Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Καφέ Μένουμε Σέρρες!


CoffeeFilter

Recommended Posts

Εγώ πήγα για να κάνω αίτηση και μου είπαν ότι δεν ξέρουν αν θα λειτουργήσουν φέτος και μου είπαν να δώσω όνομα και τηλέφωνα να επικοινωνήσουν. Καλά αυτό το πράγμα δεν υπάρχει. Πληρώνουμε 130 ευρώ για το δημοτικο παιδικό σταθμό και να λένε ότι δεν έχουν χρήματα να τους συντηρήσουν...


XVIKp3.png

IxuIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 329
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ετσι-Ετσι!

ανοιξε ο καιρος και ξεπορτισαμε απο το φορουμ μου φαινεται!!!

τι κανετε?

πως περνατε?

ανοιξε η κοιλαδα? περισυ δεν υπηρχε λογος αλλα φετος με την μικρη λεω να παμε βολτα σε εκεινο το δασακι που εχει απεναντι. ειναι ωραια?

Α καλά χθες πήγαμε μια βόλτα στην κοιλάδα. Χαμός γινόταν. Οι παιδότοποι όχι τόσο πολύ αλλά λειτουργούσαν.


XVIKp3.png

IxuIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα για να κάνω αίτηση και μου είπαν ότι δεν ξέρουν αν θα λειτουργήσουν φέτος και μου είπαν να δώσω όνομα και τηλέφωνα να επικοινωνήσουν. Καλά αυτό το πράγμα δεν υπάρχει. Πληρώνουμε 130 ευρώ για το δημοτικο παιδικό σταθμό και να λένε ότι δεν έχουν χρήματα να τους συντηρήσουν...

και εγω αυτο έμαθα και τώρα θα δω για ενα κρατικο θα κάνω την αιτηση κοντα στο κάστρο.εστειλα το μικρο μου τωρα το Μάιο σε ενα ιδιωτικο ομως <<εφαγα>> μεγάλη πίκρα αδικα τα 220 ευρω συν 50 η εγγραφη.τωρα θα κανω αιτηση στον κρατικο και αν μας παρουν καλως αλλιως παλι θα ψαξω σε ιδιωτικο,τωρα πλεον ξερω τι θα ζηταω

Link to comment
Share on other sites

Βαρβάρα κι εγώ στον ίδιο παιδικό τον έστειλα( γι αυτο που συζητούσαμε με πμ στο parents) και θα κάνω αίτηση για κρατικό, γιατί τα λεφτά δεν φτάνουν και 2ον μόνο οι δασκάλες εκεί μου είναι συμπαθείς Που μένεις?


XVIKp3.png

IxuIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ νασια ήσασταν σε κρατικό;έλεος ρ παιδιά αυτό π έγινε ήταν απαράδεκτο.άκουσα στην τηλεόραση ότι επειδή δεν τους πλήρωναν άρπαξαν τα λεφτά π ήταν για φαγητό κτλ...

Κορίτσια οι προσφορές στον καντζα είναι έως 19 ιουνίου!ΚΑΛΌ ΜΉΝΑ ΚΙΌΛΑΣ.μιλάμε κάποια προϊόντα τα έχουν μέχρι κ μισή τιμή.συμφέρουν πολύ τα απορρυπαντικά.πχ ομο για πλυντήριο 99 μεζούρες 11 ευρώ!τα χαρτιά υγείας,κουζίνας είναι -30 με -50% .τι βρώμοκαιρος πάλι;!


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

γεια σας κοριτσια!!!!!!!!!

μα τι ζεστη αυτη κ σημερα????

επρεπε να βγουμε το πρωι σκασαμε!!!!! και να φανταστειτε οτι βγηκαμε στις 9.30:-?:?

σημερα εχουμε ραντεβου στην νεα μας παιδιατρο

εχω αγωνια....θελω να μου αρεσει κ να συνεργαστω μαζι της καλα


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια.

ηθελα να κανω μια ερωτηση σε σχεση με εναν γυναικολογο του νοσοκομειου,τον καζακο αν ξερετε.επειδη πηγαινα στη διαρκεια της εγκυμοσυνης μου σε εξωτερικη γυναικολογο,αποφασισα να παω στον ογδοο σε εναν του νοσοκομειου και ακουσα καλα λογια για τον καζακο και πηγα.ηθελα να ρωτησω αν εχετε ακουσει κατι ή εχετε εμπειρια απο τον συγκεκριμενο για να ξερω.ευχαριστω:)


eNortjKzUjIyNDc2NVCyBlwwFXcCzw,,20.png

1zNmp2.png

Link to comment
Share on other sites

ζεστηηηηηηηηη λιωσαμε βρε κοριτσια!!!!τι κανετε?

για τον καζακο δεν ξερω αλλα ειναι στο ατομο...καποιον γιατρο μπορει να στον παρουσιασουν θεο κ να ειναι μ εσενα μαπας!εγω ετσι την πατησα...πανε κ κρινε μονη σου καλυτερα..


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

Αχ ποτε θα παμε θαλασσα!!!Εσεις θα πατε κοριτσια για κανενα μπανακι?η μηπως πηγατε ηδη?

γεια σας κοριτσια.

ηθελα να κανω μια ερωτηση σε σχεση με εναν γυναικολογο του νοσοκομειου,τον καζακο αν ξερετε.επειδη πηγαινα στη διαρκεια της εγκυμοσυνης μου σε εξωτερικη γυναικολογο,αποφασισα να παω στον ογδοο σε εναν του νοσοκομειου και ακουσα καλα λογια για τον καζακο και πηγα.ηθελα να ρωτησω αν εχετε ακουσει κατι ή εχετε εμπειρια απο τον συγκεκριμενο για να ξερω.ευχαριστω:)

Και εγω που εχω ακουσει για τον καζακο λενε ειναι καλος,βεβαια αυτο ειναι τελειως υποκειμενικο,αναλογα τι ζηταμε και εμεις!

Εγω πηγαινω στον Ξυπολυτο στο νοσοκομειο.


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια !!!!

τωρα ειδα το καφε σας και θελω να σας ρωτησω κατι (ασχετο) αν ξερετε να με βοηθησετε !!!!

γνωριζεται την εταιρια serpal στις Σερρες?....ειναι συστηματα αλουμινιου και πορτες ασφαλειας.....ψαχνω να βρω καποιο τηλεφωνο αλλα...δεν

ευχαριστω πολυ!!!!

Μαρια


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Ζέστη απίστευτη. Γιατι αλλαξες παιδίατρο;

η παλια μας γιατρος σαν επιστημονας ειναι πολυ καλη αλλα λογω πολυς δουλειας δεν μου "εδινε" χρονο για να ρωτησω καποια πραγματα

γενικα ειναι βιαστικη

και 3 φορες δεν σηκωσε τηλ

φυσικα δεν ειχαμε κατι σοβαρο αλλα αν εγω εκεινη την ωρα καιγομουν ν τις μιλησω?

τελος παντων απο καιρο ηθελα να παω σε μια δευτερη παιδιατρο

παντως η συναντηση με την καινουργια μας παιδιατρο πηγε πολυ καλα

ο μικρος δεν εκλαψε καθολου!!!!!!!!!!!

κι εγω εμεινα ευχαριστημενη μαζι της και θα συνεχισω να πηγαινω!!!!!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια.

ηθελα να κανω μια ερωτηση σε σχεση με εναν γυναικολογο του νοσοκομειου,τον καζακο αν ξερετε.επειδη πηγαινα στη διαρκεια της εγκυμοσυνης μου σε εξωτερικη γυναικολογο,αποφασισα να παω στον ογδοο σε εναν του νοσοκομειου και ακουσα καλα λογια για τον καζακο και πηγα.ηθελα να ρωτησω αν εχετε ακουσει κατι ή εχετε εμπειρια απο τον συγκεκριμενο για να ξερω.ευχαριστω:)

δεν τον ξερω

εγω εχω τον Μαδενη ειναι στην β

και ειμαι απολυτα ευχαριστημενη μαζι του!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

σημερα καναμε το πρωτο μας μπανακι!!!!!!

πηγαμε παραλια οφρυνιου!

εσεις που ξερετε, παραλια που να ειναι αμμος (στην θαλασσα ) χωρις πετρες εχει καπου κοντα?????

γεια σας κοριτσια.

ηθελα να κανω μια ερωτηση σε σχεση με εναν γυναικολογο του νοσοκομειου,τον καζακο αν ξερετε.επειδη πηγαινα στη διαρκεια της εγκυμοσυνης μου σε εξωτερικη γυναικολογο,αποφασισα να παω στον ογδοο σε εναν του νοσοκομειου και ακουσα καλα λογια για τον καζακο και πηγα.ηθελα να ρωτησω αν εχετε ακουσει κατι ή εχετε εμπειρια απο τον συγκεκριμενο για να ξερω.ευχαριστω:)

Καλησπερα!

ιδιο γυναικολογο με το "βατραχακι" εχουμε και ειμαι πολυ ευχαριστημενη!!!!

οσο για παιδιατρο, ακουσα πολλες γνωμες, μιας που δεν ειμαι απο εδω. κατεληξα σε μια που ακουσα πολυ καλα λογια και δεν γινεται τοσος χαμος.

Νένα, πως εισαι με την ζεστη και την εγκυμοσύνη??? θυμαμαι τα περσινα μου και ακομα αναρωτιεμαι πως αντεξα μεχρι να γεννησω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...