Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

The Café Au Lait !!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χαχα, ή εσύ μας δουλεύεις ή ο απογραφέας σου!

Μπονζούρ στα γρήγορα, εγώ αντιμετωπίζω διλλήματα γιαυτό δε σας μιλάω. Ή θα φτιάχνω τριανταφυλλάκια ή θα γράφω. Ή θα κολλάω με τη θερμόκολλα ή θα έχω ηχεία. Ντουουου, ξέρω, θα μου προτείνεις μπαλαντέζα αλλά δεν γίνεται να μην έχω κάτι για να γκρινιάξω!

Όποιος καταλαβαίνει τι γράφω κερδίζει βραβείο, σας φιλώ μπαμπουσκες μου καλές, τα λέμε!!!!


 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι, βρε, απ' την απάντηση. Πλάκα πλάκα τα στατιστικά στοιχεία θα χρησίμευαν για να στοιχειωθετήσουν το ''ο γάμος σκοτώνει τον έρωτα!''...

Είμαι αισιόδοξη σήμερα και θα σας βάλω ΔΥΟ τραγουδάκια που αντικατοπτρίζουν την καλή μου διάθεση!

Νούμερο ένα:

BRDBvKGc1fE

Νούμερο δύο:

rkRIbUT6u7Q


 

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

Εγω σπιτι μαζι με τον Αγγελουκο γιατι χτες το απόγευμα εκανε πανω απο 10 φορες εμετο! και δεν ηθελα να λειψω απο την δουλεια αυτες τις μερες αλλα τι να κανεις αμα εισαι μανα??? Οταν θα παρω τον πουλο ομως θα ειμαι μια ανεργη μανα! σε τετοιες περιπτωσεις νοσταλγω τις γιαγιαδες....

Κατα τα αλλα ειμαι σε αναζητηση οικογενειακης σκηνης για το καλοκαιρι. Εχετε τιποτα στα υποψη? μαριλου εσεις ειχατε παρει περισυ, ε? ευχαριστημένοι?

γαλατουλα κουριαγιο κ περαστικα! που θα παει θα καλοκαιριάσει!

α, χτες πηγα στο σχολειο των παιδιων μου. Ευτυχως τον αγγελουκο τον αλλαξανε τμημα κ οι νεες δασκαλες φαινονται πολυ καλες.

Λενιτο ποτε γυριζει ο χαβιε? Πως παει η μοναξια?

Σας φιλω!


Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια

τι κανετε?

χρονια πολλα και στην φακιτσα μας αν και καθυστερημενα...

περαστικα στον αγγελουκο... το καημενο 10 εμετους....

κοριτσια μηπως ξερετε που θα βρω σε καλη τιμη προστατευτικα καγκελα-πορτα που ειναι για σκαλες?


tqj2p3.png vvtJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!

Ροζα η Λέγκω δεν ξέρει ακόμα, για τα κοριτσάκια της Σοφούκας και της Ευγενίας έγραψα...

Κορίτσια υπομονή, αυτός ο χειμώνας ήταν φουλ στις ιώσεις, πολλά παιδάκια ταλαιπωρήθηκαν.

Θα καλοκαιριάσει που θα πάει.;

Μυρτώ τι τριανταφυλλάκια φτιάχνεις και γιατί;

Γαλατούλα καλά ψώνια για τη βάφτιση!


0C3Tp3.png3sF7p3.pngMdnHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!!

Χρονια πολλα στη Λήδα μας !!! Να ναι παντα ευτυχισμένη και γερή !!! Να την χαιρεστε Μυρτουλι μου !!!

Αναστασακι τι κανετε ? Πως ειναι τα παιδακια σου ?

Περαστικά και στον Αγγελουκο , ειναι καλυτερα σημερα ? Αφροδιτη ετοιμαζεστε για καλοκαιρινες αποδράσεις ? Αχ εμεις παλι φετος εδω θα βράσουμε .... ηθελα γμτ να κανει κανα μπανακι η φακιτσα .

Αθηνακι κρατας γερααα???

Φιλια πολλα σε ολες !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα!

Παρασκευη σημερα κ επισημα ειναι η τελευταια μερα στην δουλεια! Αχχ ερχεται κ η σειρα μου περασε ο καιρος!

Αφροδιτακι περαστικα στον Αγγελουκο! Ετσι ημουν ακριβως κ εγω την Κυριακη, ελιωσα. Παλι καλα δεν συνεχιστηκε τις επομενες μερες εκανα κ λιγο διαιτα με κοτοπουλα φιδε κλπ αηδιες αλλα ακομα αισθανομαι στο στομαχι μου μια αδιαθεσια ειναι η αληθεια. Βασικα μπορει να ειναι κ απο εγκυμοσυνη που μεγαλωνει το μωρο αισθανομαι ενα βαρος κ δεν εχω κ πολυ ορεξη για φαγητο.

Αυτη η ατιμη η γαστρεντεριτιδα περσυ την ανοιξη κ φετος παλι εχει λειωσει ολον τον κοσμο! Ο μητσακος περσυ 3-4 φορες την περασε.

Link to comment
Share on other sites

Ωχ Ροζαλιτακι περαστικα μωρε στο μωρακι! Εμεις εξαγωγες ειχαμε μονο .....

Τελικα γιορταζει το Λυδακι σημερα? Εγω το ζωον νομιζα αλλο ονομα το Λυδα κ αλλο το Λυδια ( με ηττα η υψιλον γραφεται μην βαρατε παντα μπερδευομαι). Χρονια πολλα πολυχρονη να ειναι Μυρτουλα να την χαιρεστε κ να την δειτε οπως επιθυμειτε την κοκετα σας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...