Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Εντάξει, γκαστρούλα είσαι, λογικό!!!

(μήπως να το αλλάξω, να μην προκαλώ;;;;)

ναι αν υπαρχει κανενα με σιδηρο να μου το θυμιζει που εχω μια βδομαδα να παρω γιατι ολο το ξεχναω :tongue:


eNortjK1UrI0tzQxUbIGXDAS-wKt95.pngeNortjK1UrI0tzQxU7IGXDATAQKv37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ναι κι εγω ρε παιδια, τα ξεχναω εχω και δεκα μερες να πιω το οτιδηποτε...και εχω οντως ψηλοτερο αιματοκρτι συγκριτικα ....

καλα η ασχετη απο τηλεοραση, ειδα το μιλα μου βρωμικα και τη λεξη επεισοδιο και λεω τι εβγαλαν κανενα Αλβοδοβαρ σε σειρα?

πρεγκο μπρειν αλοοοοοοοο


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

σε πιστευω και εγω την αλλη ειχα 31 και τωρα 33

αυτο που ζητημα να το χω παρει 3-4 φορες ειναι το ασβεστιο κια γαλακτομικα δεν μπορω να πω οτι τρωω λετε να αρχισουν να μου πεφτουν τα δοντια να μου φευγουν τα νυχια ?


eNortjK1UrI0tzQxUbIGXDAS-wKt95.pngeNortjK1UrI0tzQxU7IGXDATAQKv37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ax βρε κοριτσια δε σας προλαβαινω με τιποτα....

ειπα να σας γραψω τα νεα μας να μη μας ξεχασετε τελειως....:(

περιμενουμε να δουμε τι θα γινει με τη μεταθεση του μπαμπα μας ακομα, εχει γινει ενα μπερδεμα και τον εχουν γραψει για λημνο:shock: αλλα ευτυχως θα διορθωθει οποτε ειμαστε στην αναμονη.......:rolleyes:

αυτες οι δυο εβδομαδες ηταν πολυ πολυ δυσκολες γιατι δεν του εδωσαν αδεια οπως περιμεναμε, ηρθε μονο εχτες, ουσιαστικα για μια διανυκτερευση να μας δει στα πεταχτα και εφυγε:(

ζητω συγνωμη που εχω χασει επεισοδια και δεν ξερω νεα σας...ελπιζω μεσα απο την καρδια μου να ειστε ολες μα ολες καλα!!!!!!:)

παω να απλωσω....

ελπιζω να σας διαβασω λιγο τις επομενες μερες;)


h28H.jpgh28Hp2.pngAk6Gp2.png

Είσαι ο άγγελος μου!!

Link to comment
Share on other sites

Πάνω στην τρέλα μου, πάνω στην αλητεία μου

ήρθε το γράμμα για να κάνω τη θητεία μου.

Ήρθε το γράμμα πως με πήρανε φαντάρο

κι ήταν λες κι είδα με τα μάτια μου το Χάρο.

Ένα σακίδιο φορτώθηκα στον ώμο μου

κι ένα στρατόπεδο σταμάτησε το δρόμο μου

Μπήκα στην πύλη σαν ποντίκι μες στη φάκα

έτοιμος ή για τραγωδία ή για πλάκα.

Πάνω στα νιάτα μου, πάνω στην αφασία μου

απ' τη σκοπιά πυροβολώ τη φαντασία μου.

Κάτω απ' το κράνος έχουν μπει τα όνειρά μου

και δυο αρβύλες σταματούν τα βήματά μου.

...

Σε μια πορεία μου την βγάλανε την πίστη μου

Και στο τηλέφωνο δε βγαίνει το κορίτσι μου

Κάτι λαμόγια μου τη φάγανε την άδεια

Και δεν περνάνε πια με τίποτα τα βράδια...


ZIPWp2.pngCCPvp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Είδα το τελευταίο επεισόδιο του ''μίλα μου βρώμικα'' και πολύ συγκινήθηκα! Σκέφτηκα όλες τις παρέες της ζωής μου, τις ''οικογένειες'' μου!!!!

Καληνύχτα!!!!

Πολύ κρίμα που το χασα...απο αυτο το σίριαλ ενω μου άρεσε πολύ δεν κατάφερα να δω πολλά επεισόδια...ελπίζω να το δω σε επανάληψη κάποτε.

Καλημερούδια!

Link to comment
Share on other sites

Χμουι χμουι κυρία κυρία τί είναι το Μίλα μου βρώμικα;;; Σαν πορνοτέτοιο μου ακουγεται! Καλά τα νέα για το Ληδάκι, λοιπόν, άντε θα έχουμε να το θυμόμαστε! επίσης μπορούμε να το χρησιμοποιούμε σαν χρονικό σημείο "θυμάσαι παλιά, πριν σπάσει το δόντι της η Λήδα;;;; είχε γίνει αυτό και εκείνο..." εντάξει κρύο, το αναγνωρίζω!

Καλημέρα!

Πότε σας είπα ότι η Άννα περνάει καλή φάση; Ε, μόλις πω μια λέξη αμέσως να με διαψεύσει το παιδί μου! Χτες ήταν μέσα στην μίρλα, πήγαμε κούνιες, πλακωθήκανε 500 φορές με τον Στέφανο, και παρατήρησα ότι και η δικιά μου ενώ τις περισσότερες φορές έρχεται με περίλυπο ύφος "μαμάααααααααααααααααααααα, μου το πήρεεεεεεεεεεεεεε!" τώρα που και που του ρίχνει και καμιά! όχι ότι χαίρομαι αλλά βαρέθηκα να πρέπει να της εξηγώ ότι τώρα θα παίξει λίγο αυτός και μετά αυτή κλπκλπ


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

Μπα, εμένα πάντως δε μου έπεσαν...τώρα βέβαια που έκοψα και τα γαλακτοκομικά...ο-στεο-πόρωση-ο-στεο-πόρωση!!!

Μυρτώ εγώ όταν έκοψα τα γαλακτοκομικά λόγω αλλεργίας του Στέφανου (και μου έμεινε αυτή η καλή συνήθεια, τρώω πλέον σπάνια τυρί μονο) η κατάσταση των νυχιών μου έγινε η καλύτερη ever γιατί έτρωγα για πρωινό ταχίνι με μέλι σε ρυζογκοφρέτα και ως γνωστόν το ταχίνι έχει τεράστια ποσότητα ασβεστίου σε σχέση με το γάλα. Τρώω πολύ λίγο γιατί παχαίνει, αλλά και πάλι πλέον δεν ξεφλουδίζονται τα νύχια μου. Α και έχω φάει και κόλημμα με τους ανάλατους ηλιόσπορους (μαύρα σπόρια για τις βόρειες) που έχουν παρα πολύ ασβέστιο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...