Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Καλημέρα!

ωχ ωχ σαν να βλεπω τον εαυτο μου σε λιγους μηνες ..γιατι και η στεφανια ετσι κοιμαται με το να χαιδευει το χερι μου
Κοίτα, τα 2 πρώτα είναι παιχνιδάκι. Έχω εξασκηθεί 1 χρόνο τώρα. Το τελευταίο με ταλαιπώρησε λιγάκι. Κι όχι τίποτα η μύξα έσταζε...πλιτς, πλιτς:mrgreen:

Α ρε αφροδιτούλι....

δεν σε καταλαβαίνω ακόμα γιατί το δικό μου νο 2 δεν έχει κυκλοφορήσει, δεν είναι διεκδικητικό... ω ρε γλέντια που μας περιμένουν ακόμα...

Δεν ξέρω για τον Άγγελο, η Σοφία διεκδικούσε από την αρχή. Ο δικός σου τουλάχιστον κοιμάται με τον Μικ:roll:

Και 7.30 το παλιοξυπνητήρι! Ποτέ δεν κάνει λάθος αυτό...

Α, εμείς το έχουμε καταργήσει από τότε που σταμάτησε ο Ν. τη δουλειά. Αλλά ποτέ δεν έχουμε κοιμηθεί μετά τις 8. Συνήθως ένα από τα 2 ή και τα 2 7 το αργότερο είναι στο πόδι:evil:

Μμμ καιρός να μαζέψω τα χαλιά εεεε???

Αυτό τώρα πως να εκλάβουμε...ως δήλωση?:tongue:


DPYUp2.png EYukp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπονζούρ!

Εγώ θέλω να σκάσω, έπεσε χθες στην κουμπαρούλα μου το Ληδάκι και έσχισε το χειλάκι και έσπασε λίγο και το μπροστινό δόντι...

Είναι σαν την Αντζελίνα Τζολί σήμερα και το δόντι λέει πονάει, δε θέλει να φάει κλπ κλπ... Θα πάμε το απόγευμα σε οδοντίατρο να δούμε τι θα μας πει....

Εμένα δεν εχει ιδιαίτερη μαμακίαση (για να είμαι μέσα στο θέμα)...ε, εντάξει καμιά φορά θέλει αγκαλιά ενώ έχω τον μπέμπη αγκαλιά..."μαμά, σε παρακαλώ, ζηλεύω!''...τι να πω, ακούγεται πολύ σπαραξικάρδιο...


 

 

Link to comment
Share on other sites

καλύτερα να σου βγει το μάτι λένε...

Μια ερώτηση νοικοκυράς έκανα κι εγώ και αρχίσατε...

Μυρτούλι, μη σε παίρνει από κάτω... Δεν είναι τίποτα κοριτσάρα μου, συμβαίνουν αυτά! θα έχει εμπειρίες το Ληδάκι να λέει... Κι εγώ όταν ήμουν μικρή έπεσα και έσπασα το δόντι μου... Πάντως η ειρωνία της τύχης εεΕ? Τα αγριμάκια τα δικά μας δεν παθαίνουν τίποτα, το Ληδάκι που είναι το πιο ήσυχο την έπαθε! Δώστης ένα φιλάκι στο πρησμένο το χειλάκι!

Στον Αλέκο είχα κάνει μαντού γύρω στους 15 μήνες, τώρα ήθελα να του ξανακάνω γιατί μου το ζήτησαν στα δικαιολογητικά του παιδικού αλλά το ΙΚΑ έχει ραντεβού στις 17 Ιουλίου!!!!!!!!!!!

Οπότε θα τους πάω μόνο τη βεβαίωση της παιδιάτρου και θα τους χρωστάω το μαντού.


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κ απο μενα.

Η γκρινια καλα κρατει η αυπνια επισης κ εμενα τα νευρα μου τσαταλακια!!!

Ερωτηση πως κοβουμε το βραδινο θηλασμο οεο??? Η μαλλον πως κοιμιζουμε το αγριμι ειδικα οταν ξυπναει καθε 3 κ λιγο χωρις βζ?

Link to comment
Share on other sites

Τζενάκοοοοοοοοοο σε σκεφτόμουνα... πως πάει ο μήτσους;

Κοίτα έχετε κόψει τους υπόλοιπους θηλασμούς;;;; το βραδυ πως κοιμαται;;; εγω εκοψα ολους τους ημερησιους πρωτα, το βραδυ κοιμοταν με μπουκαλι και αγκαλιες, την νυχτα θηλαζα οταν ξυπναγε, μεχρι που ή δεν ξυπναγε ή δεν θηλαζε πλεον γιατι γαλα γιοκ....

Πως ειναι το Ληδακι σημερα;;;; Ματς μουτς!!!! Ειναι πολυ σεξι το πρησμενο χειλακι!!!

Α ελενη περιμενε να γυρισουμε απο τις διακοπες γιατι εγω προβλεπω να γυρισουμε με επιδεσμους, πατεριτσες κλπ...


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

Στο πλαι θηλαζω τον Αγγελο που σπρωχνει την Δαναη να μην ειναι κοντα κ η Δαναη πιανει με το ενα το χερι το χερι μου για να το κραταω ψηλα και με το αλλο τη μασχαλι μου. Φυσικα σπανια τα παιρνει ο υπνος σε αυτη τη σταση, εμενα παιρνουν τα διαόλια συνηθως απο τα νευρα μου γιατι πανω σε ολες αυτες τις μαχες, τρωω απιστευτες αδεσποτες....

:lol::lol::lol:αφροδιτη σορυ που γελαω αλλα μολις το φανταστηκα σαν σκηνικο επεσα απτα γελια ...και οταν θα μου συμβει δεν θα μου φαινεται τοσο αστειο

τζενη ακομα θηλαζετε το βραδυ?νομιζα οτι τοχατε κοψει και αυτο

λοιπον οπως διαβαζεις πρεπει να βρει ενα χουι (χερι ,μασχαλη..)και ο μητσακος για να ξανακοιμαται χωρις θηλασμο οταν ξυπναει

σοβαρα τωρα εμεις οταν πηγαιναμε για υπνο πολλη κουβεντα ιστοριες ,παραμυθια ,αγκαλιες στα ξυπνηματα βρηκε το χερι μου να νανουριζεται

τωρα τις βαζω σιντι με παραμυθια να ακουει και γλυτωσα απτις απειρες ιστοριες

αχου το ληδακι θα ποναει περαστικα

κριμα το δοντακι τωρα θα ειναι ετσι μεχρι να αλλαχθει ?φαινεται πολυ?


eNortjK1UrI0tzQxUbIGXDAS-wKt95.pngeNortjK1UrI0tzQxU7IGXDATAQKv37.png
Link to comment
Share on other sites

Μυρτώ, ωχ!! Πρέπει να πόνεσε η καημενούλα!!!!! Ευτυχώς τα δοντάκια είναι τα πρώτα ακόμα...και εγώ έχω σπάσει μπροστινο δόντι όταν ήμουν στο δημοτικό στραβοδόντα... μετά ήρθαν τα σιδεράκια και το μπαλοματάκι στο δόντι...


Nrmgp3.pngiHU0p2.png9etwp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρααααα

εμενα παλι που κοιμαται με το να χαιδευει τη μασχάλι μου??? Και μην κανω το λαθος να ειναι τελειως ξυρισμενη την βαψαμε....

:lol::lol::lol: Μάνα, μητέρα, μαμάαααααααααααααα

Μμμ καιρός να μαζέψω τα χαλιά εεεε???

Τελικά τα μπεμπε να τα κρατήσω;;;:tongue: Γεια σου ρε Λενάκι με τα χαλιά σου!

Α, τωρα που θυμηθηκα. Μαντου εχτεε κανει στα παιδια σας?

Στον θοδωρή ναι γιατί είχαμε κρούσμα φυματίωσης στη φαμίλια...

Φιλάκι στο Ληδάκι... περιμένουμε απ'τον οδοντοντοκτορι! Πάντως όπως και να χει είναι κούκλα και πλέον ακι με εμπειρίες όπως είπε και η σοφή Κατσάφα!

Άφρο βάλε καλέ καμια φωτό:cool:

Link to comment
Share on other sites

Ωχου μωρέ το Ληδάκι....ελπίζω να τα βρει οκ ο οδοντίατρος και να σταματήσει ο πόνος.

Κι ο Κωστής έσπασε πριν λίγο καιρό το μπροστινό δοντάκι -με πολύ ηλίθιο τρόπο- αλλά αφού του πέρασε γρήγορα ο πόνος δεν ασχοληθήκαμε παραπάνω.


DPYUp2.png EYukp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ωχχ το Ληδακι μωρε περαστικα!!

Ναι κοριτσια την μερα εχουμε κοψει απο το Μαρτιο. Το βραδυ θηλαζει για να κοιμηθει αλλα πολλες φορες τον εχει κοιμησει κ ο αντρας μου κουνοντας τον στο καροτσι. Την νυχτα ομως οταν ξυπναει θελει. Βασικα ελεγα να βρω ενα τροπο να κοιμαται χωρις βζ καροτσι κουνημα κλπ κ περισσοτερο για τα ενδιαμεσα που ξυπναει .....

Link to comment
Share on other sites

Ελίζα,

έχεις πολύ πλάκα... Λέμε κάτι εμείς και τσουπ το έχετε περάσει....

Νομίζω ότι μεταλάσσεσαι (???) σε Σοφούκα Νο2!

χαχαχα! Μακάρι να γινόμουνα Σοφούκα αλλά μπα:mrgreen:

Απλά είμαι 6 μήνες μπροστά σας σε όλα:wink:

Ναι κοριτσια την μερα εχουμε κοψει απο το Μαρτιο. Το βραδυ θηλαζει για να κοιμηθει αλλα πολλες φορες τον εχει κοιμησει κ ο αντρας μου κουνοντας τον στο καροτσι. Την νυχτα ομως οταν ξυπναει θελει. Βασικα ελεγα να βρω ενα τροπο να κοιμαται χωρις βζ καροτσι κουνημα κλπ κ περισσοτερο για τα ενδιαμεσα που ξυπναει .....

Δεν θα σου πω κάτι καινούριο...ξεκινάς μειώνοντας τη διάρκεια του θηλασμου. Τον βγάζεις από το στήθος όταν τον ψιλοπαίρνει ο ύπνος. Αν στραβώσει τον ξαναβάζεις και ξανά. Στη Σοφία αυτό πιάνει συνήθως τη 2η-3η φορά (όχι δεν έχουμε κόψει ακόμα τα βραδυνά τελείως αλλά προσπαθούμε για ένα καλύτερο αύριο:tongue:) αλλά ειδικά στην αρχή μπορεί να χρειαστεί και περισσότερες. Μετά προσπαθείς και να τον βάζεις στο κρεβάτι του μισοξύπνιο κλπ κλπ

Αν καταφέρεις το ήσυχο χάδι-παρηγοριά μάλλον είναι το καλύτερο. Κανένα αγαπημένο αντικείμενο δεν έχει?


DPYUp2.png EYukp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...