Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts

Οσες είστε μανούλες απο τα περίχωρα Θεσνίκης από Μηχανιώνα, Περαία, Επανομή, Θέρμη,Τρίλοφο,Πλαγιάρι, Καρδία, Σχολάρι, Επανομή, Κερασιά, Μηχανιώνα, Καλικράτεια κ.α που πιθανόν έχω ξεχάσει, γράψτε εδώ για να γνωριστούμε!!Με λένε Ειρήνη και έχω διδυμάκια ένα αγοράκι και ένα κοριτσάκι 4 μηνών!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια, ελπίζω να μαζευτούμε αρκετές και να κάνουμε και εμείς από τα περίχωρα μια φορουμοσυνάντηση!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


ειναι και η δικη μας παιδιατρος!!!χαχαχαχαχαχα!!!καλο;;;;;;;;;;;!!!

Είδες πόσο μικρός είναι ο κόσμος; αχαχα!!!

Λες να έχουμε συναντηθεί κιόλας; Γιατί εμείς είμαστε πολύ τακτικοί το τελευταίο διάστημα.

Είσαι ευχαριστημένη;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα αλλο παιδιατρο στον μεγαλο μου και τωρα με το μωρο ξεκινησα στη Γκανια!Με βολευει πολυ γιατι ειναι κοντα αλλα δεν ειναι μονο αυτο!Το μωρο μου ειναι δεκα μηνων και απο οταν γεννηθηκε συνεχεια μπουκωνε και τον επιανε τρομερος βηχας!Με τις συμβουλες της και χωρις ουτε μια φορα να παρει φαρμακο το μωρο τα ξεπερασαμε ολα αυτα και τωρα πια ξερω πως να τον χειριστω οταν τον πιανει κατι παρομοιο!Παντα διαθεσιμη οσες φορες τη χρειαστηκα και παντα ευγενικη και απιστευτη με τον μωρο μου!!!Οταν πηγαινουμε να τον εξετασει κανω χαζι τον τροπο που επικοινωνει μαζι του!Ειναι φοβερη!!!Εχουμε κανα μηνα να παμε,τωρα πρωτα ο θεος κι αν δεν προκυψει κατι θα παμε οταν χρονισουμε!!!:)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα αλλο παιδιατρο στον μεγαλο μου και τωρα με το μωρο ξεκινησα στη Γκανια!Με βολευει πολυ γιατι ειναι κοντα αλλα δεν ειναι μονο αυτο!Το μωρο μου ειναι δεκα μηνων και απο οταν γεννηθηκε συνεχεια μπουκωνε και τον επιανε τρομερος βηχας!Με τις συμβουλες της και χωρις ουτε μια φορα να παρει φαρμακο το μωρο τα ξεπερασαμε ολα αυτα και τωρα πια ξερω πως να τον χειριστω οταν τον πιανει κατι παρομοιο!Παντα διαθεσιμη οσες φορες τη χρειαστηκα και παντα ευγενικη και απιστευτη με τον μωρο μου!!!Οταν πηγαινουμε να τον εξετασει κανω χαζι τον τροπο που επικοινωνει μαζι του!Ειναι φοβερη!!!Εχουμε κανα μηνα να παμε,τωρα πρωτα ο θεος κι αν δεν προκυψει κατι θα παμε οταν χρονισουμε!!!:)

Την ίδια ακριβώς άποψη έχω κι εγώ απλώς είναι καλύτερα όταν αυτά που σκέφτεσαι τα επιβεβαιώνει και κάποιος αλλος!

Λες να έχουμε και την ίδια κομμώτρια;:mrgreen: Γιατί κι αυτή στη περαία είναι!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαααααααααααααααααα

ε αμα κι αυτοοοοοοοοοο

εγω παω σε ενα συνοικιακο στη γειτονια μου!Χρυσα τη λενε τη κοπελα!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαααααααααααααααααα

ε αμα κι αυτοοοοοοοοοο

εγω παω σε ενα συνοικιακο στη γειτονια μου!Χρυσα τη λενε τη κοπελα!

Φτου!!! Κι έλεγα μετά από αυτό να πάρω λαχείο!

Τελικά μόνο εμείς είμαστε από τα πέριξ;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...