Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Καλημερα!

Γιορταζει το Ληδάκι μας??? Χρονια πολλα στην μπαλαρίνα μας, πολυχρονη και ευτυχισμενη να ειναι παντα! Να την χαιρεστε Μυρτούλι!

Ο Αγγελος ειναι καλυτερα οχι ομως και καλα καλα. Παλι εκανε κατι εμετους, εναν χτες βραδυ, εναν σημερα πρωι, ισα να μην τον στειλω σχολειο. Εμεινε ο Σακης σπιτι μαζι του, δεν μπορουσα να λειψω παλι...

λαμπρινουκο, οσο για τις εξορμήσεις... φατε ματια ψαρια!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αλλό!!!!!

Τί κάνετε!

Γιορτάζει το ληδάκι? Χρόνια του πολλά! με πολλές φιγούρες!

Άφρο, για σκηνές έχε και εμάς υπόψιν, μπας και πάρουμε 2 στην τιμή της μιας. Λέμε τώρα! Περαστικά στον Άγγελο!

Ποιος είναι ο Χαβιέ?


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Sofuka με το καλό το κοριτσάκι...Αντε να μην έχουν την πρωτοκαθεδρία οι άντρες στο σπίτι σιγά σιγά θα το ισοφαρίστε το σκορ!! :rolleyes::rolleyes:

Εγώ μια από τα ίδια...τα δικά μου τα ξέρεις..την άλλη παρασκευή εχω τις εξετάσεις για θρομβοφιλία και τα αποτελέσματα θα τα έχουμε μετά απο δυο μήνες. Μα τόσο πολύ χρειάζεται;;; :confused:

Λέγκω με το καλό επίσης το νινάκι...

Κατα τα άλλα ο άντρας μου είναι κάπου στα ανοιχτά της Κορέας...και η ζωή συνεχίζεται....

Κουράγιο σε όλες βαστάτε γερά!


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ποιος είναι ο Χαβιέ?

Αχαχαχχ!:lol::lol::lol:

Χρόνια πολλά στο Ληδάκι, Μυρτώ να χαίρεσαι την κούκλα σου!

Ayla, καλά αποτελέσματα και να μπαίνεις να μας λες νέα σου! Δώσε χαιρετισμούς στον captain!

Περαστικά στα αρρωστούλικα!


HXuSp2.pngkmKkp2.pngU579p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Xρονια πολλά στο Ληδάκι, στην Ελενηκατ, στη Λεγκω, στον κωνσταντινουλη της Τονιας, και σε ολους τους κωνσταντινους, κωνσταντινες, Ελενες!!!!

Να σας χαιρόμαστε και να ειστε πολύχρονοι και γεροί!


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολες κ ολους! Πολυχρονοι κ οτι επιθυμειτε!

Γκαστρουλα μα το καλο το νεο νινακι κ συ Λενιω καλως να δεχτεις τον ξενιτεμενο σου! Ολα να πανε οπως τα θελετε, παντα χαρες κ υγεια να εχετε!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κόρες!

Χρονια πολλα στα Λενάκια μας, να τα χαιρομαστε και τα 2! Χρονια πολλα τονια, να τον χαιρεσαι τον κουκλο σου!

Εγω δεν προλαβαινω να πλένω. κολλησε κ η Δαναη σημερα, ξερναει συναχεια, αλλα ειναι συνεργασιμο το πουλακι μου οποτε ελπιαω να αναρρωσει γρηγορα. Ο αγγελος συνεχιζει κ με διαρροια, κανει κ 2-3 εμετους τη μερα μιας κ δεν θελει να πινει αποτομα νερο, θελει να τρωει γιαουρτια κ δεν τον κανεις καλα με τιποτα...

Ας ελπισουμε οτι μεχρι δευτερα θα ειναι καλυτερα γιατι δεν παιζει με τιποτα να λειψω απο τη δουλεια.....

φιλιά πολλα


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...