Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Καφέ Μένουμε Σέρρες!


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κορίτσια τι κάνετεεεε!ποσο καιρό εχω να σας δωωω!;

AΠO που να αρχίσω;

Βαφτίζουμε κ εμείς τον κωνσταντίνο στις 23 μαϊου!

Δίπλα στο κλαμπ NTAλουζ έχει ENA μαγαζί με πανάκριβα παιδικά ρούχα.όλα μάρκες.πλέον δεν είναι πανάκριβα γιατί ξεπουλάνε!παντελόνια 10-15 ευρώ μόνο. Κ τα υπόλοιπα είναι έτσι φτηνά.

με το καλο κοπελα μου!

που ειναι αυτο το μαγαζι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 329
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

με το καλο κοπελα μου!

που ειναι αυτο το μαγαζι?

Ευχαριστώ κούκλα μου.άνοιξε ο καιρός αλλά δεν σε βλέπω... :-( τιτιλαλα λέγεται το μαγαζί.είναι κοντά στο χρυσό πλ.ελευθερίας.

Πως σας φαίνονται οι μπομπονιέρες π φτιάχνω για τον μικρό;http://img709.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img709/2016/dsc05280cn.jpg

Όλη η βάπτιση θα είναι σ AYTA τα χρώματα.


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

mariantinos πολυ ομορφα,εσυ τα φτιαχνεις μονη σου;ειναι πιο οικονομικα ή επειδη θες να ναι ξεχωριστο;ωραια χρωματα εχει.οσο για το τιτιλαλα θα το επισκεφτω;)

Ναι μόνη μου τα κάνω...

Κ για τους 2 λόγους το κάνω.είχα βρει μπομπ με 1 ευρώ αλλά αυτές θα βγουν πιο φτηνά κ είναι πολύ πιο όμορφα.μέσα στην βδομάδα θα δω κ που θα τα βάλω(μάλλον σ πουγκί) κ θα σας το δείξω ολοκληρωμένο.


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κούκλα μου.άνοιξε ο καιρός αλλά δεν σε βλέπω... :-( τιτιλαλα λέγεται το μαγαζί.είναι κοντά στο χρυσό πλ.ελευθερίας.

Πως σας φαίνονται οι μπομπονιέρες π φτιάχνω για τον μικρό;http://img709.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img709/2016/dsc05280cn.jpg

Όλη η βάπτιση θα είναι σ AYTA τα χρώματα.

Πολύ ωραια ειναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εμεις θα εχουμε παρα πολυ κοσμο, και ενω στον γαμο της εκανα εγω τωρα θα της παρουμε απο αλλου. ανοιξε ο καιρος αλλα ειπα να καθαρισω ολο το σπιτι διοτι η μικρη ψιλοαρκουδιζει. ερχεται και η Ανασταση και μετα δεν θα προλαβαινω. τρεχουμε και με τα της βαφτισης....

αστε αστε, ειναι 2 οι νονοι, οποτε με τις νονες τρεχουμε για ολα. πρεπει και να συμφωνουν κατι που ειναι ολιγον δυσκολο 3 ανθρωποι να εχουν το ιδιο γουστο!

εμεις χρωμα θα εχουμε ροζ σκουρο, ροζ και λιγο λαχανι.

ισως μ.δευτερα πρωι να κατεβω διοτι εχω μια δουλεια και να κλεισω τα προκλητηρια. θα περασω και απο το τιτιλαλα και απο σενα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια δίπλα στο park hotel έχει Ενα αρτοποιείο δάραβιγκα.εκεί λοιπόν αγοράζοντας 1 τσουρέκι παίρνετε δώρο άλλο ενα.όσες δεν κάνατε ακόμα τα πασχαλινα ψώνια εχω να σας πω καλό κουράγιο.πηγα μια βόλτα στην αγορά μ τον μικρό σήμερα κ γινόταν πανικός παντού!


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

ΓΕΙΑ ΣΑς ΚΟΡΙΤΣΙΑ

mariantinos με το καλο η βαπτιση.

τωρα ειδα οτι υπαρχει αυτο εδω.......αν και ειχα πολυυυυ καιρο να μπω στο Parents.αντε να παμε για κανενα καφε να γνωριστουμε(αν δεν το χετε κανει ηδη)

φιλια πολλα......


eNortjKzUjI0NjM0MFWyBlwwFWgCzQ,,29.png

eNortjKzUjI0NjM0sFCyBlwwFXEC0A,,24.png

Link to comment
Share on other sites

Γειάααα!

Ευχαριστώ αλλά βαφτίση για TETAPTH φορά παίρνει αναβολή κ ψάχνω πάλι νονο...έγινε κάτι απρόσμενο κ δεν μπορεί η φιλη μου να μας βαφτίσει...

Εγώ πάντως κάθε απόγευμα έξω είμαι βόλτες μ τον μικρό.


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!!

να μαι και γω

το καμαρι μου ξυπνησε 8 παρα 10 ενω χθες κοιμηθηκε στις 11........γιατι ειμασταν σε μια γιορτη

τωρα φυσικα κοιμαται αλλα εμενα μου εφυγε ο υπνος!!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμεις κοριτσια εχουμε βαπτιση 2 Μαιου

ειναι ολα σχεδον ετοιμα

ρουχακια πηραμε απο το τιτιλαλα στην πλατεια ελευθεριας

αυτο διπλα στο χρυσο εχει στοκ και γι αυτο εχει τετοιες τιμες

τα ρουχακια δεν ειναι το σετ βαπτισης που μας δειχναν στα μαγαζια αλλα η τιμη του ειναι τσουχτερη....

εγω ελεγα οχι αλλα επεμενε η νονα...

μπομπο καναμε σε μια γνωστη που εχει το ''ανθοσπαρτο''

το θεμα ειναι το αυτοκινητο

η αγαπητη Νενα θα μου κανει βιβλιο ευχων!!!

για στολισμο εχουμε μπαλονια

γλυκακια απο τον Γατιδη

τι ξεχναω???


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

αααα τα ρουχα τις μαμας

εγω εχθες βολευτηκα και αρεστηκα!!!!

απο το ysatys πηρα ενα ασπρομαυρο φορεμα που δενει στο λαιμο και ενα μαυρο μπολερο με 3 τεταρτα μανικι

εχει μαυρη φαρδια φασα στην μεση και κοβει αρκετα!!

γοβα μαυρη πιπτο{ετσι λεγεται?}

ο αντρας μου ακομη τι περιμενει δεν ξερω....σιγουρα τελευταια μερα θα μου λεει ελα παμε στην αγορα να ψωνισουμε....


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας ζαλισα ε????

να κανονισουμε να γνωριστουμε κι απο κοντα

εχει καλο καιρο και μπορουμε να πιουμε ενα καφε καπου!!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααα.τι είπες για τον καιρό; χάλια μαύρα σήμερα.νυστάζωωΩ..

καλημερα Μαρια!!!

εε ενταξει σημερα ο καιρος ειναι καπως

αλλα καποια στιγμη θα ηταν ωραιο να γνωριστουμε κι απο κοντα!!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...