Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Καφέ Μένουμε Σέρρες!


CoffeeFilter

Recommended Posts

ΒΑΤΡΑΧΑΚΙ,κι εμείς Πέραμο τα καλοκαίρια...Πήγαμε το προηγούμενο Σαβ/κο να ανοίξουμ ετο σπίτι, γινόταν χαμός στο χωριό, πολύς κόσμος....

πολυ ωραια!!

που κοντα μενετε?

εμεισ κοντα στο ποταμακι

το επομενο σκ λεμε να παμε

αυτο το σκ ειχαμε βαφεα καναμε μια μικρη ανακαινηση και επιτελους τελειωσαμε!!!

μου αρεσει πολυ η Περαμος αλλα και η Ηρακλειτσα για βολτα το βραδακι!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 329
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ε, είμαστε γείτονες τότε...Εμείς δίπλα στο camping.Αυτο το Σαβ/κο δε θα κατεβούμε.Αύριο πάω θεσ/νίκη να βλω πολύποδα.

σήμερα θα κατέβει η πεθερά μου να καθαρίσει και από αρχές Ιούλη εκεί θα είμαστε.θα πιούμε καφέ,ε;

Link to comment
Share on other sites

Ε, είμαστε γείτονες τότε...Εμείς δίπλα στο camping.Αυτο το Σαβ/κο δε θα κατεβούμε.Αύριο πάω θεσ/νίκη να βλω πολύποδα.

σήμερα θα κατέβει η πεθερά μου να καθαρίσει και από αρχές Ιούλη εκεί θα είμαστε.θα πιούμε καφέ,ε;

εεε γειτονισα,, στη ιδια παραλια κανουμε μπανιο!!!

το επομενο σκ θα ειμαστε εκει και τελη Ιουλιου θα καθισουμε για ενα μηνα!!!

σιγουρα θα βρεθουμε για καφεδακι και λουκουμαδες!!!

πας να βγαλεις πολυποδα εννοεις?

περαστικα σου και γρηγορη αναρρωση!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ, mariantinos. Όλα πήγαν καλά, μπήκα στο χειρουργείο για το τίποτα τελικά. Ο γιατρός δε βρήκε πολύποδα, τζάμπα αναισθησία κλπ.

Επιτέλους,αρχίζει το καλοκαίρι!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα οταν ρωτησα μου ειχαν πει θα αναρτηθουν τελος Ιουλίου οι καταστασεις με τα ονοματα των παιδιών στους παιδικους σταθμούς. και χθες εμαθα πως δεν ειναι κρατικοι μα δημοτικοι οι παιδικοι σταθμοι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


18 Euro το άτομο στο αμμφιθέατρο των τει εμεις τα πηραμε από την πεμπτη

What?δηλαδή 18εγώ 18ο MIKPOΣ 18ο ντίνος... 54ευρώ!κ δεν ΠAΩ να πάρω τις στολές να σας παίξω εγώ όλα τα videoclip?


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...