Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Καφέ Μένουμε Σέρρες!


CoffeeFilter

Recommended Posts

ελισαβετ μου αμμολοφοι!!!!!!!!!αν πατε απ τον παλιο δρομο θα κανετε 10-15 λεπτα παραπανω απ οτι για τοθζλα κτλ..ειναι ομως μαγευτικα!!!τα μαλλια τα εκοψες τελικα?εγω τα εκοψα χτεσ..δες φεις


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 329
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σημερα καναμε το πρωτο μας μπανακι!!!!!!

πηγαμε παραλια οφρυνιου!

εσεις που ξερετε, παραλια που να ειναι αμμος (στην θαλασσα ) χωρις πετρες εχει καπου κοντα?????

Νένα, πως εισαι με την ζεστη και την εγκυμοσύνη??? θυμαμαι τα περσινα μου και ακομα αναρωτιεμαι πως αντεξα μεχρι να γεννησω....

αντε ωραια κανατε και μπανακι!!!Εμεις λεμε για την κυριακη να κανουμε.Εμεις πηγαινουμε στην καρυανη για μπανακι.εχει μερος που δεν εχει πετρες.

με την εγκυμοσυνη ολα καλα,με την ζεστη το παλευω!!!!


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κάντε και καμια βουτιά και για μένα... Δεν το βλέπω να πηγαίνω θάλασσα. Εχω μουλαρώσει κιολας με δυο παιδιά. Πάντως συμφωνώ, ένας καλός γυναικολόγος και καλός παιδίατρος είναι αυτά που θα μας συνοδεύουν χρόνια. ΄Εχω ακούσει πολύ καλα λογια για τον Μπαλαξή και τον Θεοδωρίδη. Εγώ πήγα σε ιδιώτη γυναικολόγο και στα δυο μου παιδια,γιατι γενικά από το νοσοκομείο μας δεν έχω καλές εμπειρίες. Τον γιο μου τον γέννησα εδώ, αλλά για την κόρη μου τρέχαμε θεσσαλονίκη.


XVIKp3.png

IxuIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σημερα καναμε το πρωτο μας μπανακι!!!!!!

πηγαμε παραλια οφρυνιου!

εσεις που ξερετε, παραλια που να ειναι αμμος (στην θαλασσα ) χωρις πετρες εχει καπου κοντα?????

Καλησπερα!

ιδιο γυναικολογο με το "βατραχακι" εχουμε και ειμαι πολυ ευχαριστημενη!!!!

οσο για παιδιατρο, ακουσα πολλες γνωμες, μιας που δεν ειμαι απο εδω. κατεληξα σε μια που ακουσα πολυ καλα λογια και δεν γινεται τοσος χαμος.

Νένα, πως εισαι με την ζεστη και την εγκυμοσύνη??? θυμαμαι τα περσινα μου και ακομα αναρωτιεμαι πως αντεξα μεχρι να γεννησω....

γεια σας κι απο μενα!!!!

για παραλια ψηφιζω κι εγω αμμολοφους και αν πας και καθημερινη που δεν εχει κοσμο ειναι απλα τελεια

εμεις εχουμε σπιτι στην Περαμο και τοσα χρονια που παμε δεν την εχω δει ποτε να μην ειναι καθαρη!!!!!!!!!! οτι καιρο κι αν εχει και ας φυσαει

οσο για τον γιατρο ειναι πρωτος μου ξαδερφος:tongue::tongue::tongue:

αλλα και περα απο αυτο αν δεν ημουν ευχαριστημενη μαζι του απλα δεν θα πηγαινα:cool::cool:

ζεστη βρε κοριτσια!!!

και χθες το βραδακι πηγαμε στην Βαλερια πανω στην κοιλαδα και με φαγαν τα κουκουπια και τωρα δεν φαγουριζουν αλλα πονανε

μεταλλαγμενα ηταν?!?!?!?:evil::evil:


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Εϊναι καλοί. Αρχοντίδου, Τζελέπη ( τώρα πήγε στο κέντρο εμβολιασμού) και Λέλη, αυτές ξέρω σίγουρα ότι είναι πολύ καλές.

εμεις εχουμε την Αρχοντιδου πολυ καλη!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


στο jumbo στην κοιλαδα ισωσ?

πηγα και δεν μου αρεσε καθολου... :roll::roll:γιατι ηταν πρωι τα γενελια και μας ειχαν βαλει κατω απο μια τεντα και σκασαμε απο την ζεστη...

στις παπιες τι λετε?:confused:

θελω να εχει και πρασινο ο παιδοτοπος ...

στην Βαλερια δεν μου αρεσε γιατι εχει χωμα κατωωωωω:evil::evil:


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια σήμερα μας δρόσισε λίγο:D ευτυχώς!!

Βατραχάκι στις πάπιες είναι πολύ ωραία για τα παιδάκια έχουμε παει κ σε γενέθλια και για κοιλάδα είναι το μόνο μέρος που πάμε τωρα το καλοκαίρι κ μας αρέσει.Η Βαλέρια είναι ωραίο το μέρος αλλα αυτό το χώμα:confused::confused::confused: γίνεται μαύρη η μικρή.

Lineal εμείς έχουμε παιδίατρο τη Τζελέπη είμαι πολύ ευχαριστημένη είναι κ στο ικα.

Και απο παραλία ψηφίζω κ εγώ αμμόλοφους :P Αχχχ πότε θα πάμεεεε!!!

Link to comment
Share on other sites

Η νύφη μου έκανε γενέθλια τη μικρή της και στις πάπιες και στο jumbo. Στο δεύτερο ήταν καλύτερα. Εγώ δεν έχω κάνει ποτέ σε παιδότοπο γενέθλια, μόνο στο σπίτι. Είναι και χειμώνας οπότε...


XVIKp3.png

IxuIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...