Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      Εγώ είχα στην κατάψυξη 2 όταν πέρασα απο την επιτροπή και απλά δεν το δήλωσα κάπου. Το μόνο κακό ειναι ότι δεν θα μπορέσεις να πάρεις πχ κάποιο ιστορικό απο την κλινική που έχεις τα έμβρυα (εφόσων δεν θέλεις να αναφερθούν τα εναπομείναντα)

      Έχεις δίκιο..θα ρωτήσω το γιατρό μου όταν πάω και πιστεύω θα βρεθει λύση.Ισως είναι καλύτερα να κάνω πρώτα διέγερση ξανά,θα δούμε 

Dimitra83 να σου ζησει η μπεμπα


Ladycat

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλέέέέέ!!! Τα τρίτωσες τα Δημητροπαιδάκια;;;;

Μπράβο, συγχαρητήρια!!! Να σου ζήσει η μπεμπέ και να την δείς όπως επιθυμείς. Υγεία πάνω από όλα και να είσαστε και η υπόλοιπη οικογένειά της καλά....Φιλάκια πολλά από τον απόλυτο γουργούρη και εμάς τα παστάκια!!!

ΥΓ: Πότε πάμε για το 4ο;:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Δημητρουλα μου να σου ζησει η μπεμπουλα σου ...να ειναι παντα γερη και καλοτυχη και να σας γεμιζει απιστευτη ευτυχια ...

καλο σαραντισμο και καλη ανατροφη!!!!!!!!!


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΝ ΕΧΘΕΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΜΨΥΧΩΝΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΔΩΣΕΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΗ...ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ.ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ.

ΥΓ. εισαι η πρωτη που το λεω στο φορουμ, ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ χιχι

Link to comment
Share on other sites

Δημητρουλα μας .....ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!Να την χαιρεσαι την κορακλα να την δεις οπως επιθυμει η καρδουλα σου!!!

fifaki μου γλυκο....πολυ χαρηκα με τα νεα σου...ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ...ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!

Ποσο εισαι ???ελα στην παρεα μας ...να μας τα πεις.......ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια με συγκινησατε βρε τρελλααααα!ευχαριστω για τις ευχες σας!

η μπεμπα 3.800 και 53 εκ.4 ωρες εκανε να βγει η ατιμη.καμια σχεση με τις αλλες 2 γεννες(2 ωρες η πρωτη 15 λεπτα η δευτερη:rolleyes:) μεσα στη μπανιερα γεννησα(σα τις φαλαινες μεσα στο νερο χαχαχ:mrgreen::mrgreen:) ηταν κ δεμενο με τον λωρο στο λαιμο κ βγηκε μωβ!φυσικα οσο κ να ουρλιαζα παλι δε μου εκαναν επισκληριδιο κ το χειροτερο...κανονικα μολις βγει το κεφαλι η μαια τραβαει το μωρο κ βοηθαει ν βγει.ε εμενα αυτη τη φορα ουτε με αγγιξαν.απλα με κοιταζαν.εντελως μονη μου γεννησα.ΕΝΤΕΛΩΣ:evil::evil:

τεσπα....ολα πηγαν καλα....θα βαλω συντομα κ φωτο να καμαρωσετε τα προγουλια μας!2 εχουμε!:-D:-D:tongue:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλέ δε το πήρα χαμπάρι....

Δήμητρα να σας ζήσει κοριτσάρα μου το νέο μέλος....

Γερή,δυνατή,χαρούμενη και ευτυχισμένη...

Να τα χαίρεστε και τα τρία ζουζούνια σας...

Καλό σαραντισμό...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ευχαριστω κοριτσακια και εσεις να χαιρεστε τα ζουζουνακια σας!η μπεμπα ολο μαμ κακα και νανι ειναι προς το παρων.παρα πολυ ησυχη.αν εχει φαει δε την ενδιαφερει τιποτε αλλο:tongue:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...