μάθω από κάπου το χρόνο σου, θα σκάσω!!!!:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να σου ζήσει Δημητρούλα η κορούλα σου!!!

3800!ολόκληρο θηρίο!να έιναι πάντα γερή και να μην ταλαιπωρεί πολύ τη μαμά της!ποιός στη χάρη σας με τα τρία παιδάκια από εδώ και πέρα.εύχομαι κάθε ευτυχία για όλη την οικογένεια!

Link to comment
Share on other sites

Δημητρούλα μου γλυκια, σαν χτες μου φαινεται που μπηκες στο φορουμ και μας ειπες οτι ο αντρας σου σ' επιασε στον ύπνο. Παρεα καναμε τα τεστ και μας ενημερωνες για την εξελιξη. Και τωρα εχεις ενα κοριτσουδι ακομα. Να ειστε παντα γεροί κι ευτυχισμενοι αγαπη μου και καλα κουραγια


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δημητρα μου πω πω θυμαμαι που εμεινα εγκυος και μας συμβουλευες .Μετα μαθαμε τα ευχαριστα και για σενα .

Σου ευχομαι να σου ζησει η μικρη .Περνας τις ωραιοτερες στιγμες ευτυχιας μιας γυναικας .,

Να χαιρεσαι την οικογενεια σου .

Φιλακια


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...